Kimbino
Kimbino
REKLAMA

CBA Karmen aktuálny leták od 15.07.2024 (potraviny online)

KARMEN CBA

Karmen CBA

CBA leták, po ktorom ste vždy túžili

3/5
Actual brochure

Obchod známy pre svoje nízke ceny a obrovský rozsah tovaru jednoducho nemôžete prehliadnuť. Pozná ho každý, kto si potrpí na kvalitný a zároveň lacný sortiment. Zo širokej škály ponúkaných produktov si vyberie aj ten najprieberčivejší zákazník. Karmen CBA síce nepatrí k najpopulárnejším obchodným reťazcom na našom území, no dlhoročne si udržuje stabilné postavenie predovšetkým medzi veľkoobchodmi. CBA je známa najmä na strednom a východnom Slovensku. Ani to jej však nebráni vydávať CBA leták naplnený skvelými zľavami. Aktuálny online leták CBA je platný od 08.07.2024 a nájdete ho tu

Leták CBA trvá dlhšie než mesiac. Najvýhodnejšie ponuky nájdete pod označením “Super cena”. Karmen vo svojich mesačných letákoch ponúka výber toho najžiadanejšieho tovaru za zvýhodnené ceny, niekedy so zľavou až do 34 %. 

Používaním online letáku šetríte viac než len svoj čas, ale predovšetkým život mnohých stromov, ktoré by nepochybne zahynuli pri tlači ďalších a ďalších papierových katalógov. CBA Karmen leták v digitálnej forme vám prináša zľavy ako na striebornom podnose. Stačí si len vybrať. Vďaka digitalizovanej verzii máte vždy istotu, že vám Kimbino doručí nový leták zliav načas. Už žiadne hromadné bitky vo vchode bytového domu. Najnovší leták KARMEN CBA leták je iba váš.

V snahe byť bližšie k svojim zákazníkom, CBA Karmen pravidelne aktualizuje svoj sortiment, aby spĺňal potreby a želania svojich zákazníkov. Od čerstvých potravín, cez trvanlivé produkty, až po kozmetiku a domáce potreby, Karmen CBA ponúka všetko, čo môžete potrebovať pre svoju domácnosť. Výhody nákupu v Karmen nekončia len pri nízkych cenách, ale zahŕňajú aj široký výber kvalitných produktov.

Pre tých, ktorí hľadajú ešte väčšie úspory, CBA Karmen pripravuje špeciálne akcie a ponuky, ktoré sú dostupné len v obmedzenom čase. Sledujte Karmen leták a nezmeškajte žiadnu príležitosť ušetriť. Nezabudnite využiť aj Karmen benefitný systém, ktorý vám umožní nakupovať ešte výhodnejšie. CBA Karmen leták online je vašim spoľahlivým sprievodcom pri hľadaní najlepších ponúk.

Karmen potraviny sú zárukou čerstvosti a kvality za bezkonkurenčné ceny. Ako zákazníci si môžete byť istí, že každý váš nákup bude spojený s vysokou spokojnosťou. 

Obchod Karmen CBA vládne strednému a východnému Slovensku už od roku 1994

Shop

Veľkoobchod potravín Karmen vznikol v roku 1994. Od svojho vzniku maximálnu pozornosť sústreďuje na košický a prešovský kraj. Prvých 5 rokov svojej existencie, teda do roku 1999, sa spoločnosť prezentovala ako veľkoobchod. Až po tomto prelomovom roku sa objavujú aj maloobchodné predajne Karmen CBA. Spoločnosť Karmen neustále investuje značné sumy peňazí do rekonštrukcií svojich maloobchodných predajní, aby sa v ich priestoroch zákazníci cítili čo najpríjemnejšie. Ak si chcete pohostinnosť CBA vyskúšať na vlastnej koži, napríklad navštívte predajne v mestách Prešov, Košice, Veľký Šariš alebo Stropkov.

Maloobchodné predajne sú poväčšine otvorené od 6:00 alebo od 6:30 a zatvárajú sa približne o 18:00. Konkrétny čas otváracích hodín sa však môže od predajne k predajni líšiť. Najlepšie urobíte, keď si o presných časoch prečítate. K dispozícii je karmen.sk.


CBA leták obsahuje širokú škálu sortimentu, no môže sa stať, že v ňom nenájdete váš obľúbený produkt. Napraviť to môžete tak, že si pozriete iný katalóg zliav z podobnej kategórie obchodov Hypermarkety. V obchodoch Lidl, Tesco, Billa, Kaufland, Terno, Libex, Metro, KON - RAD, Koruna a COOP Jednota určite nájdete to, čo hľadáte.

Sortiment v potravinách Karmen

Assortment

Potraviny Karmen CBA ponúkajú tovar od popredných slovenských a svetových dodávateľov. V CBA letáku sa dozviete, aký široký záber má tento obchodný reťazec a že ponúka skutočne všetko. Pochutnať si môžete na chrumkavých bagetách značky Pierre Baguette. Na záhradnú párty pripravte chutné hrianky z domáceho pečiva z pekárne Šandal. Obložte ich prvotriednou šunkou značky Tauris alebo Hyza. 

A tým to iba začína! Kuracie prsia alebo chutná kačica na obed, šalát z kvalitnej a čerstvej zeleniny, široký výber najrôznejších príloh. Na záver múka, z ktorej môžete pripraviť najrôznejšie druhy koláčov a neoceniteľná káva Jacobs Velvet, s ktorou strávite príjemné chvíle v kruhu najbližších.

Najlepšie na tom je, že v Karmen CBA pravidelne narazíte na príťažlivé akcie a zľavy, ktoré ocení každý návštevník tohto obchodu. Stačí tu nakupovať, vybrať si zo širokého sortimentu potravín a produktov a výhodne nakúpiť. To znie dobre, však?

Aktuálny leták, ktorý nájdete presne tu, vám pomôže získať rozhľad. V online letáku zbadáte zľavy na alkohol, pochutiny aj pomôcky do domácnosti, skrátka všetko, čo v živote potrebujete. Tovar od spoľahlivých dodávateľov bezpochyby oceníte.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA