KimbinoKimbino
OBI
3.5/5

OBI aktuálny leták 2021

REKLAMA
REKLAMA

OBI leták poteší všetkých kutilov

3.5/5
Actual brochure

Snáď všetci slovenskí zákazníci poznajú obchod OBI. Vďaka dobrej ponuke má totiž na slovenskom trhu jednu z najsilnejších pozícií. Za skvelé ceny si v obchode OBI môžete zaobstarať takmer všetko, čo potrebujete. OBI leták pravidelne ponúka široký sortiment výrobkov z kategórie stavba, záhrada, technika a bývanie. Či už ste pravý domáci kutil alebo len renovujte svoje bývanie, v OBI letáku nájdete presne to, čo hľadáte. A to za výhodné ceny. Veď posúďte sami. OBI leták, ktorý platí od 06.10.2021 nájdete tu.

Okrem pravidelných letákov, vydáva obchod príležitostne aj OBI katalóg, ktorý je celý zameraný na jeden segment, napríklad Bazény, Záhrada a pod. Na rozdiel od OBI letákov, ktoré majú platnosť zvyčajne 2 týždne, výhodné ponuky v OBI katalógu platia vždy celú sezónu, čo je aj niekoľko mesiacov.

Využívaním online letákov máte vždy k dispozícii aktuálnu ponuku obchodu OBI kdekoľvek ste. Prezrite si výhodné ponuky v OBI letáku platnom 06.10.2021 - 17.10.2021. Celý leták nájdete tu.

OBI – nadnárodný hobby expert

Shop

História nemeckého nadnárodného konceptu OBI sa začala písať v roku 1970 v Hamburgu. Prvý väčší hobby obchod mal úspech, a tak sa prevádzky OBI postupne rozšírili aj mimo hraníc Nemecka. V roku 2015 spoločnosť OBI na Slovensku odkúpila všetky prevádzky konkurenčnej spoločnosti Baumax a prevzala tak pozíciu lídra slovenského trhu v hobby segmente. Vďaka tomu dnes nájdeme na Slovensku až 13 obchodov OBI. Pobočky obchodov OBI nájdete vo viacerých mestách, medzi ne patrí napríklad  Bratislava, Košice, Banská Bystrica, Dunajská Streda, Martin a Michalovce

Okrem osobného nákupu v predajniach, ponúka obchod OBI aj možnosť rezervácie tovaru z pohodlia domova. Následne si namiesto zdĺhavého hľadania na predajni stačí už len vyzdvihnúť pripravený tovar.

Otváracie hodiny obchodov OBI sú rôzne, najčastejšie od 8:00 do 20:00. Aktuálne otváracie hodiny nájdete na oficiálnej internetovej stránke spoločnosti www.obi.sk. Okrem otváracích hodín predajní a aktuálnych informácií, ponúka web stránka spoločnosti aj množstvo zaujímavých kutilských návodov, opísaných krok za krokom, aby si s ich realizáciou poradil každý.

Chýba v obchode OBI nejaký tovar? Skúste ho nájsť v inom obchode z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. Pozrite si napríklad ponuku obchodov 4home.sk, ASKO nábytok, Bauhaus, Black Red White, Blanco, Bonami, Daza, Decodom, Diego a Dom farieb.

Sortiment OBI

Assortment

Sortiment obchodov OBI presahuje viac ako 12 000 rôznych položiek. Nájdete tu všetko od podláh, cez farby na steny, záhradný nábytok, potreby pre domácich majstrov a kutilov, ale aj pre profesionálnych remeselníkov.

Či už sa chystáte na veľkú rekonštrukciu bývania alebo malý kutilský projekt, v obchodoch OBI nájdete dokonalý materiál, ktorý presne splní vaše očakávania. A to nielen tie o cene, ale aj o kvalite. Leták OBI vás zaručene presvedčí, že lepší partner pre kutilov na trhu nie je. Zrealizujte  s OBI svoj vytúžený projekt ešte dnes.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA
Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
OBI
 • Bajkalska 34
 • Chrenovska 1488/26
 • Galantská cesta 16
 • Hodoninska ulica 25
 • Kosicka 4
 • Ku stvrtiam 7030
 • Moldavska cesta 24
 • Nedozerska cesta 1269/17b
 • Nova 11
 • Obchodne centrum turiec
 • Sládkovicova 1645
 • Sobranecká cesta 6903/1A
 • Teplicka cesta 4358/1
 • Trolejbusova 3
 • Vysokoskolakov 35a
 • Zvolenska cesta 4420/10