Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Labaš leták od 24.06.2024 - Aktuálne akcie

Labaš

Labaš leták

Labaš leták široká ponuka kvalitných potravín

3/5
Actual brochure

Obchod Labaš je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Za skvelé ceny si v potravinách Labaš môžete zaobstarať takmer všetko, čo potrebujete. Labaš pre Vás pravidelne pripravuje nové akcie. Aktuálny Labaš leták, platný od 14.06.2024, nájdete tu.

Tešiť sa na nový Labaš leták môžete každý pondelok. Tohto týždňový leták Labaš leták ste už čítali? Okrem pravidelných letákov vydáva Labaš ponukový list a Labaš magazín.

Labaš – najväčší slovenský veľkoobchod s potravinami

Shop

Obchod Labaš, ktorý patrí k popredným obchodom na slovenskom trhu s potravinami, bol založený v roku 1992. Hlavným zameraním potravín Labaš je nielen maloobchodný, ale aj veľkoobchodný predaj potravín. Svojimi potravinami spoločnosť zásobuje viac ako 2800 predajní po celom Slovensku a prevádzkuje 29 supermarketov Fresh plus. Nakupovať potraviny Labaš môžete v týchto mestách: Košice, Gelnica, Prešov, Michalovce.

Otváracie hodiny jednotlivých Labaš obchodov sú rôzne. Overiť si ich alebo nakupovať z pohodlia domova prostredníctvom Labaš e-shopu môžete na oficiálnej webovej stránke predajcu labas.sk.

Potraviny Labaš patria k slovenskej špičke a významne konkurujú aj veľkým zahraničným reťazcom. Počas svojho dlhoročného pôsobenia spoločnosť získala aj viaceré ocenenia, vrátane Ocenenia poctivého obchodníka 2018. Svoj sortiment neustále vylepšuje tak, aby mohla poskytnúť svojim zákazníkom najlepšie možné služby. Nenašli ste napriek tomu v ponukovom liste Labaš potraviny, ktoré potrebujete? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Hypermarkety. Aktuálna ponuka Lidl, Tesco, Billa, Kaufland, Terno, Libex, Metro, KON - RAD, Koruna a COOP Jednota bude pre vás možno zaujímavejšia.

Sortiment Labaš

Assortment

V pestrom sortimente potravín Labaš nechýba čerstvé ovocie a zelenina, mäso a mäsové výrobky, pečivo z vlastnej predajne či bio produkty.

Spoločným menovateľom celej ponuky Labaš je nielen vysoká kvalita, ale najmä nízka cena. Vďaka pravidelným akciám výhodne nakúpite v maloobchodných prevádzkach Labaš aj vo veľkoobchode potravín Labaš. Stačí si len vybrať svojich favoritov z Labaš letáku Labaš leták a hor sa nakupovať.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA