Kimbino
Košice
Kimbino
Košice
REKLAMA

Lidl Košice leták na tento týždeň - od 22.07.2024

Lidl

Ďalšie letáky z kategórie

Lidl Košice - Váš Najobľúbenejší Supermarket v Košiciach!

Vitajte na našej stránke, kde môžete nájsť najnovšie letáky od Lidl v Košiciach! Lidl je obľúbený maloobchodný reťazec so širokou sieťou predajní po celom Slovensku, a Košice nie sú výnimkou. Prvé pobočky Lidl v tomto meste otvorili svoje brány pred niekoľkými rokmi a odvtedy sa stali obľúbeným miestom pre milovníkov kvalitných výrobkov za skvelé ceny.

Momentálne v Košiciach nájdete viacero pobočiek Lidl, ktoré vám poskytujú široký sortiment potravín, čerstvých produktov, drogérie, a ďalších spotrebných tovarov. Na oficiálnej webovej stránke lidl.sk, môžete nájsť viac informácií o otváracích hodinách a adresách jednotlivých predajní.

V Košiciach nájdete pobočky napríklad na týchto adresách:

  • Americká trieda 13722/23, 04013 Košice
  • Južná trieda 1557/29, 04001 Košice
  • Moldavská cesta 2407/21/A, 04011 Košice

Väčšina predajní Lidl v Košiciach má nasledovné otváracie hodiny:

  • Pondelok: 7:00–21:00
  • Utorok: 7:00–21:00
  • Streda: 7:00–21:00
  • Štvrtok: 7:00–21:00
  • Piatok: 7:00–21:00
  • Sobota: 7:00–21:00
  • Nedeľa: 8:00–20:00

Aktuálne zľavy a akcie v obchode Lidl Košice

Na našej webovej stránke, Kimbino.sk, nájdete aktuálny leták pre Lidl Košice, ktorý vám prináša skvelé zľavy a ponuky. Využite tieto príležitosti na nakupovanie za výhodné ceny. V aktuálnom letáku ""Lidl leták"", platnom od 18.07.2024, nájdete široký výber produktov so zľavami a špeciálnymi akciami.

Ak hľadáte čerstvé potraviny, v Lidl nájdete pestrú ponuku čerstvého ovocia, zeleniny, mäsa, mliečnych výrobkov a ďalších potravín. Okrem toho má Lidl aj široký výber spotrebného tovaru, ako je drogéria, elektronika, oblečenie a mnoho ďalšieho.

Pozrite si Lidl leták online a objavte skvelé zľavy, ktoré si pripravili pre vás v v Lidl Košice. Stačí kliknúť tu a vyberte si produkty, ktoré vám najviac vyhovujú.

Buďte v obraze a nezmeškajte žiadne výhodné ponuky! Navštívte Kimbino.sk pravidelne a nájdite najnovší leták Lidl Košice každý týždeň, aby ste nakupovali s rozumom a ušetrili.

Lidl Košice leták je tu vždy pre vás

Naša stránka vám prináša pohodlie a jednoduchosť pri prehľadávaní najnovších letákov v Košiciach. Už sa nemusíte obávať, že vám uniknú najlepšie ponuky. Našou úlohou je priniesť vám tie najaktuálnejšie letáky, aby ste mohli využiť skvelé zľavy a ponuky v Košiciach.
Samozrejme, predajne Lidl sa okrem Košíc nachádzajú aj v ďalších mestách. Medzi ne sa radia napríklad mestá Bratislava, Trenčín, Prešov, Nitra, Trnava a Žilina.

Takže ak hľadáte Lidl leták v Košiciach, nemusíte hľadať ďalej. Navštívte našu stránku Kimbino.sk a nájdite všetky aktuálne letáky na jednom mieste. Nezmeškajte žiadnu výhodnú ponuku a začnite nakupovať s rozumom.

REKLAMA
REKLAMA