Kimbino
Kimbino
REKLAMA

DEDRA katalóg online » Júl (7/2024) Aktuálny leták

Dedra

Dedra leták

Dedra leták tá najlepšia kozmetika z Dedra eshopu

3/5
Actual brochure

Len málokto nepozná obchod Dedra. Tento reťazec patrí medzi lídrov na slovenskom trhu. V obchode Dedra sa nestane, že by ste tu nezohnali čokoľvek z toho, čo práve potrebujete. A ešte aj ušetríte. Nová akcia? Tú pre svojich zákazníkov pripravuje Dedra pravidelne. Aktuálnu ponuku, platnú od 19.07.2024 nájdete tu.

Letáky Dedra vychádzajú nepravidelne, no každý z nich je zárukou lákavých ponúk. Sledujte ponuku Dedra online, aby vám už viac neunikla žiadna z akcií. Okrem letákov Dedra vydáva aj Dedra katalog 2024. Najnovší leták Dedra Katalóg Dedra 8 2024 alebo Dedra katalóg ste už čítali?

Dedra – česká kozmetika až k vám domov

Shop

E-shop Dedra je nezávislý distribútor českej kozmetickej spoločnosti Vaše Dedra č. 231643. Nakupovať známu českú kozmetiku tak môžete vďaka tomuto špecializovanému e-shopu priamo z vašej obývačky.

Hľadanie v letáku Dedra nedopadlo úspešne? Môžete odtiaľto prejsť priamo na oficiálnu domovskú stránku obchodu dedraeshop.sk.  Alebo skúsiť šťastie v ďalších obchodoch z kategórie Drogéria, kozmetika. Ponuka v letákoch Teta drogerie, dm drogerie, Avon, Oriflame, Mary Kay, 101 drogerie, Notino, TEVOS drogérie, Retrogéria a Marionnaud, bude možno výhodnejšia.

Sortiment Dedra

Assortment

V ponuke Dedra katalogu 2024 nájdete antibakteriálne prípravky, vonné oleje, potreby na pranie, čistiace prostriedky do kúpeľne a toalety, drogériu do kuchyne, kozmetiku, ale aj rôzne dekorácie, sezónny tovar, pomôcky do domácnosti, športové potreby a módne doplnky.

Ponuka Dedra je pestrá a sledovať Dedra katalóg online sa zaručene oplatí. Len tak viete mať dokonalý prehľad nielen o širokej ponuke obchodu, ale aj výhodných akciách, o ktoré nikdy nie je núdza. Prelistujte si Dedra katalóg alebo Dedra leták Katalóg Dedra 8 2024 a vyberte si svojich favoritov. Špecializovaný e-shop Dedra sk sa už teší na vašu návštevu. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA