Kto by nepoznal obchod COOP Jednota! Veď vďaka skvelej ponuke a zaujímavým akciám si už vydobyl pozíciu veľkého hráča na slovenskom trhu. Obchod COOP Jednota je medzi zákazníkmi známy širokou ponukou tovaru a taktiež skvelými cenami. Väčšina zákazníkov tu nakúpi v podstate všetko, čo práve potrebuje. Pravidelné a nové akcie, to je doména obchodu COOP Jednota. tu nájdete ponuku ich nových akcií platných od 27.06.2019. Výhodnými cenami Vás možno prekvapia aj obchody BALA, Billa, Carrefour, CBA, Fresh, Kaufland, Klas, KON - RAD, Koruna, Labaš.

Aj obchod COOP Jednota má svoje pobočky v mnohých slovenských mestách. Ktoré to sú? Tak napríklad Brezno, Nitra, Žilina, Topoľčany, Dunajská Streda, Vranov nad Topľou. Hľadali ste niečo, čo na našej webovej stránke chýba? Skúste šťastie na domovskej stránke obchodu old.coop.sk.

Zabudnite na tlačené papierové letáky a plné schránky. Využívaním online letákov máte vždy k dispozícii aktuálnu ponuku obchodu COOP Jednota kdekoľvek ste. Je skvelé, že hľadáte aktuálne ponuky obchodu online a prispievate tak ku skvalitňovaniu životného prostredia.

Neveríte, že šetriť nakupovaním je jednoduché? Poďte sa o tom presvedčiť!

Nepremeškajte už žiadnu akciu obchodu COOP Jednota. Prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciou Kimbino. Budete mať dokonalý prehľad o aktuálnych ponukách obchodu COOP Jednota.