Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Dr. Max leták od 01.07.2024 + ponuka na budúci týždeň

Dr. Max

Dr. Max leták

Leták Dr. Max

3/5
Actual brochure

Snáď všetci slovenskí zákazníci poznajú obchod Dr. Max. Vďaka dobrej ponuke má totiž na slovenskom trhu jednu z najsilnejších pozícií. V obchode Dr. Max sa nestane, že by ste tu nezohnali čokoľvek z toho, čo práve potrebujete. A ešte aj ušetríte! Dr. Max neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. Aké zľavy sa nachádzajú v najnovšom akciovom letáku Dr. Max platnom od 01.07.2024 ? To si môžete pozrieť tu.

Nové  letáky Dr. Max vychádzajú vždy na začiatku mesiaca a platia celý nasledujúci mesiac. Sledujte s nami Dr. Max online a majte tak dokonalý prehľad o aktuálnej ponuke Dr.Max. Najnovší  Dr. Max leták ste už čítali? Nájdete v ňom množstvo výhodných ponúk. Okrem letákov vydáva Dr. Max pre svojich zákazníkov aj časopis MAXimum, v ktorom nájdete množstvo zaujímavých informácii z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. 

Dr. Max – odborníci na zdravie

Shop

Spoločnosť Dr. Max vznikla v roku 2006. Sieť lekárni Dr. Max patrí spolu s ďalšími spoločnosťami do vlastníctva skupiny Penta Investments. Lekárne Dr. Max patria medzi lídrov n trhu slovenských lekárni. Predajnú sieť spoločnosti tvorí viac ako 300 prevádzok. Nakupovať v lekárni Dr. Max môžete napríklad v nasledujúcich slovenských mestách Bratislava, Košice, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica a Michalovce.

Kompletný zoznam predajní aj s aktuálnymi otváracími hodinami aj ďalšie dôležité informácie o spoločnosti si môžete pozrieť na oficiálnom webe predajcu drmax.sk.

Leták Dr. Max ponúka veľký výber voľnopredajných liekov a výživových doplnkov za výhodné ceny. Napriek tomu ste v ňom nenašli to, čo aktuálne potrebujete? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Auto Kelly, Tchibo, Fotolab, Dráčik, AliExpress, 1day, PetCenter, Andrea Shop, BENU Lekáreň a ALLTOYS. Ponuka v Ostatné budete možno zaujímavejšia.

Sortiment Dr. Max

Assortment

Sortiment lekárni Dr. Max tvoria lieky, výživové doplnky aj lekárska kozmetika. Nájdete tu široký sortiment výživových doplnkov a kozmetiky známych značiek ako sú Nutrilon, Vichy, Bioderma, Curaprox a mnoho ďalších.

Okrem známych značiek ponúkajú lekárne Dr. Max aj lieky a výživové doplnky pod vlastnou značkou. Ide o výhodnejšie alternatívy k najčastejšie predávaným liekom. Aktuálnu ponuku nájdete v Dr. Max letáku. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA