Kimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Zvoľ mesto
Terno
3/5

TERNO leták od 30.03.2023 » online ponuka akcií

REKLAMA
REKLAMA

Terno leták

Terno leták si vás získa kvalitou za férové ceny

3/5
Actual brochure

Obchod Terno môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Ponuka obchodu Terno je natoľko široká, že si tu môžete kúpiť takmer všetko, čo potrebujete. Páčiť sa Vám budú aj ceny! Terno svojich zákazníkov pravidelne teší novými Terno letákmi s výhodnými akciami. Čo je pripravené práve teraz, a teda od 30.03.2023? Na to sa môžete pozrieť tu.

Nový Terno leták vychádza každý týždeň a platí vždy od štvrtka do stredy. Aktuálny Terno leták Terno leták je nabitý množstvom výhodných zliav. Nenašli ste v ňom, čo ste hľadali? Prelistujte si aj leták na budúci týždeň. Dobrou správou je, že budúci Terno leták je dostupný s dostatočným predstihom na to, aby ste stihli naplánovať svoj nákup aj dopredu. Sledujte ponuku Terno online a nezmeškajte už žiadnu zľavu.

Terno – široký výber, ktorý je tak blízko

Shop

História obchodov Terno sa začala písať ešte v roku 1978. Dnes patria pod túto slovenskú značku 3 druhy predajní – KRAJ, TERNO a MOJA SAMOŠKA. Ako už prezrádza samotné motto spoločnosti „Našťastie blízko!“ obchody Terno nájdete naozaj na každom kroku. Obchodnú Terno tvorí viac ako 100 predajní, vrátane malých obchodíkov až po väčšie supermarkety. Predajne Terno sa nachádzajú napríklad v týchto mestách Bratislava, Banská Bystrica, Trenčín, Nové Zámky, Brezno a Trnava.

Otváracie hodiny jednotlivých predajní sa líšia podľa druhu predajne. Presný zoznam predajní a ich aktuálne otváracie hodiny nájdete na oficiálnom webe obchodu terno.sk.

Spoločnosti Terno nie je ľahostajný ani problém plytvania, a preto dlhodobo spolupracuje s Potravinovou bankou Slovenska, prostredníctvom ktorej pomáha sociálne slabším rodinám.

Nemá Terno v ponuke to, čo hľadáte? Skúste pozrieť aj letáky ďalších obchodov z kategórie Hypermarkety. V Lidl, Tesco, Billa, Kaufland, Libex, Metro, KON - RAD, Koruna, COOP Jednota a Labaš majú možno práve v akcii to, čo potrebujete.

Sortiment Terno

Assortment

V predajniach Terno nájdete široký sortiment mäsa a mäsových výrobkov, pekárenských výrobkov, ovocia a zeleniny a taktiež ďalších potravín a drogérie.

Tešiť sa môžete na výrobky známych značiek a bohaté zastúpenie kvalitných slovenských výrobkov. V predajniach Kraj nájdete okrem bežného sortimentu aj širokú škálu regionálnych, zdravých produktov.

Potrpíte si na kvalitu, ale pritom hľadáte férové ceny? Aktuálny leták Terno Terno leták vás rýchlo presvedčí, že nákupom v Terno získate oboje.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Terno
Terno

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.