Kimbino
Kimbino
REKLAMA
GATE
3/5

GATE leták od 06.05.2024 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
GATE

GATE leták

Gate leták vás oblečie od hlavy až po päty

3/5
Actual brochure

Obchod Gate sa teší už dlhé roky vysokej popularite. A to nielen medzi slovenskými zákazníkmi, ale medzi zákazníkmi na celom svete. Letáky Gate prinášajú moderné oblečenie pre mladých aj starších. Najnovší Gate leták, platný od 06.05.2024, vyberá aktuálne módne trendy aj Gate výpredaj. Pozrieť si ho môžete tu.

Ponuku obchodov Gate môžete sledovať prostredníctvom letákov, Gate katalógov aj Gate trendov. Ponuka sa pravidelne mení, a preto sa môže zdať byť zložité mať o ponuke v obchodoch Gate vždy dokonalý prehľad. S nami to však bude hračka. Sledujte Gate online a už vám neuniknú žiadne novinky, zľavy či výpredaj. Že sa to neoplatí? Leták Gate GATE výpredaj vás isto presvedčí, že o takýchto výhodných ponukách, chcete vedieť pravidelne.

Gate prináša jedinečnú módu pre mladých ľudí

Shop

Módna značka Gate vznikla pred viac ako 40. rokmi. Už krátko po svojom vzniku sa stala synonymom módnej značky pre ľudí, ktorí majú svoj vlastný štýl, a toto postavenie si drží dodnes. Nakupovať oblečenie od Gate môžete na Slovensku aj v ďalších európskych krajinách prostredníctvom kamenných predajní aj online obchodu. U nás nájdete Gate predajňu napríklad v meste Bratislava, Nitra, Žilina, Poprad, Liptovský Mikuláš a Michalovce.

Predajne Gate sa zvyčajne nachádzajú vo veľkých obchodných domov a ich otváracie hodiny sa môžu líšiť. Kompletnú predajnú sieť Gate aj otváracie hodiny jednotlivých predajní nájdete na oficiálnej stránke predajcu gate.shop

Letáky Gate prinášajú pestrú ponuku aktuálnych módnych trendov. Napriek tomu ste si v letáku Gate nič nevybrali? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodoch z kategórie Odev, obuv a šport. Oblečenie v letákoch od Bonprix, Pepco, Sportisimo, Deichmann, Intersport, Takko, Kik, Baťa, Astratex a CCC bude možno zaujímavejšie.

Sortiment Gate

Assortment

V kamenných predajniach Gate aj na internetovom obchode sa môžete tešiť na módu v jedinečnom dizajne. Či ste žena, muž, puberťák, alebo dieťa, v obchodoch Gate si nájdete to pravé oblečenie presne pre seba. Navyše, sortiment Gate tvorí nielen oblečenie a obuv, ale aj doplnky do domácnosti. Obliecť sa tu tak môže celá rodina a na prázdno neobíde ani domácnosť. 

Nech už potrebujete nové šaty, rifle, deku alebo spodnú bielizeň, nákup v obchode Gate bude správny nápad. Prelistujte si najnovší katalóg Gate GATE výpredaj a vydajte sa na výhodný nákup oblečenia a obuvi pre celú rodinu aj vy.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA