Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Sinsay leták Júl 2024 → Sinsay akciové ponuky

Sinsay

Sinsay leták

Sinsay leták prináša skvelú módu za skvelé ceny

3/5
Actual brochure

Obchody Sinsay sú v našich končinách známe svojou obľúbenosťou nielen medzi mladými ľuďmi, ale oslovujú široké spektrum zákazníkov všetkých vekových kategórií. Oblečenie Sinsay predstavuje kombináciu nápaditosti, sviežosti a dostupnosti, čo je v dnešnej dobe veľmi cenné. Sinsay je tak synonymom pre trendy módu za ceny, ktoré sú dostupné pre každého.

Aktuálny Sinsay výpredaj, ktorý je platný od 05.07.2024, ponúka široký výber módnych kúskov za akciové ceny. Celú ponuku si môžete pozrieť v letáku tu. Určite si každý nájde aspoň jeden nový módny kúsok, ktorý obohatí jeho šatník.

Obchod Sinsay neustále prichádza s novými kolekciami, ktoré sú v súlade s najnovšími módymi trendmi, a zároveň ponúka zaujímavé Sinsay výpredaje, vďaka ktorým je možné obnoviť svoj šatník za bezkonkurenčné ceny. Je dôležité sledovať Sinsay letáky, ktoré pravidelne informujú o týchto výpredajoch a nových kolekciách, aby ste nezmeškali žiadnu príležitosť na nákup.

Okrem kamenných predajní Sinsay, ktoré nájdete v mnohých mestách, ponúka Sinsay tiež možnosť nakupovania cez Sinsay shop online, alebo cez Sinsay app. Toto umožňuje zákazníkom z pohodlia domova prechádzať aktuálne kolekcie a využívať výpredaje bez nutnosti cestovať do kamenných predajní. Sinsay predajne sú navrhnuté tak, aby poskytovali príjemné a pohodlné nakupovanie, avšak Sinsay online shop prináša ešte väčšiu flexibilitu a prístup k exkluzívnym online ponukám.

Vďaka pravidelným aktualizáciám Sinsay letáku a online ponukám si môžete byť istí, že vaša móda bude vždy aktuálna a váš šatník obohatený o najnovšie trendy za výhodné ceny. Sinsay ponúka ideálne riešenie pre každého, kto chce vyzerať štýlovo a zároveň šetriť. Nezabudnite sledovať Sinsay online a využívať všetky ponuky, ktoré Sinsay pravidelne prináša.

Sinsay – rozmanitosť a originálny štýl založený na súčasných trendoch

Shop

Značka Sinsay bola v minulosti označovaná aj ako mladšia sestra Reserved. Dôvod je jednoduchý. Obe značky spadajú pod jednu materskú spoločnosť - LPP S.A. Rodinu módnych značiek LPP S.A. dopĺňajú ešte Mohito, Cropp a House.

Materská spoločnosť obchodu Sinsay vznikla v roku 1991 v poľskom mesta Gdańsk, keď sa zakladatelia značky, Marek Piechocki a Jerzy Lubianiec, rozhodli vstúpiť do módneho priemyslu. Prvé štyri roky fungovala spoločnosť pod názvom PH Mistral s.c, neskôr sa premenovala na dnes známe LPP.

Skupina LPP vlastní viac ako 1700 obchodov v 20 svetových krajinách. Značka Sinsay je najmladšia módna značka z portfólia spoločnosti, vznikla v roku 2013. Prvé obchody Sinsay boli otvorené v Lodži, Poznani, Wroclawi a dva v Rzeszówe . Už krátko po svojom vzniku sa značka tešila mimoriadnej obľube a ešte v prvom roku expandovala do Ruska, Česka a Litvy. Po 5 rokoch od svojho vzniku boli obchody Sinsay dostupné prostredníctvom kamenných predajní aj online e-shopov na 15 svetových trhoch.

U nás môžeme nakupovať Sinsay oblečenie od roku 2014, kedy bola u nás otvorená prvá Sinsay predajňa. Obchody Sinsay nájdete napríklad v nasledujúcich mestách Bratislava, Liptovský Mikuláš, Michalovce, Trnava, Žilina a Poprad.

Kompletnú predajnú sieť Sinsay, otváracie hodiny jednotlivých predajní, aj e-shop Sinsay nájdete na oficiálnej stránke predajcu sinsay.com.

Sinsay prináša mladé a svieže oblečenie za výhodné ceny. Napriek tomu ste si zo Sinsay oblečenia nevybrali svoj vysnívaný módny kúsok? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Odev, obuv a šport. Akciová ponuka oblečenie a obuvi v Bonprix, Pepco, Sportisimo, Deichmann, Intersport, Takko, Kik, Baťa, Astratex a CCC vás možno osloví viac.

Sortiment Sinsay

Assortment

Obchod Sinsay sa špecializuje najmä mladú módu určenú najmä pre mladé dievčatá a ženy, no v ponuke nechýba ani móda pre chlapcov a mužov, či bytové doplnky.

Medzi typické znaky oblečenia Sinsay patrí originálny a veselý design založený na odvážnych vzoroch inšpirovaný aktuálnymi módnami trendmi. Založený na aktuálnych trendoch a odvážne vzory. Od začiatku je jedným z hlavných cieľov značky Sinsay umožniť tínedžerom vytvoriť si vlastný imidž. Všetky produkty značky sú preto dostupné za výhodné ceny.

Jednotlivé kolekcie v Sinsay sú navrhnuté tak, aby boli sviežou inšpiráciou pre tínedžerov a mladé ženy, ako aj pre mužov, ktorí preferujú mestský štýl.

Okrem toho nájdete v ponuke obchodu aj oblečenie pre deti od 0-10 rokov pod značkou Fox & Bunny, či dizajnové doplnky na zútulnenie domova z línie Home. V obchodoch Sinsay tak nakúpite a posteľné prádlo, prikrývky, vankúše, uteráky, sviečky, foto-rámiky a ďalší sortiment do domácnosti v originálnom dizajne.

Sortiment obchodov Sinsay aj Sinsay e- shopu je naozaj pestrý a hravo si v ňom vyberie niečo pre seba každá veková kategória. Navyše už tak výhodné ceny často dopĺňa ešte Sinsay výpredaj. O tom, že nákup v Sinsay bude pre vás tá správna voľba vás presvedčí Sinsay výpredaj.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA