Kimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Zvoľ mesto
STIHL
3/5

STIHL leták od 01.03.2023 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
REKLAMA

STIHL leták

Leták STIHL

3/5
Actual brochure

Obchod STIHL môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. Za skvelé ceny si v obchode STIHL môžete zaobstarať takmer všetko, čo potrebujete. STIHL neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. Aké zľavy sa nachádzajú v najnovšom STIHL letáku platnom od 01.03.2023 ? To si môžete pozrieť tu.

Nové STIHL letáky vychádzajú nepravidelne. Udržať si dokonalý prehľad o nových STIHL akciách sa preto môže zdať byť zložité. Je to však jednoduchšie, ako si myslíte. Sledujte s nami ponuku STIHL online a už vám neutečie žiadna nová akcia. Najnovší leták STIHL katalóg ste už čítali? Okrem letákov vydáva obchod STIHL katalógy. V katalógoch si môžete pozrieť kompletnú ponuku z určitej oblasti. Pravidelne vychádzajú napríklad sezónne katalógy STIHL.

STIHL - popredný výrobca záhradnej techniky

Shop

Spoločnosť STIHL vznikla v roku 1926 v Nemecku. Nakupovať výrobky značky STILH môžete prostredníctvom oficiálneho predajcu alebo u rôznych distribútorov značky. Navštíviť STIHL predajňu môžete napríklad v týchto mestách: Bratislava, Dunajská Streda, Trenčín, Svidník, Prešov, Brezno.

Okrem návštevy kamennej predajne si môžete zakúpiť techniku STIHL aj prostredníctvom e-shopu. Všetky potrebné informácie o online nákupe nájdete na oficiálnom webe spoločnosti stihl.sk.

Leták STIHL ponúka široký sortiment z oblasti záhradnej techniky. Napriek tomu ste si v ňom nevybrali svojho vytúženého pomocníka? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie JYSK, Merkury Market, Kika, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion a Tupperware. V Bývanie, nábytok, záhrada budete možno úspešnejší.

Sortiment Stihl

Assortment

Sortiment STIHL tvoria motorové a elektrické píly, krovinorezy, kosačky, kultivátory, nožnice na živé ploty, vysokotlakové čističe, rozbrusovačky, postrekovače a množstvo ďalších technických pomocníkov uľahčujúcich starostlivosť o záhradu. 

Ponuka STIHL  nie je len kvalitná, ale aj cenovo výhodná. Presvedčiť sa o tom môžete v letáku STIHL katalóg. Niektoré akcie dokonca môžeme označiť ako STIHL akcia 2023. Tieto výhodné ponuky platia naozaj dlho.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
STIHL
STIHL

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.