false
Kimbino
Kimbino
JYSK
3.5/5

Nový JYSK leták od 29.11.2023 → Aktuálny online výpredaj

REKLAMA
REKLAMA

Leták JYSK

JYSK leták to najlepšie pre vašu domácnosť

3.5/5
Actual brochure

Obchod JYSK je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. JYSK ponúka v podstate všetko, čo v domácnosti potrebujete. A hlavne, všetko za skvelé ceny! JYSK prichádza pravidelne s novými akciami. Aktuálny JYSK leták , platný od 04.12.2023 to je akcia na akcii. Prelistujte si ho tu

Letáky JYSK vychádzajú nepravidelne, minimálne však raz za 2 týždne. Sledujte letáky JYSK online. S nami vám už neunikne žiadna akcia od nábytku JYSK. Leták s názvom JYSK leták ste už videli?

JYSK – skvelá škandinávska ponuka pre každého, kto spí a žije

Shop

JYSK je škandinávska sieť obchodov s nábytkom a potrebami do domácnosti. Prvá predajňa JYSK bola otvorená v dánskom meste Aarhus v roku 1979. Úspech na seba nenechal dlho čakať a už v roku 1984 spoločnosť otvorila svoju prvú prevádzku za hranicami domovskej krajiny, v Nemecku. Dnes má spoločnosť JYSK svoje predajne vo viac ako 52 krajinách sveta. Celú predajnú sieť spoločnosti tvorí viac ako 2800 predajní. Na Slovensku môžete nábytok JYSK kúpiť v týchto mestách Bratislava, Rožňava, Komárno, Ružomberok, Bardejov a Poprad.

Otváracie hodiny jednotlivých predajní sa môžu líšiť. Aktuálne otváracie hodiny, ale aj množstvo ďalších užitočných informácií nájdete na oficiálnej stránke predajcu jysk.sk.

Dánske slovo JYSK je spájané so skromnosťou, dôkladnosťou a čestnosťou. A práve to sú 3 základné hodnoty, ktoré sa zakladateľ JYSK-u, Lars Larsen, snaží ponúknuť svojim zákazníkom. Tento dánsky obchod je preto nielen vo svojej domácej krajine známy tým, že ponúka skvelú ponuku v oblasti spánku a bývania. Nenašli ste napriek tomu v ponuke nábytku JYSK, to čo ste hľadali? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. Obchody Merkury Market, Kika, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion, Tupperware a Mountfield sú významnou konkurenciou JYSK.

Sortiment JYSK

Assortment

Okrem kvalitného nábytku do spálni a matracov, ktorými je spoločnosť JYSK celosvetovo preslávená, sa v sortimente predajní JYSK nájdu aj ďalšie kvalitné veci do domácnosti. Bohaté zastúpenie nábytku a doplnkov do kúpeľní, pracovní, obývacej izby či jedálne zamotá hlavu nejednému návštevníkovi. Vybrať si z tak širokej ponuky kvalitných a dizajnových výrobkov len jedného favorita, je naozaj ťažké.

Medzi ponukou nábytku JYSK majú svoje zastúpenie aj záhradný nábytok a praktické riešenia pre úložné priestory. Okrem výrobkov, ktoré nájdete v predajniach JYSK, ponúka obchod aj široký sortiment tovaru, ktorý je dostupný výhradne online.

Nákup v JYSK je dobrým riešením pre každého, kto nerád robí kompromis medzi kvalitou a cenou. V nábytku JYSK totiž dostanete oboje – spojenie škandinávskej kvality a výhodnej ceny. Neveríte? Aktuálny leták JYSK JYSK leták je toho nespochybniteľným dôkazom.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Kábel
Posteľ
Matrac
Vankúš
Prikrývka
Šatníková skriňa
Komoda
Nočný stolík
Rošt
Pohovka
Kreslo
Konferenčný stolík
Stolík
Regál
Stôl
Stolička
Kôš
Zrkadlo
Koberec
Rohožka

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
JYSK

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.