Kimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Zvoľ mesto
Orion
3/5

Orion leták od 14.03.2023 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
REKLAMA

Orion leták

Leták Orion

3/5
Actual brochure

Kto by nepoznal obchod Orion. Veď vďaka skvelej ponuke a zaujímavým akciám si už vydobyl pozíciu veľkého hráča na slovenskom trhu. Orion ponúka v podstate všetko, čo potrebujete. A hlavne, za skvelé ceny. Orion pravidelne ponúka niečo nové a tiež veľa tovaru v akcii. Najnovší Orion leták platný od 14.03.2023 je toho jasným dôkazom. Pozrieť si ho môžete tu.

Nové letáky Orion vychádzajú rôzne. Mať dokonalý prehľad o akciách v obchode Orion sa preto môže zdať byť zložité. S nami to však bude malina. Sledujte Orion online a už vám viac neunikne žiadna výhodná akcia. Najnovší Orion leták, ponúka množstvo zaujímavých ponúk. Ktorá z nich sa stane novým doplnkom vašej domácnosti?

Orion tvorí množstvo slovenských domácnosti

Shop

Spoločnosť Orion bola založená v roku 1992. Už krátko po svojom vzniku sa stala popredným českým veľkoobchodom v oblasti domácich potrieb. Nakupovať domáce potreby Orion môžete v nasledujúcich slovenských mestách Bratislava, Ružomberok, Trnava, Nové Zámky, Liptovský Mikuláš a Banská Bystrica.

Okrem návštevy kamennej predajne Orion, môžete využiť aj online nákup prostredníctvom e.shopu. Aktuálne otváracie hodiny predajní a všetko potrebné o online nákupe nájdete na oficiálnom webe predajcu oriondomacepotreby.sk.

Ponuka aktuálneho Orion letáku je pestrá a výhodná. Napriek tomu ste v ňom nenašli tovar podľa vašich predstáv? Skúste pozrieť letáky ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. Ponuka od JYSK, Merkury Market, Kika, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Tupperware a Mountfield sa možno viac trafí do vášho vkusu.

Sortiment Orion

Assortment

Ponuka Orion zahŕňa široký sortiment  domácich potrieb. Nájdete tu vybavenie do kuchyne, na stolovanie, do zvyšku domácnosti aj do záhrady. Či už hľadáte nové hrnce, výbavu na grilovanie, potreby na upratovanie alebo ďalšie užitočné maličkosti do domácnosti, nákup v Orion domácich potrebách bude tá správna voľba.  

Vďaka nákupu v Orion hravo a výhodne vybavíte celú svoju domácnosť. Aktuálny Orion leták vám pomôže veľa ušetriť.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Maslo
Mlieko
Syr
Olej
Chlieb
Káva
Kuracie mäso
Jablká
Ryby
Čaj
Smotana
Hovädzie mäso
Varná doska
Bravčové mäso
Rezance
Jahody
Orechy
Krém
Tvaroh
Šalát

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Orion
Orion

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.