Billa
3.5/5

Billa Košice leták od 30.11.2022 - aktuálna akcia

REKLAMA
REKLAMA

Billa Košice leták

3.5/5
Actual brochure
Snáď všetci slovenskí zákazníci poznajú obchod Billa. Vďaka dobrej ponuke má totiž na slovenskom trhu jednu z najsilnejších pozícií. V obchode Billa nájdete všetko, čo potrebujete a k tomu za skvelé ceny! Billa prichádza pravidelne s novými akciami. Aktuálnu ponuku platnú od môžete nájsť tu. Chýba v obchode Billa nejaký tovar? Skúste ju nájsť niekde inde! Pozrite si napríklad ponuku obchodov Bioland, COOP Jednota, Foodpanda, Fresh, KARMEN CBA, Kaufland, Klas, KON - RAD, Koruna, Kraj.

Ak chcete nakupovať v obchode Billa, môžete zájsť napríklad do týchto miest: Bratislava, Košice, Trenčín, Žilina, Prešov. Nepodarilo sa vám nájsť na našej webovej stránke to, čo ste hľadali? Môžete prejsť na oficiálnu stránku obchodu billa.sk.

Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? Takto už žiť nemusíte! Začnite používať elektronické online letáky obchodu Billa a nič z toho Vás už nebude nijak obmedzovať.

Teraz je tak jednoduché šetriť nakupovaním!

Všetci potrebujú ušetriť čas aj peniaze. Peniaze môžete šetriť vďaka výhodným ponukám obchodu Billa a čas ušetríte prihlásením sa k odberu noviniek, alebo stiahnutím našej aplikácie Kimbino. Urobiť si prehľad o akciách obchodu Billa vám potom zaberie len niekoľko sekúnd.

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky Billa v meste Košice

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Billa
Billa