Kimbino
Kimbino
REKLAMA

TEDI leták od štvrtka 11.07.2024 - aktuálny online katalóg

TEDi

TEDI Leták

TEDi leták - veľa muziky za málo peňazí

3/5
Actual brochure

Obchod TEDi je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. V obchode TEDi nájdete všetko, čo potrebujete, a k tomu za skvelé ceny. Akčná ponuka obchodu TEDi býva natoľko výhodná, že dokáže ušetriť veľa peňazí. Aktuálny TEDi leták platný od 11.07.2024, ktorý nájdete tu,  je toho jasným dôkazom.

Výhodná ponuka obchodov TEDi, to nie sú len pravidelné letáky, ale aj sezónny TEDi katalóg, v ktorom vždy nájdete tie najvýhodnejšie ponuky podľa aktuálnej sezóny. Či už ide o Vianoce, Veľkú noc, návrat do školy alebo ďalšie špeciálne príležitosti, TEDi katalóg vás vždy presvedčí, že lacný nákup v TEDi je tá správna voľba.

Zabudnite na čakanie na papierové  letáky TEDi. Sledujte TEDi online. Či už hľadáte TEDi katalóg alebo TEDi leták, oboje si môžete jednoducho pozrieť kedykoľvek z pohodlia domova.

Online letáky, teda ponuka aktuálnych akcií z obchodu TEDi online, to nie je len módny výkrik, to je aj výrazný krok smerom k ochrane životného prostredia a našich lesov. Prelistujte si TEDi leták s názvom tu a pridajte sa s nami k ochrane životného prostredia aj vy.

Objavujte najnovšie trendové produkty, ako sú Tedi dekorácie, ktoré dokážu premeniť každý interiér a dodať mu osobitý šarm. TEDi leták 2024 je plný inšpirácií pre každú domácnosť, či už hľadáte svieže novinky do vášho obývacieho priestoru alebo praktické riešenia pre organizáciu a úložné priestory. Tedi úložné boxy ponúkajú dokonalé riešenie pre každého, kto si praje mať doma poriadok a zároveň štýl.

Nenechajte si ujsť ani širokú ponuku praktických a módnych kufrov od TEDi, ktoré sú ideálnymi spoločníkmi na vaše cesty. Či už plánujete dlhú dovolenku alebo krátky výlet, s Tedi kufrom budete vždy cestovať v štýle. Vďaka Tedi online katalógu a Tedi online letáku máte prístup k aktuálnym ponukám a zľavám, ktoré uľahčia a spríjemnia každú vašu cestu.

TEDi obchod je miestom, kde nájdete nielen kvalitné produkty za výhodné ceny, ale aj inšpiráciu pre každodenný život. Sledujte aktuálny Tedi leták a objavte najlepšie ponuky, ktoré TEDi pripravil práve pre vás. Už viac nemusíte strácať čas prehliadaním papierových letákov. Všetko, čo potrebujete vedieť, je dostupné online, takže môžete nakupovať pohodlne a zároveň prispieť k zníženiu spotreby papiera.

Čomu obchod TEDi vďačí za svoj úspech?

Shop

Spoločnosť TEDi vznikla v roku 2004 v Nemecku a už do konca prvého roka svojej pôsobnosti mala v domácej krajine rozsiahlu sieť zloženú zo 120 TEDi obchodov. Dnes má spoločnosť v Európe približne 2150 filiálok a TEDi obchod možno nájsť nielen vo veľkomestách, ale aj menších mestách. Aj v mnohých slovenských mestách môžete nakupovať v obchode TEDi. A ktoré to sú? Napríklad Prešov, Senec, Zvolen, Rimavská Sobota, Dunajská Streda a Žilina.  Celkovo má spoločnosť TEDi na Slovensku už 41 TEDi obchodov.

Ako uvádza vedenie spoločnosti, za základ svojho úspechu považujú kombináciu jedinečného súboru výrobkov, pozorného sledovania trhu a rýchleho reagovania na aktuálne trendy.

Nenašli ste na našej webovej stránke to, čo ste hľadali? Skúste prejsť na oficiálnu stránku obchodu tedi.com.

V iných obchodoch z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada možno nájdete ten istý tovar za nižšiu cenu. Vyskúšajte napríklad tu: JYSK, Merkury Market, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion, Tupperware a Mountfield.

Sortiment TEDi

Assortment

Ponuka TEDi obchodov kombinuje tovar každodennej spotreby, darčekové a dekoračné výrobky, hračky a písacie potreby, výrobky pre oslavy, potreby pre domácich kutilov a drogistický tovar. Ponuka sortimentu v TEDi je naozaj rozmanitá, ale predsa má všetok tovar niečo spoločné – výhodnú cenu. Či už hľadáte darček, hračku pre dieťa, výbavu do školy alebo inbusový kľúč, v TEDi si určite vyberiete a nakúpite maximálne výhodne.

Navyše, obchod TEDi kladie dôraz na vytváranie sezónnej palety výrobkov, a tak pri hľadaní výbavy na začiatku školského roka, či vianočných alebo veľkonočných dekorácií, bude návšteva TEDi obchodu určite tá správna voľba.

Zdá sa vám rozmanitosť ponuky v TEDi neuveriteľná? Presvedčte sa o nej sami v TEDi letáku.   

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA