Hodnotenie 2.5/5

REKLAMA
Obchod 101 drogerie je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. Široká ponuka kvalitného tovaru za skvelé ceny. Aj tým je obchod 101 drogerie typický. Vždy tu nájdete všetko, pre čo ste do obchodu šli. 101 drogerie pre Vás pravidelne pripravuje nové akcie. Ich aktuálnu ponuku platnú od 07.11.2018 nájdete tu. Pre porovnanie sa skúste pozrieť aj na ponuky obchodov Avon, Dedra, dm drogerie, Marionnaud, Mary Kay, Notino, Oriflame, Retrogéria, Teta drogerie, TEVOS drogérie.

Máte vyhliadnutý tovar, ale na našej stránke ste informácie o jeho ponuke nenašli? Tak prejdite na oficiálny web obchodu 101drogerie.sk.

Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? Takto už žiť nemusíte! Začnite používať elektronické online letáky obchodu 101 drogerie a nič z toho Vás už nebude nijak obmedzovať. Viete, že práve chránite životné prostredie? Čím? Tým, že nelistujete papierový leták obchodu 101 drogerie, ale online leták!