Kimbino
Košice
Kimbino
Košice
REKLAMA

Billa Košice leták na tento týždeň od 24.07.2024

Billa

Ďalšie letáky z kategórie

Billa Košice - Váš obľúbený obchodný partner v Košiciach

Vitajte na našej stránke, kde vám prinášame najnovšie letáky z obchodu Billa v Košiciach! Billa je jednou z najobľúbenejších značiek supermarketov na Slovensku, a sme tu, aby sme vám poskytli informácie o ich aktuálnych ponukách v Košiciach.

Informácie o obchode Billa

Billa je reťazec supermarketov s bohatou históriou a kvalitným sortimentom. Prvá predajňa Billa bola otvorená v Rakúsku v roku 1953 a odvtedy sa stala jednou z najväčších maloobchodných spoločností v strednej Európe. Na Slovensku má Billa mnoho pobočiek vrátane tých v Košiciach.

Ak hľadáte informácie o pobočkách Billa v Košiciach, tu sú niektoré z nich:

  • Billa Košice - Adresa: Námestie osloboditeľov 1, 040 01 Aupark-Košice
  • Billa Košice - Adresa: Námestie Jána Mathého 1, 040 01 Košice
  • Billa Košice - Adresa: Bardejovská 7, 040 11 Košice - mestská časť Západ

Na oficiálnej webovej stránke Billa na adrese billa.sk nájdete kompletný zoznam pobočiek v Košiciach vrátane otváracích hodín a adries. Otváracie hodiny väčšiny pobočiek Billa v Košiciach sú nasledovné:

  • Pondelok: 7:00–21:00
  • Utorok: 7:00–21:00
  • Streda: 7:00–21:00
  • Štvrtok: 7:00–21:00
  • Piatok: 7:00–21:00
  • Sobota: 7:00–21:00
  • Nedeľa: 8:00–20:00

Aktuálne ponuky v Bille Košice

Billa Košice prináša svojim zákazníkom širokú škálu zliav a akcií. Na našej stránke Kimbino.sk nájdete aktuálne letáky, v ktorých si môžete prezrieť ponuky a zľavy v Bille Košice. Pravidelne aktualizujeme naše letáky, aby sme vám priniesli najnovšie a najvýhodnejšie ponuky.

Okrem toho, sme tu, aby sme vám predstavili privátnu značku s názvom Clever. Clever je úspešná značka, ktorá patrí medzi najobľúbenejšie privátne značky v sortimente Billa. V našom sortimente nájdete viac ako 250 produktov značky Clever za výhodné ceny. Môžete si vybrať z rôznych produktov, vrátane cestovín, ryže, múky, olejov, korenín, mliečnych a mrazených výrobkov, čerstvého ovocia a zeleniny.

Navštívte našu stránku Kimbino.sk a prezrite si aktuálny leták s názvom "Billa leták", kde nájdete skvelé zľavy a ponuky na produkty značky Billa aj značky Clever. Nezmeškajte túto skvelú príležitosť ušetriť a využiť výhodné ponuky v Billa Košice.

Najčastejšie otázky k Billa Košice

1. Kde sa nachádza najbližšia predajňa Billa v mojom okolí?

Odpoveď: Kde sa nachádza najbližšia pobočka si môžete pozrieť na našej stránke Kimbino.sk klikom na ikonku "pobočky".

2. Aké sú otváracie hodiny predajne Billa?

Odpoveď: Otváracie hodiny predajní Billa sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnej lokalizácie. Všeobecne platí, že predajne Billa majú otvorené od pondelka do soboty v rozsahu od 07:00 do 21:00. V niektorých prípadoch sú predajne otvorené aj v nedeľu od 08:00 do 20:00. Odporúčame vám skontrolovať konkrétne otváracie hodiny na webovej stránke Billa alebo priamo u nás kliknutím na konkrétnu pobočku.

3. Má Billa dostupné bezlepkové výrobky?

Odpoveď: Áno, predajne Billa ponúkajú široký výber bezlepkových výrobkov. Môžete nájsť bezlepkové pečivo, cestoviny, obilniny a iné potraviny vhodné pre osoby s celiakiou alebo intoleranciou na lepok. V prípade, že máte konkrétne požiadavky alebo otázky týkajúce sa bezlepkových výrobkov, odporúčame kontaktovať konkrétnu predajňu Billa.

4. Ako sa môžem stať členom vernostného programu Billa?

Odpoveď: Stať sa členom vernostného programu Billa je jednoduché. Môžete získať vernostnú kartu Billa priamo v predajni. Po zaregistrovaní karty na webovej stránke Billa alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie získate prístup k rôznym výhodám, ako sú zľavy, bodový systém a exkluzívne ponuky pre členov. Viac informácií o vernostnom programe Billa nájdete na oficiálnej webovej stránke billa.sk alebo priamo v predajni.

5. Aké formy platby sú prijímané v predajniach Billa?

Odpoveď: V predajniach Billa sú prijímané rôzne formy platby. Môžete platiť hotovosťou, platobnými kartami (napr. debetnými kartami, kreditnými kartami) a vo vybraných predajniach aj prostredníctvom mobilných platieb.

REKLAMA
REKLAMA