Kimbino
Kimbino
TESCOMA
3/5

TESCOMA BLACK FRIDAY 2023 nábytok | katalóg, leták

REKLAMA
REKLAMA

TESCOMA leták

Leták TESCOMA prináša množstvo kvalitných kuchynských potrieb

3/5
Actual brochure

Obchod TESCOMA je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu.Široká ponuka kvalitného tovaru za skvelé ceny. Aj tým je obchod TESCOMA typický. Vždy tu nájdete všetko, pre čo ste do obchodu šli. TESCOMA neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. Aké akcie sa nachádzajú v najnovšom letáku TESCOMA platnom od 01.11.2023 ? To si môžete pozrieť tu.

Nové letáky TESCOMA vychádzajú nepravidelne. Mať stále dokonalý prehľad o akciách TESCOMA sa preto môže zdať byť zložité. My vám s tým radi pomôžeme. Sledujte  s nami ponuku TESCOMA online a už vám neutečie žiadna výhodná ponuka. Najnovší TESCOMA leták ste už čítali? Okrem letákov vydáva obchod TESCOMA katalóg. V katalógu nájdete ponuku celého sortimentu z určitej kategórie. Katalógy TESCOMA majú zvyčajne dlhšiu platnosť ako letáky.

TESCOMA – všetko, čo vaša kuchyňa potrebuje

Shop

TESCOMA je česká spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu originálnych kuchynských potrieb. História spoločnosti sa začala písať v roku 1992 v Zlíne. Dnes nájdete výrobky TESCOMA po celom svete. Predávajú sa vo viac ako 130 krajinách. U nás môžete nakupovať v predajniach TESCOMA v nasledujúcich mestách v  Bratislava, Prešov, Nitra, Žilina, Košice a Banská Bystrica.

Okrem návštevy kamennej predajne si môžete výrobky TESCOMA kúpiť aj prostredníctvom e-shopu. Otváracie hodiny jednotlivých predajní aj ďalšie dôležité informácie o spoločnosti si môžete pozrieť na oficiálnom webe predajcu tescoma.sk.

Leták TESCOMA ponúka široký výber kvalitných kuchynských potrieb. Napriek tomu ste v ňom nenašli to, čo aktuálne potrebujete? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie JYSK, Merkury Market, Kika, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion a Tupperware. Ponuka v letákoch Bývanie, nábytok, záhrada budete možno zaujímavejšia.

Sortiment TESCOMA

Assortment

Ponuku TESCOMA tvorí široký sortiment potrieb do kuchyne. Spoločnosť ponúka viac než 7000 produktov, pričom každý rok svoje portfólio rozšíri o približne 300 TESCOMA noviniek. Všetky kuchynské potreby od TESCOMA sú originálne, kvalitné a dokonale funkčné. Dôkazom je cez 700 patentov a viacero ocenení.

Či už hľadáte pomôcky na varenie, pečenie, stolovanie alebo rôzne vonkajšie aktivity, nákup v TESCOMA bude tou správnou voľbou. A vďaka výpredajom, ktoré obchod pravidelne organizuje, ešte aj ušetríte. Neveríte? Tak to ste ešte isto nečítali najnovší TESCOMA leták.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.

TESCOMA BLACK FRIDAY 2023

Nákupný sviatok Black Friday je tu a dorazil aj do obchodu TESCOMA. Pozrite si akčnú ponuku zliav počas Black Friday 2023 v novom TESCOMA letáku!
Najnovší leták s názvom TESCOMA leták je platný od 01.11.2023 - 31.01.2024. Nenechajte si ujsť skvelé Black Friday zľavy v obchode TESCOMA. V kategórii Bývanie, nábytok, záhrada nájdete aj množstvo ďalších letákov k akcii Black Friday.
Ak sa chystáte nakúpiť Vianočné darčeky v predstihu a hľadáte inšpiráciu, pozrite si všetky akciové letáky zo sekcie Black Friday a ušetrite. Prehľad o tých najlepších zľavách vám aj počas Black Friday prináša Kimbino.
REKLAMA
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Kanvica
Mlynček
Mak
Panvica
Rýchlovarná kanvica
Makronky

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
TESCOMA

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.