Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu Teta drogerie platný od 08.07.2019
Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu Teta drogerie platný od 24.06.2019
Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu Teta drogerie platný od 10.06.2019
Nájde sa len málo ľudí, ktorí by nepoznali obchod Teta drogerie. Patrí totiž k lídrom na slovenskom trhu. Široká ponuka kvalitného tovaru za skvelé ceny. Aj tým je obchod Teta drogerie typický. Vždy tu nájdete všetko, pre čo ste do obchodu šli. Teta drogerie neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. V týchto dňoch, teda od 22.07.2019 prebieha akcia, na ktorú sa môžete pozrieť tu. Vyskúšajte taktiež ponuku obchodov 101 drogerie, Avon, Dedra, dm drogerie, Eurodrogeria, Marionnaud, Mary Kay, Notino, Oriflame, Retrogéria. Možno nájdete ten istý produkt za ešte lepšiu cenu.

Ak chcete nakupovať v obchode Teta drogerie, môžete zájsť napríklad do týchto miest: Bratislava, Košice, Banská Bystrica, Prešov, Trenčín, Zvolen. Hľadanie nedopadlo úspešne? Môžete odtiaľto prejsť priamo na oficiálnu domovskú stránku obchodu www.tetadrogerie.sk.

Zabudnite na tlačené papierové letáky a plné schránky. Využívaním online letákov máte vždy k dispozícii aktuálnu ponuku obchodu Teta drogerie kdekoľvek ste. Online letáky, teda ponuka aktuálnych akcií z obchodu Teta drogerie online, to nie je len módny výkrik, to je aj výrazný krok smerom k ochrane životného prostredia a našich lesov. Ďakujeme, že ste sa s nami pridali k ochrane životného prostredia.