Ponuka mesiaca - náhľad letáku obchodu TEDi platný od 01.07.2019
Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu TEDi platný od 09.05.2019
Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu TEDi platný od 04.04.2019
Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu TEDi platný od 03.12.2018
Obchod TEDi je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. V obchode TEDi nájdete všetko, čo potrebujete a k tomu za skvelé ceny! V iných obchodoch možno nájdete ten istý tovar za nižšiu cenu. Vyskúšajte napríklad tu: 4home.sk, ASKO nábytok, Black Red White, Blanco, Daza, Decodom, Diego, Dom farieb, Domoss, Drevona.

V mnohých slovenských mestách môžete nakupovať v obchode TEDi. A ktoré to sú? Napríklad Bratislava, Košice, Michalovce, Prešov, Banská Bystrica, Bardejov. Nepodarilo sa Vám nájsť na našej webovej stránke to, čo ste hľadali? Môžete prejsť na oficiálnu stránku obchodu www.tedi.com.

Už nemusíte čakať poštára s letákmi obchodu TEDi. Kedykoľvek sa na ne totiž môžete pozrieť online. Online letáky, teda ponuka aktuálnych akcií z obchodu TEDi online, to nie je len módny výkrik, to je aj výrazný krok smerom k ochrane životného prostredia a našich lesov. Ďakujeme, že ste sa s nami pridali k ochrane životného prostredia.

Ako na jednoduché a bezbolestné šetrenie? Predsa cez lacnejšie nákupy!

Akčná ponuka obchodu TEDi býva natoľko výhodná, že dokáže ušetriť veľa peňazí. A ako na to, aby ste už žiadnu akciu obchodu TEDi nezmeškali? Je to jednoduché: prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciu Kimbino.