Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu Planeo Elektro platný od 06.06.2019
Letná ponuka - náhľad letáku obchodu Planeo Elektro platný od 30.05.2019
Aktuálna ponuka - náhľad letáku obchodu Planeo Elektro platný od 23.05.2019
Na Slovensku asi nenájdeme niekoho, kto by nepoznal obchod Planeo Elektro. Veď vďaka svojej obľúbenosti u zákazníkov patrí k lídrom slovneského trhu. Široká ponuka kvalitného tovaru za skvelé ceny. Aj tým je obchod Planeo Elektro typický. Vždy tu nájdete všetko, pre čo ste do obchodu šli. Planeo Elektro prichádza pravidelne s novými akciami. Aktuálnu ponuku platnú od 20.06.2019 môžete nájsť tu. Pre porovnanie sa skúste pozrieť aj na ponuky obchodov Alza, Comcas, Conrad, Datart, Digipro, ELSATEX, Euronics, Hej.sk, Home Elektro, MALL.sk.

V mnohých slovenských mestách môžete nakupovať v obchode Planeo Elektro. A ktoré to sú? Napríklad Bratislava, Košice, Nové Zámky, Poprad, Prešov, Trnava. Hľadali ste niečo, čo na našej webovej stránke chýba? Skúste šťastie na domovskej stránke obchodu www.planeoelektro.sk.

Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? Takto už žiť nemusíte! Začnite používať elektronické online letáky obchodu Planeo Elektro a nič z toho Vás už nebude nijak obmedzovať. Chrániť životné prostredie nie je len klišé. Sme preto radi, že aj Vy si pozeráte aktuálnu ponuku obchodu Planeo Elektro online a nie v papierovom letáku. Ušetrí sa tým veľa stromov.

Neveríte, že šetriť nakupovaním je jednoduché? Poďte sa o tom presvedčiť!

Chcete si uchovať stály prehľad nad ponukami obchodu Planeo Elektro? Choďte na to múdro! Prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciu Kimbino. Vďaka tomu nepremeškáte už žiadnu akciu v obchode Planeo Elektro.