Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Dom farieb leták od 01.07.2024 + ponuka na budúci týždeň

Dom farieb

Dom farieb leták

Dom farieb leták najfarebnejší leták na Slovensku

3/5
Actual brochure

Obchod Dom farieb je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. Letáky Dom farieb to je množstvo výhodných ponúk. Aj v týchto dňoch, teda od 01.07.2024, prebieha zaujímavá akcia. Pozrieť si ju môžete pozrieť tu.

Nový leták Dom farieb vychádza vždy na začiatku mesiaca a prináša tie najlepšie ponuky. Okrem pravidelného letáku vydáva obchod Dom farieb katalóg, v ktorom nájdete kompletnú ponuku farieb na dom. Pestrejší leták, ako je leták Domu farieb, nájdete už len ťažko. Pestrá ponuka farieb v kombinácií s pestrými cenami, to je záruka výhodného nákupu a nového šatu pre váš dom. Neveríte? Prelistujte si leták Dom farieb Dom farieb leták a presvedčte sa sami.

Dom farieb – najväčšia špecializovaná sieť predajní farieb

Shop

Sieť Dom farieb tvorí súčasť skupiny PPG. Na území Slovenskej republiky spoločnosť prevádzkuje celkovo 25 predajní. Nakupovať farby na dom od Dom farieb môžete napríklad v slovenských mestách ako Bratislava, Levice, Nové Zámky, Martin, Poprad, Snina, Trenčín, Žilina, Vranov nad Topľou.

Či už sa rozhodnete navštíviť predajňu Dom farieb v Prešove, Leviciach alebo Bratislave ponuka farieb bude vždy rovnako široká. Čo sa však môže líšiť, sú otváracie hodiny predajne. Otváracie hodiny vybranej predajne si preto pred návštevou radšej skontrolujte na oficiálnej stránke obchodu domyfarieb.sk.

Najväčšia špecializovaná sieť predajní s farbami to je svet farieb, v ktorom nájdete snáď všetky možné odtiene. Nenašli ste napriek tomu v letáku Dom farieb svoju obľúbenú farbu? Skúste pozrieť letáky ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. V JYSK, Merkury Market, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion, Tupperware a Mountfield budete možno úspešnejší.

Sortiment Dom farieb

Assortment

V predajniach Dom farieb nájdete kompletný sortiment farieb, lakov, riedidiel, príslušenstva a všetkých produktov, ktoré budete pri maľovaní potrebovať.

V každej predajni Dom farieb sa nachádza aj tónovací automat, vďaka ktorému si môžete nechať namiešať ľubovoľný z 20 000 rôznych odtieňov farieb. Predajne Dom farieb to je nádherný svet farieb, v ktorom spoznáte odtiene, o ktorých existencii ste doteraz ani netušili.

Kvalitné farby na dom od spoločnosti Dom farieb rozžiaria vašu domácnosť. Vyberte si svoju obľúbenú farbu z letáku Dom farieb Dom farieb leták a môžete maľovať.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA