Kimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Zvoľ mesto
LR
3/5

LR katalóg kozmetiky Apríl 2023 || Health & Beauty

REKLAMA
REKLAMA

LR leták

3/5
Actual brochure
Kto by nepoznal obchod LR! Veď vďaka skvelej ponuke a zaujímavým akciám si už vydobyl pozíciu veľkého hráča na slovenskom trhu.
Obchod LR je medzi zákazníkmi známy širokou ponukou tovaru a taktiež skvelými cenami. Väčšina zákazníkov tu nakúpi v podstate všetko, čo práve potrebuje.
Pravidelné a nové akcie, to je doména obchodu LR. Ponuku ich nových akcií platných od 01.03.2023 nájdete tu.
Vyskúšajte taktiež ponuku obchodov Teta drogerie, dm drogerie, Avon, Oriflame, Mary Kay, Dedra, 101 drogerie, Notino, TEVOS drogérie, Retrogéria. Možno nájdete ten istý produkt za ešte lepšiu cenu.

Obchod LR má mnoho pobočiek po celom Slovensku. Nakúpiť môžete napríklad v mestách Prešov, Bratislava, Košice.
Hľadali ste niečo, čo na našej webovej stránke chýba? Skúste šťastie na domovskej stránke obchodu lr-slovak.com.

Tlačené letáky ponechajte minulosti a prejdite na elektronické. Ponuku obchodu LR môžete kedykoľvek sledovať pohodlne online a žiadny odpad vám z neho doma nezostane.
Papierové letáky sú na jednej strane nepohodlné a na druhej strane zaťažujú životné prostredie. Preto oceňujeme, že si novinky ponúkané obchodom LR hľadáte online.

Teraz je tak jednoduché šetriť nakupovaním!

Chcete si uchovať stály prehľad nad ponukami obchodu LR? Choďte na to múdro! Prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciu Kimbino. Vďaka tomu nepremeškáte už žiadnu akciu v obchode LR.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
LR
LR

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.