Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Nový JYSK leták od 10.07.2024 → Aktuálny online výpredaj

JYSK

Leták JYSK

JYSK leták to najlepšie pre vašu domácnosť

3.5/5
Actual brochure

Obchod JYSK, obľúbený medzi slovenskými zákazníkmi, je známy svojou širokou ponukou nábytku, bytových doplnkov a potrieb pre domácnosť za skvelé ceny. JYSK sa na slovenskom trhu etabloval ako jeden z najúspešnejších obchodov vďaka svojim pravidelným akciám a atraktívnym ponukám. Aktuálny JYSK leták, ktorý je platný od 10.07.2024, prináša akciu za akciou, čím zákazníkom umožňuje ušetriť na nákupoch pre svoje domovy. Prelistovať si ho môžete tu.

Letáky JYSK sú dostupné online a sú aktualizované minimálne raz za dva týždne, vďaka čomu môžete jednoducho sledovať všetky nové ponuky a zľavy. Pre tých, ktorí preferujú online prehliadanie, je Jysk leták každý týždeň dostupný na Kimbino.sk, čo je ekologický spôsob, ako zostať informovaný o najnovších akciách bez potreby fyzického letáku. Sledujte Jysk leták online a nezmeškajte žiadnu výhodnú ponuku od JYSK.

JYSK pravidelne organizuje výpredaje, kde môžete nájsť vynikajúce zľavy na široký sortiment produktov. Či už hľadáte nový nábytok, matrace, záhradný nábytok alebo bytové doplnky, Jysk výpredaj je ideálnou príležitosťou na nákup kvalitných produktov za nižšie ceny. Využite Jysk akciu a obnovte svoj domov za menej.

Nakupovanie v JYSK eshope na jysk.sk ponúka pohodlie nakupovania z domova s možnosťou využitia všetkých aktuálnych akcií a ponúk. JYSK eshop je ľahko prístupný a poskytuje detailné informácie o produktoch, uľahčujúc výber a nákup. Nechajte sa inšpirovať najnovším Jysk letákom a objavte kvalitu a štýl za výhodné ceny, ktoré JYSK ponúka.

JYSK – skvelá škandinávska ponuka pre každého, kto spí a žije

Shop

JYSK je škandinávska sieť obchodov s nábytkom a potrebami do domácnosti. Prvá predajňa JYSK bola otvorená v dánskom meste Aarhus v roku 1979. Úspech na seba nenechal dlho čakať a už v roku 1984 spoločnosť otvorila svoju prvú prevádzku za hranicami domovskej krajiny, v Nemecku. Dnes má spoločnosť JYSK svoje predajne vo viac ako 52 krajinách sveta. Celú predajnú sieť spoločnosti tvorí viac ako 2800 predajní. Na Slovensku môžete nábytok JYSK kúpiť v týchto mestách Bratislava, Rožňava, Komárno, Ružomberok, Bardejov a Poprad.

Otváracie hodiny jednotlivých predajní sa môžu líšiť. Aktuálne otváracie hodiny, ale aj množstvo ďalších užitočných informácií nájdete na oficiálnej stránke predajcu jysk.sk.

Dánske slovo JYSK je spájané so skromnosťou, dôkladnosťou a čestnosťou. A práve to sú 3 základné hodnoty, ktoré sa zakladateľ JYSK-u, Lars Larsen, snaží ponúknuť svojim zákazníkom. Tento dánsky obchod je preto nielen vo svojej domácej krajine známy tým, že ponúka skvelú ponuku v oblasti spánku a bývania. Nenašli ste napriek tomu v ponuke nábytku JYSK, to čo ste hľadali? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. Obchody Merkury Market, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion, Tupperware, Mountfield a TESCOMA sú významnou konkurenciou JYSK.

Sortiment JYSK

Assortment

Okrem kvalitného nábytku do spálni a matracov, ktorými je spoločnosť JYSK celosvetovo preslávená, sa v sortimente predajní JYSK nájdu aj ďalšie kvalitné veci do domácnosti. Bohaté zastúpenie nábytku a doplnkov do kúpeľní, pracovní, obývacej izby či jedálne zamotá hlavu nejednému návštevníkovi. Vybrať si z tak širokej ponuky kvalitných a dizajnových výrobkov len jedného favorita, je naozaj ťažké.

Medzi ponukou nábytku JYSK majú svoje zastúpenie aj záhradný nábytok a praktické riešenia pre úložné priestory. Okrem výrobkov, ktoré nájdete v predajniach JYSK, ponúka obchod aj široký sortiment tovaru, ktorý je dostupný výhradne online.

Nákup v JYSK je dobrým riešením pre každého, kto nerád robí kompromis medzi kvalitou a cenou. V nábytku JYSK totiž dostanete oboje – spojenie škandinávskej kvality a výhodnej ceny. Neveríte? Aktuálny leták JYSK JYSK leták je toho nespochybniteľným dôkazom.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA