TESCOMA
3/5

TESCOMA leták od 24.11.2022 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
REKLAMA

TESCOMA leták

Leták TESCOMA prináša množstvo kvalitných kuchynských potrieb

3/5
Actual brochure

Obchod TESCOMA je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu.Široká ponuka kvalitného tovaru za skvelé ceny. Aj tým je obchod TESCOMA typický. Vždy tu nájdete všetko, pre čo ste do obchodu šli. TESCOMA neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. Aké akcie sa nachádzajú v najnovšom letáku TESCOMA platnom od 24.11.2022 ? To si môžete pozrieť tu.

Nové letáky TESCOMA vychádzajú nepravidelne. Mať stále dokonalý prehľad o akciách TESCOMA sa preto môže zdať byť zložité. My vám s tým radi pomôžeme. Sledujte  s nami ponuku TESCOMA online a už vám neutečie žiadna výhodná ponuka. Najnovší TESCOMA - leták ste už čítali? Okrem letákov vydáva obchod TESCOMA katalóg. V katalógu nájdete ponuku celého sortimentu z určitej kategórie. Katalógy TESCOMA majú zvyčajne dlhšiu platnosť ako letáky.

TESCOMA – všetko, čo vaša kuchyňa potrebuje

Shop

TESCOMA je česká spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu originálnych kuchynských potrieb. História spoločnosti sa začala písať v roku 1992 v Zlíne. Dnes nájdete výrobky TESCOMA po celom svete. Predávajú sa vo viac ako 130 krajinách. U nás môžete nakupovať v predajniach TESCOMA v nasledujúcich mestách v  Bratislava, Prešov, Nitra, Žilina, Košice a Banská Bystrica.

Okrem návštevy kamennej predajne si môžete výrobky TESCOMA kúpiť aj prostredníctvom e-shopu. Otváracie hodiny jednotlivých predajní aj ďalšie dôležité informácie o spoločnosti si môžete pozrieť na oficiálnom webe predajcu tescoma.sk.

Leták TESCOMA ponúka široký výber kvalitných kuchynských potrieb. Napriek tomu ste v ňom nenašli to, čo aktuálne potrebujete? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie 1day, Albi, AliExpress, ALLTOYS, Andrea Shop, Auto Kelly, BENU Lekáreň, BodyWorld, Dr. Max a Dráčik. Ponuka v letákoch Ostatné budete možno zaujímavejšia.

Sortiment TESCOMA

Assortment

Ponuku TESCOMA tvorí široký sortiment potrieb do kuchyne. Spoločnosť ponúka viac než 7000 produktov, pričom každý rok svoje portfólio rozšíri o približne 300 TESCOMA noviniek. Všetky kuchynské potreby od TESCOMA sú originálne, kvalitné a dokonale funkčné. Dôkazom je cez 700 patentov a viacero ocenení.

Či už hľadáte pomôcky na varenie, pečenie, stolovanie alebo rôzne vonkajšie aktivity, nákup v TESCOMA bude tou správnou voľbou. A vďaka výpredajom, ktoré obchod pravidelne organizuje, ešte aj ušetríte. Neveríte? Tak to ste ešte isto nečítali najnovší TESCOMA - leták.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
TESCOMA
TESCOMA