Kimbino
Kimbino
REKLAMA
Zara
3/5

ZARA výpredaj Máj 2024 → Nová online kolekcia

REKLAMA
Zara

Zara leták

Zara leták vás oblečie od hlavy až po päty

3/5
Actual brochure

Výpredaj Zara, ale aj nové kolekcie oblečenia od tohto obchodu, sú vždy k dispozícií za výhodné ceny. Táto značka vo svojej tvorbe totiž rada kombinuje kvalitu a dostupnú cenu. Zara kabát, topánky, nohavice, vesty, čižmy či sukne, tak nielen že krásne doplnia váš šatník, ale aj potešia vašu peňaženku.

Pozrite si, aké produkty prináša najnovší Zara výpredaj platný od 01.05.2024. Kompletnú ponuku si môžete prelistovať tu.

Obchod Zara prináša novú kolekciu oblečenia častejšie ako iné značky. Zara výpredaj aj predstavenie nových kúskov preto prebieha každých pár týždňov. Sledujte s nami obchod Zara online a nezmeškajte žiadne výhodné ponuky.

 

Zara – zo Španielska do celého sveta

Shop

Španielska módna značka Zara začala písať svoju históriu ešte pred svojím oficiálnym vznikom v roku 1975. Najskôr však bola známa pod menom Zorba. No rovnako sa volala aj miestna krčma, a tak sa ju jej zakladatelia Amancio Ortega a jeho manželka Rosalía Mera rozhodli v roku 1975 premenovať na Zara. A pod týmto názvom ju poznáme dodnes.

Už krátko po svojom vzniku značka zožala veľký úspech a expandovala aj za hranice Slovenska. Prvá krajina mimo Španielska bolo blízke Portugalsko. A už v roku 1989 sa táto značka objavila aj na americkom kontinente. V súčasnosti je oblečenie Zara dostupné v približne 90 svetových krajinách. Obchod je súčasťou známej skupiny INDITEX GROUP. Ďalej do nej patria značky ako Pull & Bear, Stradivarius, Bershka či Massimo Dutti.

Naprieč celým svetom prevádzkuje značka Zara viac ako 2000 obchodov. U nás sú predajne Zara dostupné len v nasledujúcich veľkých mestách . No novú Zara kolekciu aj výpredajový sortiment si môžete zakúpiť aj prostredníctvom e-shopu. Všetky potrebné informácie o online nákupe nájdete na oficiálnom webe spoločnosti zara.com.  

Zara výpredaj, aj oblečenie z novej kolekcie, to sú naozaj dizajnové kúsky, ktoré krásne oživia každý šatník. Napriek tomu ste v Zara nenašli to, čo aktuálne potrebujete? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Odev, obuv a šport. Akciová ponuka v Bonprix, Pepco, Sportisimo, Deichmann, Intersport, Takko, Kik, Baťa, Astratex a CCC vás možno osloví viac.

 

Sortiment Zara

Assortment

Značka Zara sa špecializuje na predaj oblečenia pre ženy, mužov, deti, ale aj dekorácie do domácnosti. Jednotlivý sortiment je v predajniach rozdelený na vrchné oblečenie, spodné oblečenie obuv, kozmetiku a doplnky. Detské oblečenie je vyrábané pod značkou Zara Kids, sortiment do domácnosti nájdete pod značkou Zara Home.

Či už hľadáte nový kabát, nohavice či šaty, návšteva predajne Zara bude tou správnou voľbou. Vedeli ste, že oblečenie tejto značky si obľúbila napríklad aj vojvodkyňa z Cambridge Kate Middleton?

Aktuálny výpredaj Zara, ktorý si môžete pozrieť pod názvom Zara - New In Women, vás určite presvedčí o tom, že nákup oblečenia pre celú rodinu v tomto obchode bude tá správna voľba. 

 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA