Kimbino
Kimbino

101 Drogerie leták od 19.06.2024 | Aktuálny a budúci leták

REKLAMA
101 drogerie
REKLAMA

101 drogerie leták

101 Drogerie leták ponúka všetko a ešte niečo navyše

3/5
Actual brochure

Obchod 101 Drogerie je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Široká ponuka kvalitného tovaru za skvelé ceny. Aj tým je obchod 101 Drogerie typický. Vždy tu nájdete všetko, pre čo ste do obchodu šli. A tie ceny! Drogeria 101 pravidelne pripravuje nové akcie. Leták 101, ktorý platí od 12.06.2024 je toho jasným dôkazom. Že ste ho ešte nevideli? Najvyšší čas to napraviť. Nájdete ho tu.

Nový leták 101 Drogerie vychádza každú tretiu stredu a platí 20 dní. Budúci leták je vždy dostupný už pár dní pred začiatkom jeho platnosti, a tak si svoje nákupy môžete dokonale prispôsobiť podľa aktuálnych zliav. Sledujte ponuku od 101 Drogerie pravidelne, aby vám neunikla žiadna výhodná ponuka. Aktuálny leták Drogerie 101 101 drogerie leták platí ešte niekoľko dní, no už dnes sa môžete tešiť na to, čo prinesie budúci leták.

Drogeria 101 – tu vždy dostanem viac

Shop

O vznik siete drogérií 101 sa zaslúžila slovenská spoločnosť pod vedením pána Emila Krajčíka, ktorá vznikla v roku 1994. Prvá predajňa, ktorá niesla meno svojho zakladateľa, bola otvorená v Novom Meste nad Váhom.

Meno 101 Drogerie spoločnosť používa od roku 1999. Dnes má táto spoločnosť viac ako 200 prevádzok naprieč celým Slovenskom, vďaka čomu jej právom patrí označenie najväčšia sieť drogérií na slovenskom trhu. Predajne 101 Drogerie nájdete napríklad v týchto mestách Bratislava, Banská Bystrica, Trnava, Košice, Prešov a Zvolen.

Presný zoznam pobočiek 101 Drogerie aj ich otváracie hodiny si môžete pozrieť na oficiálnom webe spoločnosti 101drogerie.sk.

Číslo 101 v názve spoločnosti vyjadruje jej stratégiu, ktorou je urobiť maximum pre spokojnosť zákazníka a ponúknuť mu všetko a ešte aj niečo naviac. Nenašli ste napriek tomuto prísľubu v drogerii 101 čo ste hľadali? Ponuka iných obchodov z kategórie Drogéria, kozmetika, bude možno lepšia. Skúste pozrieť napríklad Teta drogerie, dm drogerie, Avon, Oriflame, Mary Kay, Dedra, Notino, TEVOS drogérie, Retrogéria a Marionnaud.

Sortiment 101 Drogerie

Assortment

Sortiment predajní drogerie 101 tvorí viac ako 6000 druhov tovaru. Nájdete tu pleťovú, telovú, vlasovú aj dekoratívnu kozmetiku pre ženy aj mužov, výrobky zamerané na starostlivosť o dieťa, o domácnosť aj rôzny doplnkový sortiment. A to všetko známych značiek od popredných výrobcov v odvetví.

101 Drogerie je obľúbenou drogériou, ktorá ponúka produkty pre každú vekovú kategóriu a pre každé pohlavie. Pre najmenšie deti kvalitné plienky Pampers, pre ženy produkty značky Vichy alebo Eucerin určené na starostlivosť o pleť, pre mužov široký výber sprchových gélov a antiperspirantov a pre celú rodinu pracie prostriedky od Perwoll a ďalších overených značiek.

Všetko tak nakúpite naraz a pod jednou strechou. Obchod navyše pravidelne prináša akcie a príťažlivé zľavy, vďaka ktorým bude nakupovanie naozajstná zábava.

Či už potrebujete nakúpiť plienky, odlakovač na nechty, penu na holenie, prací prášok, sponky do vlasov alebo aj náhrobné kahance, v predajni 101 Drogerie si budete mať z čoho vyberať.

Okrem výhodných cien, drogéria často organizuje aj rôzne podporné akcie akými sú súťaže, špeciálne darčeky či služby odborníkov priamo na predajni. Sledujte leták 101 Drogerie pravidelne, aby vám neušla žiadna novinka. Špeciálnu ponuku v 101 letáku 101 drogerie leták ste už stihli využiť?

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA