Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu Terno platný od 20.06.2019
Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu Terno platný od 13.06.2019
Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu Terno platný od 06.06.2019
Obchod Terno môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. Ponuka obchodu Terno je natoľko široká, že si tu môžete kúpiť takmer všetko, čo potrebujete. Páčiť sa Vám budú aj ceny! Terno svojich zákazníkov pravidelne teší novými a výhodnými akciami. Čo je pripravené práve teraz, a teda od 27.06.2019? Na to sa môžete pozrieť tu. Pre porovnanie sa skúste pozrieť aj na ponuky obchodov BALA, Billa, Carrefour, CBA, COOP Jednota, Fresh, Kaufland, Klas, KON - RAD, Koruna.

Obchod Terno má mnoho pobočiek po celom Slovensku. Nakúpiť môžete napríklad v mestách Bratislava, Šamorín, Senec, Banská Bystrica, Trenčín, Trnava. Hľadanie nedopadlo úspešne? Môžete odtiaľto prejsť priamo na oficiálnu domovskú stránku obchodu www.terno.sk.

Tlačené letáky ponechajte minulosti a prejdite na elektronické. Ponuku obchodu Terno môžete kedykoľvek sledovať pohodlne online a žiadny odpad Vám z neho doma nezostane. Chrániť životné prostredie nie je len klišé. Sme preto radi, že aj Vy si pozeráte aktuálnu ponuku obchodu Terno online a nie v papierovom letáku. Ušetrí sa tým veľa stromov.