Obchod TESCOMA je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. Široká ponuka kvalitného tovaru za skvelé ceny. Aj tým je obchod TESCOMA typický. Vždy tu nájdete všetko, pre čo ste do obchodu šli. TESCOMA neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. V týchto dňoch, teda od 01.06.2019 prebieha akcia, na ktorú sa môžete pozrieť tu. V iných obchodoch možno nájdete ten istý tovar za nižšiu cenu. Vyskúšajte napríklad tu: 1day, AliExpress, ALLTOYS, Andrea Shop Plus, Auto Kelly, BENU Lekáreň, Dr. Max, Dráčik, Flying Tiger Copenhagen, Fotolab.

Aj obchod TESCOMA má svoje pobočky v mnohých slovenských mestách. Ktoré to sú? Tak napríklad Bratislava, Košice, Trenčín, Žilina, Nitra, Prešov. Máte vyhliadnutý tovar, ale na našej stránke ste informácie o jeho ponuke nenašli? Tak prejdite na oficiálny web obchodu www.tescoma.sk.

Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? Takto už žiť nemusíte! Začnite používať elektronické online letáky obchodu TESCOMA a nič z toho Vás už nebude nijak obmedzovať. Online letáky, teda ponuka aktuálnych akcií z obchodu TESCOMA online, to nie je len módny výkrik, to je aj výrazný krok smerom k ochrane životného prostredia a našich lesov. Ďakujeme, že ste sa s nami pridali k ochrane životného prostredia.