Obchod CCC môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. Obchod CCC je medzi zákazníkmi známy širokou ponukou tovaru a taktiež skvelými cenami. Väčšina zákazníkov tu nakúpi v podstate všetko, čo práve potrebuje. CCC pre Vás pravidelne pripravuje nové akcie. Ich aktuálnu ponuku platnú od 19.07.2019 nájdete tu. V iných obchodoch možno nájdete ten istý tovar za nižšiu cenu. Vyskúšajte napríklad tu: Alpine Pro, Answear, Astratex, Author, Barefootky, Baťa, Bonprix, Decathlon, Deichmann, eobuv.sk.

Aj obchod CCC má svoje pobočky v mnohých slovenských mestách. Ktoré to sú? Tak napríklad Stupava, Košice, Nitra, Prešov, Trnava, Žilina. Ak ste u nás neboli v hľadaní úspešný, na ich oficiálnej stránke obchodu ccc.eu nájdete celú ich ponuku.

Už nemusíte čakať poštára s letákmi obchodu CCC. Kedykoľvek sa na ne totiž môžete pozrieť online. Je skvelé, že hľadáte aktuálne ponuky obchodu online a prispievate tak ku skvalitňovaniu životného prostredia.

Teraz je tak jednoduché šetriť nakupovaním!

Nepremeškajte už žiadnu akciu obchodu CCC. Prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciou Kimbino. Budete mať dokonalý prehľad o aktuálnych ponukách obchodu CCC.