Obchod IKEA je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. Vďaka pestrej ponuke obchodu IKEA a jeho skvelým cenám tu môžete nakúpiť snáď všetko, čo práve potrebujete. IKEA neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. V týchto dňoch, teda od 16.08.2018 prebieha akcia, na ktorú sa môžete pozrieť tu. Chýba v obchode IKEA nejaký tovar? Skúste ju nájsť niekde inde! Pozrite si napríklad ponuku obchodov 4home.sk, ASKO nábytok, Black Red White, Blanco, Daza, Decodom, Diego, Dom farieb, Domoss, Drevona.

Pobočky obchodov IKEA nájdete vo viacerých mestách, medzi ne patrí napríklad Bratislava. Máte vyhliadnutý tovar, ale na našej stránke ste informácie o jeho ponuke nenašli? Tak prejdite na oficiálny web obchodu www.ikea.com.

Idete nakupovať? Určite so sebou nemusíte brať veľký a objemný leták! Online verzia aktuálnej ponuky obchodu IKEA je oveľa pohodlnejšia. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov. Tým, že leták obchodu IKEA si pozeráte v elektronickej podobe, ušetrí sa veľa papiera.

Šetrenie nakupovaním nebolo nikdy jednoduchšie!

Akčná ponuka obchodu IKEA býva natoľko výhodná, že dokáže ušetriť veľa peňazí. A ako na to, aby ste už žiadnu akciu obchodu IKEA nezmeškali? Je to jednoduché: prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciu Kimbino.