Kimbino
Kimbino
Primark
3/5

Primark leták Marec 2024 → Katalóg online → Výpredaj

REKLAMA

Primark leták

3/5
Actual brochure

Primark, známy svojou širokou ponukou módneho oblečenia a doplnkov za bezkonkurenčné ceny, je obľúbeným miestom pre mnohých slovenských zákazníkov. Táto popularita sa datuje ešte do doby, keď Slováci museli za nákupmi cestovať do zahraničia, najčastejšie do Viedne. Dnes je Primark ešte dostupnejší, vďaka novootvorenej pobočke v Bratislave, kde zákazníci nájdu široký sortiment produktov.

Primark pravidelne aktualizuje svoje ponuky prostredníctvom nových letákov a online katalógov, ktoré prinášajú zákazníkom najnovšie trendy a výhodné akcie. Nová akcia, platná od 29.02.2024, je dostupná na prezeranie tu, kde si môžete prezrieť aktuálne zľavy a ponuky. Primark katalóg online a Primark Bratislava leták sú navrhnuté tak, aby zákazníkom poskytli ľahký prístup k najnovším módnym trendom a exkluzívnym ponukám.

Primark výpredaj je obzvlášť očakávanou udalosťou, kde môžete nájsť oblečenie, obuv a doplnky za neuveriteľne nízke ceny. Tieto výpredaje sú skvelou príležitosťou na obnovu šatníka bez toho, aby ste museli míňať veľa peňazí. Vďaka Primark online, si môžu zákazníci pohodlne pozrieť produkty z domova a následne skontrolovať ich dostupnosť v predajni.

S letákom Primark a online katalógom Primark máte vždy k dispozícii najaktuálnejšie informácie o ponukách a akciách. Či už hľadáte najnovšiu módnu kolekciu alebo výhodné nákupy, Primark ponúka široký výber produktov, ktoré splnia očakávania každého zákazníka. Navštívte Primark Bratislava pre osobný nákupný zážitok alebo objavte ponuky Primark online.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Šaty
Tričko
Blúzka
Kabát
Sako

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino

Neexistujú žiadne pobočky

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.