Kimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Zvoľ mesto
CCC
3/5

CCC obuv - aktuálny leták

REKLAMA
REKLAMA

Leták CCC

CCC leták ponúka modernú obuv za výhodné ceny

3/5
Actual brochure

Obchod CCC môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. Obchod CCC je medzi zákazníkmi známy širokou ponukou tovaru a taktiež skvelými cenami. CCC neustále prekvapuje svojich zákazníkov novými akciami. Aktuálnu ponuku CCC letáku, platnú od 27.09.2023, si môžete pozrieť tu.

Letáky CCC vychádzajú nepravidelne a majú rôznu platnosť. Tešiť sa však môžete minimálne na jednu zaujímavú akciu za mesiac. Sledujte CCC online, aby vám už neunikla žiadna akcia. Nákup obuvi je vďaka CCC vždy veľmi výhodný. Novinky z letáku CCC Štýlové dni ste už preskúmali?

CCC – významný európsky výrobca obuvi

Shop

Obuv CCC je jednou z najznámejších maloobchodných spoločností s obuvou v strednej Európe a zároveň jedným z najväčších výrobcov obuvi v Európe. Začiatky obuvi CCC siahajú do 90. rokov 20. storočia. Dnes má táto poľská obchodná skupina svoje pobočky nielen v Poľsku, ale aj v rôznych štátoch strednej a východnej Európy. Obchody CCC sa spravidla nachádzajú vo veľkých nákupných centrách alebo na dôležitých dopravných trasách v prestížnych európskych mestách.

U nás môžete navštíviť predajňu obuvi CCC napríklad v nasledujúcich mestách Bonprix, Pepco, Sportisimo, Deichmann, Intersport, Takko, Kik, Baťa, Astratex a HM. Väčšina predajní CCC je otvorená od 9:00 do 21:00, ale otváracie hodiny sa medzi jednotlivými predajňami môžu jemne líšiť. Zoznam všetkých predajní aj s ich aktuálnymi otváracími hodinami je dostupný na oficiálnom webe predajcu ccc.eu.

Nevybrali ste si napriek širokej ponuke obuvi CCC svoj vysnívaný módny kúsok? Skúste sa pozrieť na ponuku ďalších obchodov z kategórie Odev, obuv a šport. Dizajn obuvi z Bonprix, Pepco, Sportisimo, Deichmann, Intersport, Takko, Kik, Baťa, Astratex a HM bude možno bližší vášmu vkusu. 

Sortiment CCC

Assortment

Spoločnosť CCC predáva široký sortiment obuvi a doplnkov. Väčšina obuvi z ponuky CCC je dovážaná v Ázie až takmer 60 % sortimentu. Obuv vlastnej výroby tvorí približne 12 % sortimentu a zvyšok sortimentu spoločnosť nakupuje od domácich dodávateľov. Medzi známe vlastné značky obuvi CCC patria Lasocki a Clara Barson.

Značka Lasocki ukrýva kvalitné kožené topánky pre ženy aj mužov. Všetky modely z Lasocki kolekcie sú vyrábané s dôrazom na kvalitu a zároveň aktuálnosť. Pod označením Lasocki nájdete napríklad módne sandálky, lodičky, poltopánky a čižmy. Za značku Lasocki získala obuv CCC v roku 2005 aj prestížne ocenenie Silver consumer ´s laurel.

Clara Barson je značka dámskej obuvi, ktorá sa vyznačuje komfortom a klasickým štýlom. Značka ukrýva nadčasové modely lodičiek, sandálok, poltopánok aj čižiem.

Okrem vlastných značiek v obuvi CCC nájdete aj mnohé celosvetovo známe značky obuvi ako sú Adidas, Reebok, Puma či Gino Rossi.

Pestrý sortiment moderných topánok v CCC je vždy zárukou dobrého nákupu. Okrem širokého výberu a kvality, spoločnosť dbá aj na dostupnosť svojich produktov, a preto pre zákazníkov pravidelne pripravuje rôzne akcie. Najnovší leták CCC CCC Štýlové dni ponúka obuv za bezkonkurenčné ceny.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
CCC

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.