Kimbino
Kimbino

OBI aktuálny leták 2024

REKLAMA
OBI
REKLAMA

OBI Leták

OBI leták poteší všetkých kutilov

3.5/5
Actual brochure

Snáď všetci slovenskí zákazníci poznajú obchod OBI. Vďaka dobrej ponuke má totiž na slovenskom trhu jednu z najsilnejších pozícií. Za skvelé ceny si v obchode OBI môžete zaobstarať takmer všetko, čo potrebujete. OBI leták pravidelne ponúka široký sortiment výrobkov z kategórie stavba, záhrada, technika a bývanie. Či už ste pravý domáci kutil alebo len renovujte svoje bývanie, v OBI letáku nájdete presne to, čo hľadáte. A to za výhodné ceny. Veď posúďte sami. OBI leták, ktorý platí od 01.06.2024 nájdete tu.

Okrem pravidelných letákov, vydáva obchod príležitostne aj OBI katalóg, ktorý je celý zameraný na jeden segment, napríklad Bazény, Záhrada a pod. Na rozdiel od OBI letákov, ktoré majú platnosť zvyčajne 2 týždne, výhodné ponuky v OBI katalógu platia vždy celú sezónu, čo je aj niekoľko mesiacov.

Využívaním online letákov máte vždy k dispozícii aktuálnu ponuku obchodu OBI kdekoľvek ste. Prezrite si výhodné ponuky v OBI letáku platnom 01.06.2024 - 30.06.2024. Celý leták nájdete tu.

OBI – nadnárodný hobby expert

Shop

História nemeckého nadnárodného konceptu OBI sa začala písať v roku 1970 v Hamburgu. Prvý väčší hobby obchod mal úspech, a tak sa prevádzky OBI postupne rozšírili aj mimo hraníc Nemecka. V roku 2015 spoločnosť OBI na Slovensku odkúpila všetky prevádzky konkurenčnej spoločnosti Baumax a prevzala tak pozíciu lídra slovenského trhu v hobby segmente. Vďaka tomu dnes nájdeme na Slovensku až 13 obchodov OBI. Pobočky obchodov OBI nájdete vo viacerých mestách, medzi ne patrí napríklad  Bratislava, Košice, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Michalovce a Prešov

Okrem osobného nákupu v predajniach, ponúka obchod OBI aj možnosť rezervácie tovaru z pohodlia domova. Následne si namiesto zdĺhavého hľadania na predajni stačí už len vyzdvihnúť pripravený tovar.

Otváracie hodiny obchodov OBI sú rôzne, najčastejšie od 8:00 do 20:00. Aktuálne otváracie hodiny nájdete na oficiálnej internetovej stránke spoločnosti obi.sk. Okrem otváracích hodín predajní a aktuálnych informácií, ponúka web stránka spoločnosti aj množstvo zaujímavých kutilských návodov, opísaných krok za krokom, aby si s ich realizáciou poradil každý.

Chýba v obchode OBI nejaký tovar? Skúste ho nájsť v inom obchode z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. Pozrite si napríklad ponuku obchodov JYSK, Merkury Market, Black Red White, Hornbach, Möbelix, IKEA, Orion, Tupperware, Mountfield a TESCOMA.

Sortiment OBI

Assortment

Sortiment obchodov OBI presahuje viac ako 12 000 rôznych položiek. Nájdete tu všetko od podláh, cez farby na steny, záhradný nábytok, potreby pre domácich majstrov a kutilov, ale aj pre profesionálnych remeselníkov.

Či už sa chystáte na veľkú rekonštrukciu bývania alebo malý kutilský projekt, v obchodoch OBI nájdete dokonalý materiál, ktorý presne splní vaše očakávania. A to nielen tie o cene, ale aj o kvalite. Leták OBI vás zaručene presvedčí, že lepší partner pre kutilov na trhu nie je. Zrealizujte  s OBI svoj vytúžený projekt ešte dnes.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Rošt
Stôl
Záhradný nábytok
Skrinka
Wc
Batéria
Kôš
Kvetináč
Orchidea
Plachta
Bazén
Dlažba
Obklad
Podlaha
Dvere
Vírivka
Slnečník
Sprcha
Drevené uhlie
Gril na drevené uhlie

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA