KimbinoKimbino
Zara
3/5

ZARA výpredaj Júl 2022 → Nová online kolekcia

REKLAMA
REKLAMA

Zara leták

3/5
Actual brochure
Len málokto nepozná obchod Zara. Tento reťazec patrí medzi lídrov na slovenskom trhu tu Zara ponúka v podstate všetko, čo potrebujete. A hlavne, za skvelé ceny! Nová akcia? Tú pre svojich zákazníkov pripravuje Zara pravidelne. Aktuálnu ponuku, platnú od 01.07.2022, nájdete tu. Pre porovnanie sa skúste pozrieť aj na ponuky obchodov ABOUT YOU, Adidas, Alpine Pro, Answear, Astratex, Author, Baťa, Bonprix, CCC, Decathlon.
Máte vyhliadnutý tovar, ale na našej stránke ste informácie o jeho ponuke nenašli? Tak prejdite na oficiálny web obchodu zara.com/sk.
Idete nakupovať? Určite so sebou nemusíte brať veľký a objemný leták! Online verzia aktuálnej ponuky obchodu Zara je oveľa pohodlnejšia. Hľadať aktuálnu ponuku obchodu Zara online je omnoho šetrnejšie k našim lesom, než keby ste ju práve listovali v papierovom letáku. Teší nás, že elektronickej verzii dávate prednosť!
Teraz je tak jednoduché šetriť nakupovaním!
Všetci potrebujú ušetriť čas aj peniaze. Peniaze môžete šetriť vďaka výhodným ponukám obchodu Zara a čas ušetríte prihlásením sa k odberu noviniek, alebo stiahnutím našej aplikácie Kimbino. Urobiť si prehľad o akciách obchodu Zara vám potom zaberie len niekoľko sekúnd.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
Zara
    Zara