Dedra
3/5

Dedra leták od 23.09.2022 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
REKLAMA

Dedra leták

Dedra leták tá najlepšia kozmetika z Dedra eshopu

3/5
Actual brochure

Len málokto nepozná obchod Dedra. Tento reťazec patrí medzi lídrov na slovenskom trhu. V obchode Dedra sa nestane, že by ste tu nezohnali čokoľvek z toho, čo práve potrebujete. A ešte aj ušetríte. Nová akcia? Tú pre svojich zákazníkov pripravuje Dedra pravidelne. Aktuálnu ponuku, platnú od 23.09.2022 nájdete tu.

Letáky Dedra vychádzajú nepravidelne, no každý z nich je zárukou lákavých ponúk. Sledujte ponuku Dedra online, aby vám už viac neunikla žiadna z akcií. Okrem letákov Dedra vydáva aj Dedra katalog 2022. Najnovší leták Dedra Katalóg Dedra 10/2022 alebo Dedra katalóg ste už čítali?

Dedra – česká kozmetika až k vám domov

Shop

E-shop Dedra je nezávislý distribútor českej kozmetickej spoločnosti Vaše Dedra č. 231643. Nakupovať známu českú kozmetiku tak môžete vďaka tomuto špecializovanému e-shopu priamo z vašej obývačky.

Hľadanie v letáku Dedra nedopadlo úspešne? Môžete odtiaľto prejsť priamo na oficiálnu domovskú stránku obchodu www.dedraeshop.sk.  Alebo skúsiť šťastie v ďalších obchodoch z kategórie Drogéria, kozmetika. Ponuka v letákoch 101 drogerie, Avon, dm drogerie, Marionnaud, Mary Kay, Notino, Oriflame, Retrogéria, Teta drogerie a TEVOS drogérie, bude možno výhodnejšia.

Sortiment Dedra

Assortment

V ponuke Dedra katalogu 2022 nájdete antibakteriálne prípravky, vonné oleje, potreby na pranie, čistiace prostriedky do kúpeľne a toalety, drogériu do kuchyne, kozmetiku, ale aj rôzne dekorácie, sezónny tovar, pomôcky do domácnosti, športové potreby a módne doplnky.

Ponuka Dedra je pestrá a sledovať Dedra katalóg online sa zaručene oplatí. Len tak viete mať dokonalý prehľad nielen o širokej ponuke obchodu, ale aj výhodných akciách, o ktoré nikdy nie je núdza. Prelistujte si Dedra katalóg alebo Dedra leták Katalóg Dedra 10/2022 a vyberte si svojich favoritov. Špecializovaný e-shop Dedra sk sa už teší na vašu návštevu. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Čokoláda
Káva
Víno
Čaj
Vločky
Šalát
Voda
Soľ
Párky
Notebook
PC
Myš
Tv
Video
Kábel
Taška
USB
Pec
Vinotéka
Gril

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
Dedra
Dedra