Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Stihl katalóg 2024 → najnovšia akcia Júl

STIHL

STIHL leták

Leták STIHL

3/5
Actual brochure

Obchod STIHL je medzi slovenskými zákazníkmi dobre známy svojou kvalitou a inováciami v oblasti záhradnej a lesnej techniky. Ako jeden z lídrov trhu na Slovensku, STIHL ponúka široký sortiment produktov vrátane motorových píl, krovinorezov, fúkačov listia, a mnoho ďalšieho, všetko za skvelé ceny. STIHL pravidelne aktualizuje svoju ponuku s novými a výhodnými akciami, ktoré zákazníkom umožňujú získať prvotriedne produkty za zvýhodnené ceny. Najnovší STIHL leták, platný od 01.03.2024, prináša prehľad aktuálnych zliav a je dostupný na prezeranie tu.

Udržať si prehľad o všetkých novinkách a akciách od STIHL môže byť výzvou, avšak s online prístupom k ponuke STIHL je to jednoduchšie, než by sa mohlo zdať. Sledujte s nami STIHL online letáky na Kimbino.sk a nezmeškajte žiadnu výhodnú ponuku. Najnovšie informácie nájdete v STIHL letáku STIHL katalóg, ktorý okrem aktuálnych akcií obsahuje aj dôležité informácie o produktoch.

Okrem pravidelných letákov vydáva STIHL aj tematické katalógy, ktoré zákazníkom poskytujú podrobný prehľad o celom sortimente. Stihl katalóg 2024 je plný sezónnych ponúk a najnovších produktov, pripravených na aktuálny rok. Vďaka tomu môžete plánovať svoje nákupy s predstihom a vyberať si z najlepšieho, čo STIHL ponúka.

Či už hľadáte motorovú pílu na prípravu paliva na zimu, krovinorez na údržbu vašej záhrady, alebo akýkoľvek iný nástroj, STIHL má pre vás riešenie. Využite akcia Stihl 2024 a obstarajte si najnovšie modely za výnimočné ceny. A nezabudnite, počas obdobia Stihl Black Friday, môžete očakávať ešte atraktívnejšie zľavy na široký sortiment produktov, čo je ideálna príležitosť na nákup vysoko kvalitných nástrojov za neodolateľné ceny.

STIHL je vaším spoľahlivým partnerom pre všetky projekty v záhrade a v lese. S najnovším katalógom a letákom STIHL máte vždy k dispozícii najaktuálnejšie informácie o produktoch a akciách, ktoré vám pomôžu urobiť informované rozhodnutia pri výbere nástrojov, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám.

STIHL - popredný výrobca záhradnej techniky

Shop

Spoločnosť STIHL vznikla v roku 1926 v Nemecku. Nakupovať výrobky značky STILH môžete prostredníctvom oficiálneho predajcu alebo u rôznych distribútorov značky. Navštíviť STIHL predajňu môžete napríklad v týchto mestách: Bratislava, Dunajská Streda, Trenčín, Svidník, Prešov, Brezno.

Okrem návštevy kamennej predajne si môžete zakúpiť techniku STIHL aj prostredníctvom e-shopu. Všetky potrebné informácie o online nákupe nájdete na oficiálnom webe spoločnosti stihl.sk.

Leták STIHL ponúka široký sortiment z oblasti záhradnej techniky. Napriek tomu ste si v ňom nevybrali svojho vytúženého pomocníka? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie JYSK, Merkury Market, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion, Tupperware a Mountfield. V Bývanie, nábytok, záhrada budete možno úspešnejší.

Sortiment Stihl

Assortment

Sortiment STIHL tvoria motorové a elektrické píly, krovinorezy, kosačky, kultivátory, nožnice na živé ploty, vysokotlakové čističe, rozbrusovačky, postrekovače a množstvo ďalších technických pomocníkov uľahčujúcich starostlivosť o záhradu. 

Ponuka STIHL  nie je len kvalitná, ale aj cenovo výhodná. Presvedčiť sa o tom môžete v letáku STIHL katalóg. Niektoré akcie dokonca môžeme označiť ako STIHL akcia 2024. Tieto výhodné ponuky platia naozaj dlho.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA