KimbinoKimbino
Bonprix
3/5

Bonprix leták na budúci týždeň + aktuálna ponuka

REKLAMA
REKLAMA

Bonprix leták je plný aktuálnych módnych trendov

3/5
Actual brochure

Obchod Bonprix môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. Vďaka pestrej ponuke obchodu Bonprix a jeho skvelým cenám tu môžete nakúpiť snáď všetko, čo práve potrebujete. Nová akcia? Tú pre svojich zákazníkov pripravuje Bonprix pravidelne. Aktuálnu Bonprix leták, platný od 23.09.2021 nájdete tu.

Nový Bonprix katalóg vychádza rôzne, zvyčajne na začiatku novej sezóny. Sledujte Bonprix katalóg online a majte vždy dokonalý prehľad o nových akciách v Bonprix. S nami je to jednoduché. Bonprix katalóg Katalóg Bonprix - Jesenné novinky ste už čítali

Bonprix - nemecký špecialista na módu

Shop

Zásielkový obchod Bonprix bol založený v roku 1986 v nemeckom Hamburgu. Za firmou stoja Dr. Kai Heck, Rien Jansen, Dr. Markus Fuchshofen a Dr. Richard Gottwald. Prvý katalóg Bonprix uviedol na trh už pár týždňov po svojom vzniku. Tento katalóg mal 32 strán. Aktuálne katalógy Bonprix majú aj cez 200 strán a vychádzajú niekoľkokrát do roka. Okrem zásielkového predaja v roku 1999 spoločnosť otvorila aj vlastnú sieť módnych butikov. Dnes má spoločnosť už viac ako 70 predajné. Nakupovať v predajni Bonprix môžu obyvatelia Nemecka, Rakúska, Švajčiarska a Talianska. Na Slovensku je oblečenie od Bonprix dostupné len formou katalógového predaja.

Viac informácií o spoločnosti Bonprix si môžete prečítať na oficiálnom webe predajcu www.bonprixshop.eu.

Katalógy od Bonprix sú hrubé a ponúkajú široký sortiment oblečenia rôznych štýlov. Napriek tomu ste si v Bonprix katalog 2021 nenašli svoje vysnívané módne kúsky? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Odev, obuv a šport. Ponuka oblečenia od ABOUT YOU, Adidas, Alpine Pro, Answear, Astratex, Author, Baťa, CCC, Decathlon a Deichmann vás možno osloví viac.

Sortiment Bonprix

Assortment

Sortiment Bonprix zahŕňa oblečenie pre ženy, mužov a deti a taktiež módne a bytové doplnky. Vďaka katalógu bonprix tak oblečiete od hlavy po päty celú svoju rodinu aj domácnosť. Či už hľadáte šaty, kabáty alebo sukne katalóg od Bonprix bude tou správnou voľbou. Neveríte? Prelistujte si Bonprix katalóg Katalóg Bonprix - Jesenné novinky a objednávke len ťažko odoláte.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA
Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mliekomaslosyrkávapivoparadajkyšunkajogurt
Kimbino
Zavrieť
Bonprix
    Bonprix