Kimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Zvoľ mesto
IKEA
3.5/5

IKEA katalóg od 22.08.2022 → Nábytok v akcii online

REKLAMA
REKLAMA

Leták IKEA

IKEA leták množstvo inšpirácie pre váš domov

3.5/5
Actual brochure

Obchod IKEA je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Vďaka pestrej ponuke obchodu IKEA a jeho skvelým cenám, tu môžete nakúpiť snáď všetko, čo v domácnosti potrebujete. IKEA neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. Akcie, ktoré na vás čakajú v IKEA od 22.08.2022 si môžete pozrieť tu.

Akcie IKEA vychádzajú nepravidelnej a s výnimkou špeciálnej týždennej ponuky IKEA, platia dlhší čas, aj niekoľko mesiacov. Všetky akcie IKEA pravidelne vydáva v špecializovaných IKEA letákoch, ktoré obsahujú súhrn akcií z jednej kategórie – napríklad kuchyne, skrine, kancelária. IKEA leták s názvom Katalóg IKEA - Kuchyne 2023 ste už čítali?

Okrem letákov vydáva obchod aj IKEA katalog 2023, v ktorom nájdete kompletnú ponuku sortimentu pre daný rok.

IKEA - švédsky nábytok dostupný pre každého

Shop

IKEA je švédska spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu nábytku, bytových doplnkov a domácich potrieb. Spoločnosť založil v roku 1943 Ingvar Kamprad. Názov IKEA je skratka zložená z iniciálok mena zakladateľa, farmy na ktorej vyrastal a názvu neďalekej dediny. Už pár rokov od založenia sa z malej švédskej firmy stala úspešná celosvetová značka, ktorá je dodnes obľúbená po celom svete.

Kým pôvodná IKEA bola malá firma vo švédskej dedinke, ktorá predávala nábytok cez katalóg, dnes má IKEA svoje obrovské obchody po celom svete. Na Slovensku môžete v IKEI zatiaľ nakupovať len v Bratislava a prostredníctvom nedávno spusteného e-shopu.

Slovenský obchod IKEA je najväčším obchodným domom s nábytkom v strednej Európe. Všetky potrebné informácie o otváracích hodinách IKEA obchodu nájdete na oficiálnej stránke predajcu ikea.com.

Nenašli ste v IKEA katalógu 2023 ani ďalšej ponuke obchodu IKEA čo ste hľadali? Skúste pozrieť aj ponuku ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. V JYSK, Merkury Market, Kika, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, Orion, Tupperware a Mountfield možno budete mať viac šťastia.

Sortiment IKEA

Assortment

Obchod IKEA ponúka široký sortiment nábytku, bytových doplnkov a domácich potrieb. Špecialitou nábytku z IKEA je jeho ľahká kombinovateľnosť a taktiež možnosť jednoduchého zloženia v domácnosti bez nutnosti odbornej pomoci.

V obchode IKEA hravo kompletne zariadite váš dom od podlahy až po plafón. Či už hľadáte kuchynskú linku alebo kompletné zariadenie kuchyne užitočnými pomocníkmi, spálňu alebo šikovných pomocníkov na uľahčeniu ukladania veci do skríň, novú sedačku alebo dizajnový obraz, ktorý oživí vašu obývačku, v IKEA ste na správnom mieste.

Najnovší IKEA leták Katalóg IKEA - Kuchyne 2023 ponúka množstvo vychytávok, ktoré by vám doma nemali chýbať. Vybrali ste si už svojho favorita? 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
IKEA
IKEA

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.