Obchod JYSK je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. JYSK ponúka v podstate všetko, čo potrebujete. A hlavne: za skvelé ceny! JYSK prichádza pravidelne s novými akciami. Aktuálnu ponuku platnú od 27.06.2019 môžete nájsť tu. Pozrite si taktiež ponuku obchodov 4home.sk, ASKO nábytok, Black Red White, Blanco, Daza, Decodom, Diego, Dom farieb, Domoss, Drevona! Patria medzi významných konkurentov obchodu JYSK.

Pobočky obchodov JYSK nájdete vo viacerých mestách, medzi ne patrí napríklad Bratislava, Košice, Banská Bystrica, Bardejov, Brezno, Dunajská Streda. Oficiálne stránky sú na to, aby informovali o celom obchode. Ak ste na našej webovej stránke nenašli to, čo ste hľadali, môžete prejsť na oficiálny web obchodu jysk.sk.

Zabudnite na tlačené papierové letáky a plné schránky. Využívaním online letákov máte vždy k dispozícii aktuálnu ponuku obchodu JYSK kdekoľvek ste. Je skvelé, že hľadáte aktuálne ponuky obchodu online a prispievate tak ku skvalitňovaniu životného prostredia.