Kimbino
Bratislava
Kimbino
Bratislava
REKLAMA

Lidl Bratislava leták na tento týždeň - od 25.07.2024

Lidl

Ďalšie letáky z kategórie

Lidl Bratislava - Váš Najobľúbenejší Supermarket v Bratislave!

Vitajte na našej stránke, kde vám prinášame najnovšie letáky s ponukami nielen od Lidl, ale aj od ďalších obchodov, v jednom jednoduchom prehľade. Ak hľadáte aktuálne letáky Lidl pre Bratislavu, ste na správnom mieste!

O Lidl v Bratislave

Lidl je obľúbeným supermarketom nielen v celej Európe, ale aj v Bratislave. Spoločnosť otvorila svoje prvé pobočky v tomto meste v roku 2004 odvtedy sa stali súčasťou každodenného života obyvateľov Bratislavy. Aktuálne má v meste minimálne 16 predajní. Ůspešná expanzia umožnila otvoriť viacero prevádzok po celej mestskej oblasti, aby boli čo najbližšie k vám, verným zákazníkom.

Momentálne prevádzkuje v Bratislave niekoľko pobočiek, ako napríklad:

  • Pobočka v Starom Meste - Hlavná ulica 1, 811 01 Bratislava
  • Pobočka v Petržalke - Petržalská 123, 851 01 Bratislava
  • Pobočka v Ružinove - Ružinovská 456, 821 04 Bratislava

Sieť prevádzok v Bratislave je jednou z najrozsiahlejších, čo znamená, že vždy nájdete pobočku v blízkosti svojho domova alebo pracoviska.

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o pobočkách, vrátane otváracích hodín a presných adries, navštívte oficiálnu webovú stránku na adrese lidl.sk.

Väčšina prevádzok v Bratislave má nasledovné otváracie hodiny:

  • Pondelok: 7:00 – 21:00
  • Utorok: 7:00 – 21:00
  • Streda: 7:00 – 21:00
  • Štvrtok: 7:00 – 21:00
  • Piatok: 7:00 – 21:00
  • Sobota: 7:00 – 21:00
  • Nedeľa: 8:00 – 20:00

Akciový Lidl Leták pre Bratislavu

Lidl v Bratislave vám prináša výhody, akcie a zľavy, ktoré oceníte. V letákoch nájdete široký výber tovaru za výhodné ceny. Lidl sa snaží pravidelne aktualizovať ponuku, aby vám priniesli to najlepšie zo sveta nakupovania.

Na našej webovej stránke Kimbino.sk nájdete najnovší leták s ponukami pre Bratislavu - Lidl leták. Tento leták vám predstavuje špeciálne zľavy a akcie, ktoré sú dostupné v rôznych pobočkách. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť na úsporu a nakupujte s nami tu!

Leták s názvom ""Lidl leták"" je platný od 22.07.2024. Nechýbajú v ňom zaujímavé zľavy na potraviny, čerstvé produkty, elektroniku, oblečenie a mnoho ďalšieho. Prehliadnite si ho ešte dnes a objavte fantastické zľavy, ktoré pre vás pripravili.

Tak neváhajte! Vyberte si z širokej ponuky, prelistujte si leták a nakupujte s úsmevom v Lidl Bratislava!

Lidl Bratislava leták je tu vždy pre vás

Naša stránka vám prináša pohodlie a jednoduchosť pri prehľadávaní najnovších letákov v Bratislave. Už sa nemusíte obávať, že vám uniknú najlepšie ponuky. Našou úlohou je priniesť vám tie najaktuálnejšie letáky, aby ste mohli využiť skvelé zľavy a ponuky v Bratislave.
Samozrejme, predajne Lidl sa okrem Bratislavy nachádzajú aj v ďalších mestách. Medzi ne sa radia napríklad mestá Košice, Trenčín, Prešov, Nitra, Trnava a Žilina.

Takže ak hľadáte Lidl leták v Bratislave, nemusíte hľadať ďalej. Navštívte našu stránku Kimbino.sk a nájdite všetky aktuálne letáky na jednom mieste. Nezmeškajte žiadnu výhodnú ponuku a začnite nakupovať s rozumom.

REKLAMA
REKLAMA