Kimbino
Prešov
Kimbino
Prešov

OBI Prešov leták od 01.06.2024 - Najnovšia akciová ponuka

REKLAMA
OBI
REKLAMA

Pobočky OBI v meste Prešov a okolí

Zdroj: here.com

Pobočky z kategórie v meste Prešov

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

OBI Prešov letáky a informácie o obchode

Ako nákupovať so zľavou v OBI Prešov?

V meste Prešov sa nachádza jedna pobočka obchodu OBI. Naša stránka Kimbino vám poskytuje prehľadný a jednoduchý spôsob, ako získať čerstvé letáky práve z tohto obchodu. Na stránke Kimbino.sk si môžete prezrieť najnovšie letáky z OBI pre mesto Prešov a využiť tak aktuálne akcie a zľavy. V meste Prešov sa nachádza pobočka OBI na adrese Košická 4, 08001 Prešov. Pobočka OBI Prešov je otvorená od Pondelka do Nedele od 08:00 do 20:00. Viac informácií, ako napríklad kontakty priamo na pobočku, nájdete na oficiálnej stránke tohto obchodu obi.sk.

Akcie a zľavy v OBI Prešov letáku

Obchod OBI je známy svojou bohatou ponukou tovaru pre domácnosť a záhradu. V OBI Prešov si môžete vychutnať rôzne zľavy a akcie, ktoré obchod pravidelne ponúka. V rámci týchto zľav môžete nájsť produkty ako nábytok, náradie, záhradné náradie alebo drobný tovar za veľmi priaznivé ceny. V OBI si môžete nakúpiť vlastné značky produktov, ktoré sú známe svojou kvalitou a dostupnosťou. Veľa z týchto produktov nájdete v aktuálnom letáku OBI leták, ktorý nájdete na našej stránke Kimbino tu.

Chcete nakúpiť nový nábytok do vášho bytu alebo potrebujete zmeniť záhradný nábytok? V OBI Prešov letáku určite nájdete to, čo hľadáte. Navštívte jednu z pobočiek tohto obchodu alebo si pozrite aktuálny leták OBI leták a využite výhodné ponuky, ktoré platia od 01.06.2024.

Najčastejšie otázky o obchode OBI v meste Prešov a ich odpovede:

1. Kde môžem nájsť otváracie hodiny pobočky OBI Prešov?

Na otváracie hodiny pobočiek OBI v meste Prešov sa môžete pozrieť na našej stránke Kimbino, kde nájdete presné časy otvorenia a zatvorenia obchodu. Zároveň všetky informácie nájdete aj na oficiálne stránke obchodu obi.sk.

2. Kedy sa zvyknú meniť akcie a zľavy v obchode OBI v meste Prešov?

Zľavy a akcie v obchode OBI sa menia pravidelne každý mesiac. Na našej stránke vám však vždy poskytneme aktuálne letáky a akcie, ktoré platia práve v tomto období. Najnovší leták platí v období 01.06.2024 - 30.06.2024.

3. Nájdem OBI letáky pre mesto Prešov aj online?

Áno, na našej stránke Kimbino nájdete aktuálne letáky z OBI pre mesto Prešov a môžete si ich prezrieť online. 

4. Kde nájdem nový OBI Prešov leták?

Vždy aktualizovanú ponuku OBI Prešov letákov nájdete u nás priamo tu

5. Do kedy platí aktuálna OBI Prešov akcia?

Najnovší OBI Prešov leták a platí v období 01.06.2024 - 30.06.2024

REKLAMA
REKLAMA