Kimbino
Kimbino
REKLAMA
IKEA
3.5/5

IKEA katalóg online → Leták 2024 → Nábytok v akcii

REKLAMA
IKEA

IKEA leták

IKEA leták množstvo inšpirácie pre váš domov

3.5/5
Actual brochure

Obchod IKEA si získal srdcia slovenských zákazníkov vďaka svojej rozmanitej ponuke a výborným cenám, ktoré umožňujú nakúpiť prakticky všetko, čo potrebujete pre vašu domácnosť. S pravidelnými novinkami a výhodnými akciami, ktoré IKEA ponúka, sa vždy oplatí sledovať aktuálne ponuky. Akcie, ktoré pre vás IKEA pripravila od 01.05.2024, si môžete prezrieť tu.

IKEA pravidelne aktualizuje svoje akcie, ktoré sa môžu týkať rôznych kategórií produktov, od kuchýň a skríň až po kancelárske vybavenie. Tieto akcie sú dostupné nielen v tradičných predajniach, ale aj online prostredníctvom IKEA letáku online. Aktuálny IKEA leták s názvom IKEA Katalóg produktov ponúka prehľad o najnovších akciách a je ľahko dostupný online pre všetkých, ktorí chcú ušetriť čas aj peniaze.

Pre tých, ktorí hľadajú inšpiráciu alebo plánujú veľké zmeny vo svojom domove, je tu IKEA katalóg 2024. Tento katalóg ponúka kompletný prehľad o sortimente IKEA pre daný rok a je dostupný online, čo umožňuje jednoduché plánovanie vašich nákupov z pohodlia domova. IKEA katalóg online je ideálnym zdrojom pre každého, kto chce byť v obraze o najnovších trendoch a produktoch, ktoré IKEA ponúka.

IKEA akcie sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám a preferenciám širokej škály zákazníkov. Či už hľadáte špecifické riešenia pre vašu kuchyňu, spálňu alebo pracovný priestor, v IKEA nájdete produkty, ktoré sú nielen praktické a štýlové, ale aj cenovo dostupné. Sledujte IKEA leták online a IKEA katalóg 2024, aby ste nepremeškali žiadne výhodné ponuky a mohli tak najlepšie využiť to, čo IKEA ponúka.

IKEA - švédsky nábytok dostupný pre každého

Shop

IKEA je švédska spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu nábytku, bytových doplnkov a domácich potrieb. Spoločnosť založil v roku 1943 Ingvar Kamprad. Názov IKEA je skratka zložená z iniciálok mena zakladateľa, farmy na ktorej vyrastal a názvu neďalekej dediny. Už pár rokov od založenia sa z malej švédskej firmy stala úspešná celosvetová značka, ktorá je dodnes obľúbená po celom svete.

Kým pôvodná IKEA bola malá firma vo švédskej dedinke, ktorá predávala nábytok cez katalóg, dnes má IKEA svoje obrovské obchody po celom svete. Na Slovensku môžete v IKEI zatiaľ nakupovať len v Bratislava a prostredníctvom nedávno spusteného e-shopu.

Slovenský obchod IKEA je najväčším obchodným domom s nábytkom v strednej Európe. Všetky potrebné informácie o otváracích hodinách IKEA obchodu nájdete na oficiálnej stránke predajcu ikea.com.

Nenašli ste v IKEA katalógu 2024 ani ďalšej ponuke obchodu IKEA čo ste hľadali? Skúste pozrieť aj ponuku ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. V JYSK, Merkury Market, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, Orion, Tupperware, Mountfield a TESCOMA možno budete mať viac šťastia.

Sortiment IKEA

Assortment

Obchod IKEA ponúka široký sortiment nábytku, bytových doplnkov a domácich potrieb. Špecialitou nábytku z IKEA je jeho ľahká kombinovateľnosť a taktiež možnosť jednoduchého zloženia v domácnosti bez nutnosti odbornej pomoci.

V obchode IKEA hravo kompletne zariadite váš dom od podlahy až po plafón. Či už hľadáte kuchynskú linku alebo kompletné zariadenie kuchyne užitočnými pomocníkmi, spálňu alebo šikovných pomocníkov na uľahčeniu ukladania veci do skríň, novú sedačku alebo dizajnový obraz, ktorý oživí vašu obývačku, v IKEA ste na správnom mieste.

Najnovší IKEA leták IKEA Katalóg produktov ponúka množstvo vychytávok, ktoré by vám doma nemali chýbať. Vybrali ste si už svojho favorita? 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA