CANIS
3/5

CANIS Bratislava leták od budúceho týždňa - aktuálna akcia

REKLAMA

CANIS Bratislava leták

3/5
Actual brochure
Nájde sa len málo ľudí, ktorí by nepoznali obchod CANIS. Patrí totiž k lídrom na slovenskom trhu. Široká ponuka kvalitného tovaru za skvelé ceny. Aj tým je obchod CANIS typický. Vždy tu nájdete všetko, pre čo ste do obchodu šli. CANIS prichádza pravidelne s novými akciami. Aktuálnu ponuku platnú od môžete nájsť na našej webovej stránke. Pozrite si taktiež ponuku obchodov ABOUT YOU, Adidas, Alpine Pro, Answear, Astratex, Author, Baťa, Bonprix, CCC, Decathlon! Patria medzi významných konkurentov obchodu CANIS.
V mnohých slovenských mestách môžete nakupovať v obchode CANIS. A ktoré to sú? Napríklad Prešov, Bratislava, Košice. Oficiálne stránky sú na to, aby informovali o celom obchode. Ak ste na našej webovej stránke nenašli to, čo ste hľadali, môžete prejsť na oficiálny web obchodu www.canis.sk.
Predovšetkým nulový odpad, ale aj rýchla orientácia v letákoch. A do tretice aj fakt, že online leták máte so sebou všade tam, kam idete s vašim telefónom. Takže naozaj všade! To je najväčšie kúzlo online letákov s aktuálnou ponukou obchodu CANIS. Papierové letáky sú na jednej strane nepohodlné a na druhej strane zaťažujú životné prostredie. Preto oceňujeme, že si novinky ponúkané obchodom CANIS hľadáte online.
Chcete šetriť? Vyskúšajte to cez lacnejšie nákupy a výsledok čoskoro pocítite vy aj vaša peňaženka.
Všetci potrebujú ušetriť čas aj peniaze. Peniaze môžete šetriť vďaka výhodným ponukám obchodu CANIS a čas ušetríte prihlásením sa k odberu noviniek, alebo stiahnutím našej aplikácie Kimbino. Urobiť si prehľad o akciách obchodu CANIS vám potom zaberie len niekoľko sekúnd.
REKLAMA
REKLAMA

Pobočky CANIS v meste Bratislava

Ďalšie letáky z kategórie

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
CANIS
CANIS