Sinsay
3/5

Sinsay leták od budúceho týždňa + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
REKLAMA

Sinsay leták

Sinsay leták prináša skvelú módu za skvelé ceny

3/5
Actual brochure

Obchody Sinsay sú u nás obľúbené nielen medzi mladými ľuďmi. Nie je sa ani čomu diviť. Oblečenie Sinsay to je synonymum pre nápaditosť, sviežosť a najmä ceny, ktoré si môžete dovoliť.

Presvedčte sa sami. Aktuálny Sinsay výpredaj je platné od budúceho týždňa. Celú ponuku Sinsay za akciové ceny si môžete pozrieť tu. Z Sinsay leták si určite vyberie minimálne jeden nový módny kúsok.

Obchod Sinsay prichádza pravidelne s novými kolekciami aj zaujímavými Sinsay výpredajmi. Nenechajte si ujsť žiadny z nich. Sledujte s nami pravidelne Sinsay online a osviežte si svoj šatník za ceny, ktoré zvládne aj vaša peňaženka.

Sinsay – rozmanitosť a originálny štýl založený na súčasných trendoch

Shop

Značka Sinsay bola v minulosti označovaná aj ako mladšia sestra Reserved. Dôvod je jednoduchý. Obe značky spadajú pod jednu materskú spoločnosť - LPP S.A. Rodinu módnych značiek LPP S.A. dopĺňajú ešte Mohito, Cropp a House.

Materská spoločnosť obchodu Sinsay vznikla v roku 1991 v poľskom mesta Gdańsk, keď sa zakladatelia značky, Marek Piechocki a Jerzy Lubianiec, rozhodli vstúpiť do módneho priemyslu. Prvé štyri roky fungovala spoločnosť pod názvom PH Mistral s.c, neskôr sa premenovala na dnes známe LPP.

Skupina LPP vlastní viac ako 1700 obchodov v 20 svetových krajinách. Značka Sinsay je najmladšia módna značka z portfólia spoločnosti, vznikla v roku 2013. Prvé obchody Sinsay boli otvorené v Lodži, Poznani, Wroclawi a dva v Rzeszówe . Už krátko po svojom vzniku sa značka tešila mimoriadnej obľube a ešte v prvom roku expandovala do Ruska, Česka a Litvy. Po 5 rokoch od svojho vzniku boli obchody Sinsay dostupné prostredníctvom kamenných predajní aj online e-shopov na 15 svetových trhoch.

U nás môžeme nakupovať Sinsay oblečenie od roku 2014, kedy bola u nás otvorená prvá Sinsay predajňa. Obchody Sinsay nájdete napríklad v nasledujúcich mestách Bratislava, Liptovský Mikuláš, Michalovce, Trnava, Žilina a Poprad.

Kompletnú predajnú sieť Sinsay, otváracie hodiny jednotlivých predajní, aj e-shop Sinsay nájdete na oficiálnej stránke predajcu sinsay.com.

Sinsay prináša mladé a svieže oblečenie za výhodné ceny. Napriek tomu ste si zo Sinsay oblečenia nevybrali svoj vysnívaný módny kúsok? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Odev, obuv a šport. Akciová ponuka oblečenie a obuvi v Bonprix, Pepco, Sportisimo, Deichmann, Intersport, Takko, Kik, Baťa, Astratex a CCC vás možno osloví viac.

Sortiment Sinsay

Assortment

Obchod Sinsay sa špecializuje najmä mladú módu určenú najmä pre mladé dievčatá a ženy, no v ponuke nechýba ani móda pre chlapcov a mužov, či bytové doplnky.

Medzi typické znaky oblečenia Sinsay patrí originálny a veselý design založený na odvážnych vzoroch inšpirovaný aktuálnymi módnami trendmi. Založený na aktuálnych trendoch a odvážne vzory. Od začiatku je jedným z hlavných cieľov značky Sinsay umožniť tínedžerom vytvoriť si vlastný imidž. Všetky produkty značky sú preto dostupné za výhodné ceny.

Jednotlivé kolekcie v Sinsay sú navrhnuté tak, aby boli sviežou inšpiráciou pre tínedžerov a mladé ženy, ako aj pre mužov, ktorí preferujú mestský štýl.

Okrem toho nájdete v ponuke obchodu aj oblečenie pre deti od 0-10 rokov pod značkou Fox & Bunny, či dizajnové doplnky na zútulnenie domova z línie Home. V obchodoch Sinsay tak nakúpite a posteľné prádlo, prikrývky, vankúše, uteráky, sviečky, foto-rámiky a ďalší sortiment do domácnosti v originálnom dizajne.

Sortiment obchodov Sinsay aj Sinsay e- shopu je naozaj pestrý a hravo si v ňom vyberie niečo pre seba každá veková kategória. Navyše už tak výhodné ceny často dopĺňa ešte Sinsay výpredaj. O tom, že nákup v Sinsay bude pre vás tá správna voľba vás presvedčí Sinsay leták.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Sinsay
Sinsay

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.