KimbinoKimbino
IKEA
3.5/5

IKEA leták od 10.03.2022 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
REKLAMA

Leták IKEA

IKEA leták množstvo inšpirácie pre váš domov

3.5/5
Actual brochure

Obchod IKEA je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Vďaka pestrej ponuke obchodu IKEA a jeho skvelým cenám, tu môžete nakúpiť snáď všetko, čo v domácnosti potrebujete. IKEA neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. Akcie, ktoré na vás čakajú v IKEA od 10.03.2022 si môžete pozrieť tu.

Akcie IKEA vychádzajú nepravidelnej a s výnimkou špeciálnej týždennej ponuky IKEA, platia dlhší čas, aj niekoľko mesiacov. Všetky akcie IKEA pravidelne vydáva v špecializovaných IKEA letákoch, ktoré obsahujú súhrn akcií z jednej kategórie – napríklad kuchyne, skrine, kancelária. IKEA leták s názvom IKEA - Kuchyne 2022 ste už čítali?

Okrem letákov vydáva obchod aj IKEA katalog 2022, v ktorom nájdete kompletnú ponuku sortimentu pre daný rok.

IKEA - švédsky nábytok dostupný pre každého

Shop

IKEA je švédska spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu nábytku, bytových doplnkov a domácich potrieb. Spoločnosť založil v roku 1943 Ingvar Kamprad. Názov IKEA je skratka zložená z iniciálok mena zakladateľa, farmy na ktorej vyrastal a názvu neďalekej dediny. Už pár rokov od založenia sa z malej švédskej firmy stala úspešná celosvetová značka, ktorá je dodnes obľúbená po celom svete.

Kým pôvodná IKEA bola malá firma vo švédskej dedinke, ktorá predávala nábytok cez katalóg, dnes má IKEA svoje obrovské obchody po celom svete. Na Slovensku môžete v IKEI zatiaľ nakupovať len v Bratislava a prostredníctvom nedávno spusteného e-shopu.

Slovenský obchod IKEA je najväčším obchodným domom s nábytkom v strednej Európe. Všetky potrebné informácie o otváracích hodinách IKEA obchodu nájdete na oficiálnej stránke predajcu www.ikea.com.

Nenašli ste v IKEA katalógu 2022 ani ďalšej ponuke obchodu IKEA čo ste hľadali? Skúste pozrieť aj ponuku ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. V 4home.sk, ASKO nábytok, Bauhaus, Black Red White, Blanco, Bonami, Daza, Decodom, Diego a Dom farieb možno budete mať viac šťastia.

Sortiment IKEA

Assortment

Obchod IKEA ponúka široký sortiment nábytku, bytových doplnkov a domácich potrieb. Špecialitou nábytku z IKEA je jeho ľahká kombinovateľnosť a taktiež možnosť jednoduchého zloženia v domácnosti bez nutnosti odbornej pomoci.

V obchode IKEA hravo kompletne zariadite váš dom od podlahy až po plafón. Či už hľadáte kuchynskú linku alebo kompletné zariadenie kuchyne užitočnými pomocníkmi, spálňu alebo šikovných pomocníkov na uľahčeniu ukladania veci do skríň, novú sedačku alebo dizajnový obraz, ktorý oživí vašu obývačku, v IKEA ste na správnom mieste.

Najnovší IKEA leták IKEA - Kuchyne 2022 ponúka množstvo vychytávok, ktoré by vám doma nemali chýbať. Vybrali ste si už svojho favorita? 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Víno
Chladnička
Umývačka
Varná doska
Korenie
Voda
Tablet
Taška
Rúra
Mikrovlnná rúra
Kávovar
Mlynček
Tv skrinka
Stôl
Stolička
Polica
Pracovná doska
Skrinka
Batéria
Vaňa

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
IKEA
  • Ivanská cesta 18