Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Teta Drogerie leták od 15.07.2024 → Aktuálny online katalóg

Teta drogerie

Teta drogerie leták

Informácie o ponukách Teta drogerie

3.5/5
Actual brochure

Obchod Teta Drogerie patrí k lídrom na slovenskom trhu. Široká ponuka kvalitného tovaru za skvelé ceny. Áno, presne to je Teta Drogerie. Vždy tu nájdete všetko, pre čo ste do obchodu išli a ešte aj ušetríte. Najnovší Teta leták platný od 15.07.2024 je plný zaujímavých ponúk. Pozrieť si ich môžete tu.

Nový leták Teta Drogerie vychádza minimálne raz za 2 týždne a sľubuje nové zľavy na viac ako 1600 výrobkov. Nakupovať podľa zliav sa v drogérii Teta rozhodne oplatí. Sledujte letáky Teta pravidelne. Občas sa stane, že nový Teta leták je tu aj skôr. Navyše, tie najlepšie akciové ponuky sa vždy predávajú rýchlo, a preto je dobré vedieť o nich medzi prvými. Leták Teta Drogerie s názvom Teta drogerie leták ste už videli?

Teta Drogerie – úspešná česká drogériová franšíza

Shop

Spoločnosť Teta Drogerie predstavuje českú franšízu, ktorá vznikla začiatkom roku 2000, no história spoločnosti siaha ešte hlbšie až do roku 1992. Dnes nájdeme predajňu drogérie Teta skoro v každom väčšom českom a slovenskom meste. Na Slovensku aktuálne nájdeme až 188 predajní spoločnosti. Navštívili ste už predajne Teta v Bratislava, Košice, Michalovce, Nové Zámky, Banská Bystrica a Veľký Krtíš ?

Teta Drogerie patrí medzi najpopulárnejšie drogérie na Slovensku. Vďaka širokému sortimentu z každého nákupu odídete spokojná a so všetkým, čo ste hľadali. Produkty od toaletného papiera cez šampóny a mydlá až po pracie prostriedky, akými sú obľúbené Perwoll a Ariel, ktoré pravidelne prichádzajú v akciách.

Teta Drogerie sa navyše postará aj o vašu pleť, a to napríklad vďaka overenej značke produktov Eucerin. Nákup všetkých kozmetických a hygienických potrieb do domácnosti tak dokážete vybaviť návštevou jediného obchodu. A to je skvelé!

Prelistujte si leták, nájdite najbližšiu predajňu, overte jej otváracie hodiny a hor sa nakupovať. Kompletný zoznam predajní aj s otváracími hodinami nájdete na oficiálnom webe spoločnosti tetadrogerie.sk.

Nenašli ste v letáku Teta to, čo potrebuje? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Drogéria, kozmetika. V letákoch od dm drogerie, Avon, Oriflame, Mary Kay, Dedra, 101 drogerie, Notino, TEVOS drogérie, Retrogéria a Marionnaud budete možno úspešnejší.

Sortiment Teta Drogerie

Assortment

Sortiment predajní drogérií Teta tvorí kozmetika, drogéria, parfumy, detský sortiment, papiernictvo a rôzny doplnkový tovar. Nájdete tu známe značky kozmetiky a drogérie ako sú Garnier, Dermacol či Loreal Paris, ale aj privátne značky spoločnosti Teta Drogerie.
Ponuku privátnych značiek tvoria výrobky špičkovej kvality za výhodné ceny. Tešiť sa môžete na:

·       Ellie – pleťová kozmetika pre každý typ pleti,

·       Helios Herb – kozmetika na ochranu pred slnkom,

·       4 ward – kozmetika pre mužov,

·       Happy mini – kozmetika pre deti,

·       Q-clean – upratovacie pomôcky,

·       Q-power – čistiace prostriedky,

·       Q- soft – toaletný papier a aviváže.

Či už sa rozhodnete pre nákup drogérie od známych značiek alebo uprednostnite privátne značky spoločnosti, nákup v Teta Drogerie sa oplatí. Pozrite sa koľko ušetríte vďaka ponuke v Teta letáku Teta drogerie leták.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA