Kimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Zvoľ mesto
Notino
3/5

Notino zľava Október 2023 » Aktuálny výpredaj online

REKLAMA
REKLAMA

Notino leták

Notino leták je plný voňavých zliav

3/5
Actual brochure

Na Slovensku asi nenájdeme človeka, ktorý by nepoznal obchod Notino. Veď vďaka svojej obľúbenosti u zákazníkov patrí k lídrom slovenského trhu. Notino ponúka v podstate všetko, čo potrebujete. A hlavne, za skvelé ceny. Notino prichádza pravidelne s novými akciami. Aktuálny Notino leták, platný od 01.09.2023, nájdete tu.

Nové zľavy Notino prináša takmer každý týždeň a platia len pár dní. Najlepší spôsob, ako mať v nich vždy dokonalý prehľad, je sledovať Notino online. Notino leták Notino zľava tento týždeň vyberá lákavé ponuky. Už ste si niektorú z nich vybrali?

Notino robí Európu krajšou

Shop

Internetová parfuméria Notino začala svoje pôsobenie v roku 2004 v Českej republike. Dnes pôsobí už v 24 krajinách Európy. Nakupovať kozmetiku od Notino tak môžete nielen v Čechách a na Slovensku, ale napríklad aj Poľsku, Nemecku, Rakúsku, Francúzsku a Rusku. Z internetového obchodu postupne Notino prešlo aj na prevádzkovanie kamenných predajní. Navštíviť predajňu Notino u nás môžete v mestách Bratislava a Košice.

Predajne Notino sa nachádzajú prevažne v obchodných centrách. Kompletný zoznam predajní s aj ich otváracími hodinami nájdete na oficiálnom webe predajcu notino.sk.

Ponuka kozmetiky a parfumov v Notino je pestrá a pravidelne ju dopĺňajú aj rôzne zľavy. Napriek tomu ste si z Notino katalógu nič nevybrali? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Drogéria, kozmetika. Ponuka v Teta drogerie, dm drogerie, Avon, Oriflame, Mary Kay, Dedra, 101 drogerie, TEVOS drogérie, Retrogéria a Marionnaud vás možno osloví viac.

Sortiment Notino

Assortment

Sortiment e-shopu a predajní Notino tvorí 55 000 unikátnych produktov od 1 150 svetových aj menších lokálnych značiek.

Nájdete tu parfumy a kozmetiku známych značiek ako sú Mary Kay, Hugo Boss, Oriflame, Avon, Versace, YSL a mnoho ďalších.

Všetky produkty v Notino sú skladom, a tak ich môžete mať rýchlo doma. Stačí si už len prelistovať Notino katalóg, vybrať svojho favorita a navštíviť predajňu Notinu alebo si tovar objednať z pohodlia domova cez Notino e-shop.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Sprchový gél
Pena do kúpeľa
Kapsuly do umývačky riadu
Tablety do umývačky riadu
Leštidlo do umývačky riadu
Banány v čokoláde
Prášok do pečiva
Air Wick
Head & Shoulders
La Roche-Posay
Pampers Premium Care
Hubert de Luxe
Jacobs Velvet
Morca Della
Tuniak v konzerve
Tablety do umývačky

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino

Neexistujú žiadne pobočky

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.