JYSK
3.5/5

Nový JYSK leták od 08.02.2023 → Aktuálny online výpredaj

REKLAMA
REKLAMA

Leták JYSK

JYSK leták to najlepšie pre vašu domácnosť

3.5/5
Actual brochure

Obchod JYSK je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. JYSK ponúka v podstate všetko, čo v domácnosti potrebujete. A hlavne, všetko za skvelé ceny! JYSK prichádza pravidelne s novými akciami. Aktuálny JYSK leták , platný od 08.02.2023 to je akcia na akcii. Prelistujte si ho tu

Letáky JYSK vychádzajú nepravidelne, minimálne však raz za 2 týždne. Sledujte letáky JYSK online. S nami vám už neunikne žiadna akcia od nábytku JYSK. Leták s názvom JYSK - leták ste už videli?

JYSK – skvelá škandinávska ponuka pre každého, kto spí a žije

Shop

JYSK je škandinávska sieť obchodov s nábytkom a potrebami do domácnosti. Prvá predajňa JYSK bola otvorená v dánskom meste Aarhus v roku 1979. Úspech na seba nenechal dlho čakať a už v roku 1984 spoločnosť otvorila svoju prvú prevádzku za hranicami domovskej krajiny, v Nemecku. Dnes má spoločnosť JYSK svoje predajne vo viac ako 52 krajinách sveta. Celú predajnú sieť spoločnosti tvorí viac ako 2800 predajní. Na Slovensku môžete nábytok JYSK kúpiť v týchto mestách Bratislava, Rožňava, Komárno, Ružomberok, Bardejov a Poprad.

Otváracie hodiny jednotlivých predajní sa môžu líšiť. Aktuálne otváracie hodiny, ale aj množstvo ďalších užitočných informácií nájdete na oficiálnej stránke predajcu jysk.sk.

Dánske slovo JYSK je spájané so skromnosťou, dôkladnosťou a čestnosťou. A práve to sú 3 základné hodnoty, ktoré sa zakladateľ JYSK-u, Lars Larsen, snaží ponúknuť svojim zákazníkom. Tento dánsky obchod je preto nielen vo svojej domácej krajine známy tým, že ponúka skvelú ponuku v oblasti spánku a bývania. Nenašli ste napriek tomu v ponuke nábytku JYSK, to čo ste hľadali? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. Obchody 4home.sk, ASKO nábytok, Bauhaus, Black Red White, Blanco, Bonami, Daza, Decodom, Diego a Dom farieb sú významnou konkurenciou JYSK.

Sortiment JYSK

Assortment

Okrem kvalitného nábytku do spálni a matracov, ktorými je spoločnosť JYSK celosvetovo preslávená, sa v sortimente predajní JYSK nájdu aj ďalšie kvalitné veci do domácnosti. Bohaté zastúpenie nábytku a doplnkov do kúpeľní, pracovní, obývacej izby či jedálne zamotá hlavu nejednému návštevníkovi. Vybrať si z tak širokej ponuky kvalitných a dizajnových výrobkov len jedného favorita, je naozaj ťažké.

Medzi ponukou nábytku JYSK majú svoje zastúpenie aj záhradný nábytok a praktické riešenia pre úložné priestory. Okrem výrobkov, ktoré nájdete v predajniach JYSK, ponúka obchod aj široký sortiment tovaru, ktorý je dostupný výhradne online.

Nákup v JYSK je dobrým riešením pre každého, kto nerád robí kompromis medzi kvalitou a cenou. V nábytku JYSK totiž dostanete oboje – spojenie škandinávskej kvality a výhodnej ceny. Neveríte? Aktuálny leták JYSK JYSK - leták je toho nespochybniteľným dôkazom.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
JYSK
JYSK

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.