Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Planeo Elektro leták od 24.06.2024 + ponuka na budúci týždeň

Planeo Elektro

Planeo Elektro leták

Leták Planeo Elektro vyberá elektro pre každého

3.5/5
Actual brochure

Nájde sa na Slovensku niekto, kto by nepoznal obchod Planeo Elektro? Veď vďaka svojej obľúbenosti u zákazníkov patrí k lídrom slovenského trhu. Široká ponuka kvalitného tovaru za skvelé ceny. Aj tým je obchod Planeo Elektro typický. Vždy tu nájdete všetko, pre čo ste do obchodu šli. Planeo Elektro prichádza pravidelne s novými akciami. Aktuálny Planeo leták,  platný od 24.06.2024 môžete nájsť tu.

Nový Planeo leták vychádza pondelok a platí vždy nasledujúce 2 týždne. Tešiť sa na leták Planeo Elektro teda môžete každé 2 týždne. Okrem pravidelných letákov si obchod pre svojich zákazníkov občas pripraví aj špeciálnu ponuku. Sledovať akcie Planeo Elektro pravidelne, sa preto rozhodne oplatí. Nenechajte si ujsť už žiadnu z nich a čítajte letáky od Planeo Elektro online. Leták Planeo Elektro leták ste už čítali?

Planeo Elektro – najmladšia sieť elektropredajní na Slovensku

Shop

Planeo Elektro pôsobí na našom trhu od roku 2009 ako najmladšia sieť elektropredajní v Slovenskej republike. Napriek náskoku konkurencie, však obchod nezaháľal a rýchlo sa vyšvihol medzi top trhových hráčov. Dnes môžu zákazníci nakupovať v predajni Planeo Elektro aj  v nasledujúcich slovenských mestách Bratislava, Zvolen, Liptovský Mikuláš, Prešov, Prievidza a Trnava.

Celkovú obchodnú sieť Planeo Elektro tvorí viac ako 45 predajní a okrem nich môžu zákazníci na nákup využiť aj e-shop. Kompletný zoznam predajní, ich aktuálne otváracie hodiny, ale aj ponuku v e-shope, nájdete na oficiálnej webovej stránke predajcu planeo.sk.

Nenašli ste v ponuke Planeo Elektro svoj vytúžený spotrebič? Skúste sa pozrieť aj na ponuku ďalších obchodov z kategórie Elektronika.Ponuka Datart, Euronics, Alza, MALL.sk, Okay, NAY Elektrodom, Whirlpool, Pro Elektro, ED Profi a ELSATEX je možno aktuálne výhodnejšia.

Sortiment Planeo Elektro

Assortment

Kompletnú ponuku Planeo Elektro tvoria malé aj veľké elektrospotrebiče, kancelárska technika, spotrebná elektronika, elektro určené na starostlivosť o domácnosť a záhradu či hračky a bežné potreby do domácnosti.

Na svoje si tu prídu milovníci horúcich noviniek aj vyznávači overenej klasiky. Či už hľadáte kosačku svojej overenej značky alebo si robíte zálusk na najnovší hit na poli mobilných telefónov, Planeo Elektro vás nesklame. Neveríte? Tak to ste ešte isto nevideli leták Planeo elektro Planeo Elektro leták. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA