Snáď všetci slovenskí zákazníci poznajú obchod Billa. Vďaka dobrej ponuke má totiž na slovenskom trhu jednu z najsilnejších pozícií. V obchode Billa nájdete všetko, čo potrebujete a k tomu za skvelé ceny! Billa prichádza pravidelne s novými akciami. Aktuálnu ponuku platnú od 12.06.2019 môžete nájsť tu. Chýba v obchode Billa nejaký tovar? Skúste ju nájsť niekde inde! Pozrite si napríklad ponuku obchodov BALA, Carrefour, CBA, COOP Jednota, Fresh, Kaufland, Klas, KON - RAD, Koruna, Labaš.

Ak chcete nakupovať v obchode Billa, môžete zájsť napríklad do týchto miest: Bratislava, Košice, Banská Bystrica, Trenčín, Trnava, Levice. Nepodarilo sa Vám nájsť na našej webovej stránke to, čo ste hľadali? Môžete prejsť na oficiálnu stránku obchodu www.billa.sk.

Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? Takto už žiť nemusíte! Začnite používať elektronické online letáky obchodu Billa a nič z toho Vás už nebude nijak obmedzovať. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov. Tým, že leták obchodu Billa si pozeráte v elektronickej podobe, ušetrí sa veľa papiera.