Len málokto nepozná obchod Sportisimo. Tento reťazec patrí medzi lídrov na slovenskom trhu Obchod Sportisimo je medzi zákazníkmi známy širokou ponukou tovaru a taktiež skvelými cenami. Väčšina zákazníkov tu nakúpi v podstate všetko, čo práve potrebuje. Sportisimo svojich zákazníkov pravidelne teší novými a výhodnými akciami. Čo je pripravené práve teraz, a teda od 17.07.2019? Na to sa môžete pozrieť tu. Pre porovnanie sa skúste pozrieť aj na ponuky obchodov Alpine Pro, Answear, Astratex, Author, Barefootky, Baťa, Bonprix, CCC, Decathlon, Deichmann.

Aj Michalovce, Košice, Svätý Jur, Bratislava, Dunajská Streda, Nitra má svoje pobočky obchodu Sportisimo. Máte vyhliadnutý tovar, ale na našej stránke ste informácie o jeho ponuke nenašli? Tak prejdite na oficiálny web obchodu www.sportisimo.sk.

Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? Takto už žiť nemusíte! Začnite používať elektronické online letáky obchodu Sportisimo a nič z toho Vás už nebude nijak obmedzovať. Viete, že práve chránite životné prostredie? Čím? Tým, že nelistujete papierový leták obchodu Sportisimo, ale online leták!