Klas
3/5

Klas Bratislava leták od 05.12.2022 - aktuálna akcia

REKLAMA
REKLAMA

Klas Bratislava leták

3/5
Actual brochure
Na Slovensku asi nenájdeme niekoho, kto by nepoznal obchod Klas. Veď vďaka svojej obľúbenosti u zákazníkov patrí k lídrom slovneského trhu. Za skvelé ceny si v obchode Klas môžete zaobstarať takmer všetko, čo potrebujete. Zákazníci si už zvykli, že Klas pravidelne ponúka nové akcie. Preto aj oni pravidelne klikajú tu, aby zistili, aká akcia je práve dnes, teda od 05.12.2022. Sledujete ponuku aj iných obchodov? Mali by ste! Čo tak napríklad Billa, Bioland, COOP Jednota, Foodpanda, Fresh, KARMEN CBA, Kaufland, KON - RAD, Koruna, Kraj?

Váhate, kam sa vybrať na nákupy? Pobočky obchodu Klas nájdete vo viacerých mestách, napríklad v Košice, Spišská Nová Ves. Nepodarilo sa vám nájsť na našej webovej stránke to, čo ste hľadali? Môžete prejsť na oficiálnu stránku obchodu iklas.sk.

Idete nakupovať? Určite so sebou nemusíte brať veľký a objemný leták! Online verzia aktuálnej ponuky obchodu Klas je oveľa pohodlnejšia.

Ešte nikdy nebolo tak jednoduché začať šetriť vďaka výhodným nákupom!

Chcete si uchovať stály prehľad nad ponukami obchodu Klas? Choďte na to múdro! Prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciu Kimbino. Vďaka tomu nepremeškáte už žiadnu akciu v obchode Klas.

REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Klas
Klas