Kimbino
Kimbino
REKLAMA
COOP Jednota
3/5

Coop Jednota leták od 11.04.2024 - budúci a aktuálny týždeň online

Coop Jednota Leták

Leták COOP Jednota ponúka najväčšie zastúpenie domácich potravín

3/5
Actual brochure

Kto by nepoznal obchod COOP Jednota. Veď vďaka skvelej ponuke a zaujímavým akciám si vydobyl pozíciu veľkého hráča na slovenskom trhu. Obchod COOP Jednota je medzi zákazníkmi známy širokou ponukou tovaru a taktiež skvelými cenami. Väčšina zákazníkov tu nakúpi v podstate všetko, čo práve potrebuje. Pravidelné aj nové akcie, to je doména obchodu COOP Jednota. Akciový Jednota leták platný od 11.04.2024 nájdete tu.

Aktuálne inzertné noviny, ako COOP Jednota leták nazýva, sa líšia podľa druhu predajne. Pokiaľ nakupujte v Supermarkete alebo v Terne, tešiť sa na Jednota leták môžete každý týždeň. Pre menšie predajne, označené ako potraviny, vydáva COOP Jednota leták platný až 2 týždne. Nová akciová ponuka v COOP Jednota začína aj končí vždy v stredu. Okrem letákov COOP Jednota od roku 2003 vydáva aj vlastný mesačník s názvom časopis Jednota.

Zabudnite na tlačené papierové letáky a plné schránky. Využívaním online letákov máte vždy k dispozícii aktuálnu ponuku obchodu COOP Jednota kdekoľvek ste. Prelistuje si COOP Jednota leták práve teraz. Nájdete ho tu.

COOP Jednota sa navyše od roku 2023 snaží stať významným hráčom aj v online rozvoze potravín domov. Viac sa dozviete v našom článku - Veľkom porovnaní TOP obchodov na donášku potravín.

COOP Jednota Slovensko je najstarší obchodný systém na Slovensku

Shop

Predchodcu družstevného obchodu – Potravinový spolok, založil v Revúcej v roku 1869 Samuel Ormis. Od svojho založenia spolok prešiel rôznymi zmenami, až sa z neho stal maloobchod COOP Jednota, aký poznáme dnes. Od roku 2002 COOP Jednota Slovensko funguje ako spotrebné družstvo, ktorého členom je aktuálne 30 regionálnych spotrebných družstiev.

Predajne COOP Jednota sa podľa veľkosti a sortimentu delia do 3 kategórií: Potraviny, Supermarket, Tempo supermarket. Obchodnú sieť COOP Jednota na Slovensku tvorí takmer 2300 predajní.  

Obchod COOP Jednota má svoje pobočky v mnohých slovenských mestách a dedinách. Ktoré to sú? Tak napríklad Žilina, Banská Bystrica, Topoľčany, Nitra, Brezno a Zvolen.

Otváracie hodiny jednotlivých predajní sú rôzne. Aktuálny zoznam všetkých predajní a ich otváracie hodiny, aj ďalšie zaujímavé informácie nájdete na domovskej stránke obchodu coop.sk.

Výhodnými cenami Vás možno prekvapia aj ďalšie obchody z kategórie Hypermarkety - Lidl, Tesco, Billa, Kaufland, Terno, Libex, Metro, KON - RAD, Koruna a Labaš.

Sortiment COOP Jednota

Assortment

Už dlhé roky sa COOP Jednota prezentuje sloganom „Najlepšie domáce potraviny“. Nie je preto žiadnym prekvapením, že gro sortimentu COOP Jednota tvoria slovenské potraviny. Okrem potravín v obchodoch COOP Jednota nájdeme aj pestrú ponuku drogérie a spotrebného tovaru.

COOP Jednota môžeme pokojne označiť za možno najobľúbenejší obchodný reťazec na Slovensku. Pravidelne prichádza s akciami, a to hlavne na populárne produkty, ktoré ľudia kupujú často. Mlieko alebo olej tak môžete vďaka zľavám kupovať aj vo väčších množstvách.

To isté platí aj pri cukre a ostatných produktoch. COOP Jednota si navyše udržiava klasiky, preto v nej stále nájdete stálice, akými sú Salko, Romanca či Mila. Z každého nákupu tak budete odchádzať spokojný.

Pestrosť sortimentu konkrétneho obchodu závisí najmä od kategórie, pod ktorú obchod spadá. Najširší sortiment ponúkajú prevádzky s označením Terno, naopak ako už názov Potraviny napovedá, najmenšie obchody COOP Jednota sú zamerané prevažne na predaj potravín.

Podporu predaja slovenských výrobkov sa COOP Jednota snaží posilniť aj prostredníctvom vlastných značiek ako sú Mamičkine dobroty a Tradičná kvalita. Pod týmto označením nájdeme širokú ponuku výrobkov, ktoré v sebe spájajú kvalitu a prijateľnú cenu. Medzi ďalšie vlastné značky patria: Dobrá cena, Premium, Bio, Active Life a mnoho ďalších.

Leták COOP Jednota pravidelne ukrýva výhodnú ponuku produktov vlastných značiek, ale taktiež aj akciové produkty známych značiek, prevažne slovenského pôvodu. Neveríte, že šetriť nakupovaním je jednoduché? Poďte sa o tom presvedčiť v najnovšom Jednota letáku.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Maslo
Mlieko
Syr
Vajcia
Olej
Chlieb
Káva
Saláma
Šunka
Džús
Jablká
Paradajky
Ryža
Smotana
Bravčové mäso
Cukríky
Gin
Kiwi
Tvaroh
Vodka

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA
Vyhľadávanie
Kimbino
COOP Jednota

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.