Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Billa leták od 17.07.2024 - budúci a aktuálny týždeň

Billa

BILLA Leták

Billa leták ponúka kvalitu pre každého

3.5/5
Actual brochure

Snáď všetci slovenskí zákazníci poznajú obchod Billa. Vďaka dobrej ponuke má totiž na slovenskom trhu jednu z najsilnejších pozícií. V obchode Billa nájdete všetko, čo potrebujete, a k tomu za skvelé ceny. Billa prichádza pravidelne s novými akciami. Aktuálny leták Billa platný od 17.07.2024 môžete nájsť tu.  

Billa vydáva nový leták vždy v pondelok. Aktuálny leták má platnosť od stredy do utorka. Billa leták ponúka každý týždeň široký sortiment zľavnených produktov aj známych značiek. Tie najlepšie ponuky nájdete pod označením „super cena“.

Začnite používať elektronické online letáky Billa a majte aktuálnu ponuku zliav vždy po ruke. Prelistujte si najnovší leták a objavte tie najlepšie akcie platné od 17.07.2024.

Billa tiež ponúka extra benefity pre verných zákazníkov prostredníctvom svojej Billa karty alebo aplikácie. Prečítajte si o Billa karte a aplikácii v našom článku tu.

Už prvý obchod Billa bol predzvesťou veľkého úspechu

Shop

Pôvodom rakúska spoločnosť Billa, ktorá je dnes súčasťou medzinárodnej nemeckej skupiny REWE, otvorila svoj prvý obchod, ktorý bol zameraný na diskontný drogistický tovar, v roku 1953 vo Viedni. Tak široký sortiment, navyše za neuveriteľne nízke cesty, nebolo v tej dobe možné zohnať nikde inde. Úspech preto na seba nenechal dlho čakať a o pár rokov neskôr priviedol zakladateľa spoločnosti k rozšíreniu podnikateľských aktivít aj do potravinárskej oblasti.

V 90. rokoch postupne Billa expandovala do susedných štátov a otvorila svoje prvé pobočky na Slovensku, v Maďarsku a Českej republike. Dnes nájdeme na Slovensku viac ako 140 predajní spoločnosti Billa. Ak chcete nakupovať v obchode Billa, môžete zájsť napríklad do týchto miest: Bratislava, Košice, Trnava, Žilina, Banská Bystrica a Trenčín.

Otváracie hodiny jednotlivých Billa obchodov sú rôzne. Informácie nielen o aktuálnych otváracích hodinách, nájdete na oficiálnej stránke Billa billa.sk.

Chýba v obchode Billa nejaký tovar? Skúste ho nájsť niekde inde. Pozrite si napríklad ponuku obchodov Lidl, Tesco, Kaufland, Terno, Libex, Metro, KON - RAD, Koruna, COOP Jednota a Labaš, ktoré patria do rovnakej kategórie Hypermarkety, ako Billa.

Sortiment Billa

Assortment

Obchody Billa ponúkajú pestrú paletu vlastných aj známych značiek. Najznámejšia je privátna značka Clever, ktorá ponúka viac ako 200 výrobkov za diskontné ceny a má veľký úspech po všetkých prevádzkach Billa naprieč celou Európou.

Ďalšia známa značka, pod výstižným názvom Billa, ukrýva množstvo potravín, ktorých spájajú spoločné menovatele - kvalita, čerstvosť, skvelá chuť a v neposlednom rade výhodná cena. Variáciami tejto značky sú aj Billa Premium, Easy, Bio a Bon Via.

Značkou Slovenská farma sa Billa na Slovensku rozhodla podporiť lokálnych výrobcov čerstvého mäsa a pestovateľov ovocia a zeleniny. Vďaka tomuto označeniu v predajniach Billa rýchlo nájdete čerstvé produkty od slovenských dodávateľov.

Obchodný reťazec Billa tak prináša kvalitné potraviny, medzi ktorými nájdete nielen novinky, ale aj klasiku, ktorá by nemala chýbať v žiadnej domácnosti. A navyše za naozaj skvelé ceny! Mlieko, maslo alebo vajcia nájdete vo viacerých gramážach a pri troche šťastia narazíte aj na pravidelné akcie, vďaka ktorým si môžete doplniť zásoby.

Billa si zakladá na čerstvej zelenine a ovocí, preto v obchode nájdete kvalitné a chutné banány, jablká či najrôznejšie druhy domácej zeleniny. Aj preto je Billa už dlhé roky jednou z najstabilnejších spoločností na Slovensku.

Akciová ponuka v letákoch každý týždeň kombinuje tie najvýhodnejšie ponuky privátnych značiek a akciové produkty známych značiek. Tie najlepšie ponuky z Billa letáku platného od 17.07.2024 - 23.07.2024 si môžete vybrať tu.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA