KimbinoKimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Zvoľ mesto
Hecht
3/5

Hecht leták od 14.08.2022 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
REKLAMA

Hecht leták

Hecht leták poteší vás aj vašu záhradu

3/5
Actual brochure

Nový leták aj katalóg Hecht vychádzajú rôzne. Jedno však majú spoločné. Vždy sú plné zaujímavých Hecht akcií. Nákup záhradnej techniky z dielne Hecht je preto vždy veľmi výhodný. Aké Hecht akcie na vás čakajú od 14.08.2022?  To si môžete pozrieť tu.

Obchod Hecht je známy kvalitnou záhradnou technikou. Mimoriadnej obľube sa tešia najmä Hecht krovinorezy, no za výhodné ceny tú kúpite aj ďalšie záhradné spotrebiče. Sledujte preto ponuku obchodu Hecht pravidelne a nenechajte si ujsť žiadnu špeciálnu akciu.

Katalóg s názvom Hecht - leták ste už čítali? Nájdete v ňom výber tých najlepších Hecht produktov. A ako vždy, za výhodné ceny.

 

Hecht - popredný český špecialista na záhradnú techniku

Shop

Česká spoločnosť Hecht bola založená v roku 1994. Zameriava sa prevažne na predaj rôznej záhradnej techniky. Už krátko po vzniku spoločnosti sa jej výrobky tešili veľkej popularite, Dnes sú produkty Hecht dodávané do všetkých krajín Európskej únie a aj vybraných krajín mimo EÚ. Hecht preto právom patrí medzi najväčších distribútorov záhradnej techniky v strednej Európe.

Predajnú sieť Hecht tvorí množstvo obchodov naprieč Európou. U nás nájdete predajňu Hecht napríklad v nasledujúcich mestách %shop_city%.

Kompletnú predajnú sieť spoločnosti, otváracie hodiny jednotlivých predajní a všetky potrebné informácie o nákupe nájdete na oficiálnom webe spoločnosti www.hecht.sk.  

Záhradná technika Hecht, to je množstvo kvalitných výrobkov za dostupné ceny. Napriek tomu ste medzi Hecht akciami nenašli produkt, ktorý aktuálne potrebujete? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. Akciová ponuka v 4home.sk, ASKO nábytok, Bauhaus, Black Red White, Blanco, Bonami, Daza, Decodom, Diego a Dom farieb vás možno osloví viac.

 

Sortiment Hecht

Assortment

V ponuke obchodu Hecht nájdete široký sortiment záhradnej techniky, ako sú krovinorezy, kosačky, traktory, vyžínače, posypové vozíky, kultivátory či snežné frézy. Či už hľadáte malého záhradného pomocníka alebo obrovskú záhradnú techniku, návšteva Hecht predajne bude tá správna voľba.

Firma Hecht si navyše mimoriadne zakladá aj na kvalitnom servise. V Českej republike preto vlastní veľký sklad náhradných dielov, kde sú k dispozícií Hecht náhradné diely snáď na všetky produkty z portfólia spoločnosti.

Okrem záhradnej techniky plánuje Hecht v budúcnosti rozšíriť svoje portfólio aj o ďalšie produkty. Už dnes preto firma úspešne pracuje na vývoji kvalitných elektrobicyklov, štvorkoliek a skútrov na akumulátorový pohon

Aktuálne Hecht akcie nájdete v letáku Hecht - leták. Nenechajte si ujsť žiadnu z nich a starajte sa o svoju záhradu profesionálne, no cenovo výhodne. S Hecht produktami vám vaša záhrada doslova rozkvitne pod rukami. 

 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Olej
Ryža
Umývačka
Voda
Soľ
PC
Tv
Audio
Rádio
MP3
Prehrávač
Kábel
Konektor
Disk
Puzdro
Taška
Adaptér
USB
Rezačka
Rúra

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
Hecht
    Hecht