false
Kimbino
Kimbino
Primark
3/5

Primark leták od 05.12.2023 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA

Primark leták

3/5
Actual brochure
Obchod Primark môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu.
V obchode Primark nájdete všetko, čo potrebujete a k tomu za skvelé ceny!
Primark svojich zákazníkov pravidelne teší novými a výhodnými akciami. Čo je pripravené práve teraz, a teda od 05.12.2023? Na to sa môžete pozrieť tu.
Obchod Primark vždy ponúka zaujímavé zľavové akcie. Práve teraz nájdete v akcii napríklad {special_offer}.
Odporúčame si pozrieť aj ponuku iných obchodov, napríklad Bonprix, Pepco, Sportisimo, Deichmann, Intersport, Takko, Kik, Baťa, Astratex a CCC.

V obchode Primark nájdete napríklad aj tieto značky: {shop_brands}.
Nenašli ste na našich stránkach čo ste hľadali? Skúste oficiálnu webovú stránku obchodu primark.com.

Zabudnite na tlačené papierové letáky a plné schránky. Využívaním online letákov máte vždy k dispozícii aktuálnu ponuku obchodu Primark kdekoľvek ste.
Ochrana životného prostredia je aj našou prioritou. A preto nás veľmi teší, že letáky obchodu Primark si pozeráte radšej v elektronickej podobne než papierovej.

Ako na jednoduché a bezbolestné šetrenie? Predsa cez lacnejšie nákupy!

Všetci potrebujú ušetriť čas aj peniaze. Peniaze môžete šetriť vďaka výhodným ponukám obchodu Primark a čas ušetríte prihlásením sa k odberu noviniek, alebo stiahnutím našej aplikácie Kimbino. Urobiť si prehľad o akciách obchodu Primark vám potom zaberie len niekoľko sekúnd.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Šaty
Sveter
Mikina
Nohavice
Overal
Pyžamo

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino

Neexistujú žiadne pobočky

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.