Snáď všetci slovenskí zákazníci poznajú obchod Dr. Max. Vďaka dobrej ponuke má totiž na slovenskom trhu jednu z najsilnejších pozícií. V obchode Dr. Max sa nestane, že by ste tu nezohnali čokoľvek z toho, čo práve potrebujete. A ešte aj ušetríte! Dr. Max neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. V týchto dňoch, teda od 01.07.2019 prebieha akcia, na ktorú sa môžete pozrieť tu. V iných obchodoch možno nájdete ten istý tovar za nižšiu cenu. Vyskúšajte napríklad tu: 1day, AliExpress, ALLTOYS, Andrea Shop Plus, Auto Kelly, BENU Lekáreň, Dráčik, Flying Tiger Copenhagen, Fotolab, Huncalife.

V mnohých slovenských mestách môžete nakupovať v obchode Dr. Max. A ktoré to sú? Napríklad Bratislava, Košice, Prešov, Trenčín, Banská Bystrica, Nitra. Nie je tu všetko, čo ste hľadali? Mrzí na to, ale nič nie je stratené. My sa venujeme hlavne letákom, ale pokiaľ hľadáte čokoľvek z bežnej ponuky, skúste priamo oficiálny web obchodu www.drmax.sk.

Už nemusíte čakať poštára s letákmi obchodu Dr. Max. Kedykoľvek sa na ne totiž môžete pozrieť online. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov. Tým, že leták obchodu Dr. Max si pozeráte v elektronickej podobe, ušetrí sa veľa papiera.

Teraz je tak jednoduché šetriť nakupovaním!

Je ťažké nepremeškať tie najvýhodnejšie ponuky obchodu Dr. Max, keď chodíte do práce a máte veľa iných starostí? Takto skúste inak: Prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciu Kimbino. Tým si zaistíte rýchly prehľad nad všetkými akciami obchodu Dr. Max.