Kimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Zvoľ mesto
STAVMAT STAVEBNINY
3/5

STAVMAT STAVEBNINY leták od 02.05.2023 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
REKLAMA

STAVMAT STAVEBNINY leták

3/5
Actual brochure
Obchod STAVMAT STAVEBNINY môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu.
V obchode STAVMAT STAVEBNINY sa nestane, že by ste tu nezohnali čokoľvek z toho, čo práve potrebujete. A ešte aj ušetríte!
Pravidelné a nové akcie, to je doména obchodu STAVMAT STAVEBNINY. Ponuku ich nových akcií platných od 02.05.2023 nájdete tu.
Vyskúšajte taktiež ponuku obchodov JYSK, Merkury Market, Kika, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion, Tupperware. Možno nájdete ten istý produkt za ešte lepšiu cenu.

Aj Bratislava, Šaľa, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Michalovce má svoje pobočky obchodu STAVMAT STAVEBNINY.
Nepodarilo sa vám nájsť na našej webovej stránke to, čo ste hľadali? Môžete prejsť na oficiálnu stránku obchodu stavmat.sk.

Idete nakupovať? Určite so sebou nemusíte brať veľký a objemný leták! Online verzia aktuálnej ponuky obchodu STAVMAT STAVEBNINY je oveľa pohodlnejšia.
Ochrana životného prostredia je aj našou prioritou. A preto nás veľmi teší, že letáky obchodu STAVMAT STAVEBNINY si pozeráte radšej v elektronickej podobne než papierovej.

Šetrenie nakupovaním nebolo nikdy jednoduchšie!

Je ťažké nepremeškať tie najvýhodnejšie ponuky obchodu STAVMAT STAVEBNINY, keď chodíte do práce a máte veľa iných starostí? Takto skúste inak. Prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciu Kimbino. Tým si zaistíte rýchly prehľad nad všetkými akciami obchodu STAVMAT STAVEBNINY.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
STAVMAT STAVEBNINY
STAVMAT STAVEBNINY

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.