Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Nový PEPCO leták od 11.07.2024 → Aktuálny + budúci online

Pepco

Pepco leták

Pepco leták ponúka veľký výber tovaru za diskontné ceny

3.5/5
Actual brochure

Kto by nepoznal obchod Pepco. Veď vďaka skvelej ponuke a zaujímavým akciám si už vydobyl pozíciu veľkého hráča na slovenskom trhu. Široká ponuka kvalitného tovaru za skvelé ceny. Aj tým je obchod Pepco typický. Vždy tu nájdete všetko, pre čo ste do obchodu šli. Pepco pravidelne ponúka niečo nové a tiež veľa tovaru v akcii. Čo tu kúpite za výhodnú cenu už od 11.07.2024? Pozrite si v Pepco letáku tu.

Zákazníci sa môžu tešiť na leták Pepco plný nízkych cien a širokej ponuky minimálne 2 krát za mesiac. Už ste čítali aktuálny Pepco leták? Nájdite si svojich favoritov tu a vydajte sa na výhodný nákup ešte dnes. Aktuálna ponuka v Pepco platí len 11.07.2024 - 24.07.2024.

Ale už dnes je jasné, že po nej príde ďalšia. Pretože ponuka Pepco, to je jeden výhodnými ponukami nabitý Pepco leták za druhým. Nepremeškajte už žiadnu akciu obchodu Pepco. Zabudnite na tlačené papierové letáky a plné schránky. Využívaním online letákov máte vždy k dispozícii aktuálnu ponuku obchodu Pepco kdekoľvek ste. Viete, že práve chránite životné prostredie? Čím? Tým, že nelistujete papierový leták obchodu Pepco, ale online leták.

Pepco na Kimbino.sk predstavuje jedinečnú možnosť, ako byť vždy informovaný o najnovších akciách bez nutnosti listovať papierové letáky. Vďaka Pepco letáku online máte neustály prístup k aktuálnym ponukám, a to všetko pohodlne z vášho domova alebo kdekoľvek na ceste. Pepco leták nový je pravidelne aktualizovaný a ponúka široký sortiment tovarov za výhodné ceny.

Navštívte Kimbino.sk a objavte nový leták Pepco, ktorý je prístupný online a prináša vám možnosť ušetriť pri nákupe vašich obľúbených produktov. S Pepco nový leták, ktorý je vždy k dispozícii tu, nezmeškáte žiadnu výhodnú ponuku. Pepco leták online je nielen ekologickou, ale aj praktickou alternatívou k tradičným papierovým letákom, čím prispeje k ochrane našej planéty.

Zapojte sa do moderného spôsobu nakupovania s Pepco letákom. Objavujte najnovšie ponuky, akcie a zľavy, ktoré Pepco pravidelne aktualizuje vo svojom online letáku. Užívajte si pohodlie nakupovania s vedomím, že využívaním Pepco letáku online nielenže šetríte, ale aj prispievate k ochrane životného prostredia. Nechajte sa inšpirovať novým letákom Pepco a zažite nakupovanie plné výhod a úspor na Kimbino.

„Viac za menej“. Motto Pepco ani nemohlo byť výstižnejšie

Shop

Prvé obchody siete Pepco otvorili svoje brány pre zákazníkov v roku 2004 v Poľsku. Od tohto roku sieť predajní Pepco dynamicky rástla a postupne sa začala rozširovať aj za hranice Poľskej republiky. Tešiť sa z prvých obchodov Pepco na Slovensku  mohli zákazníci v roku 2013.

Odvtedy sa sieť predajní Pepco v našej republike neustále rozširuje a z Pepca sa stal jeden z najobľúbenejších predajcov detského oblečenia a popredný dodávateľ dekoratívneho tovaru do domácnosti. Dnes má obchod Pepco mnoho pobočiek po celom Slovensku. Nakúpiť môžete napríklad v mestách Bratislava, Trenčín, Zvolen, Košice, Prešov a Žilina.

Nákup v Pepco, to je nákup pre celú rodinu za výhodnú cenu. Máte vyhliadnutý tovar, ale na našej stránke ste informácie o jeho ponuke nenašli? Tak prejdite na oficiálny web obchodu pepco.sk.

V iných obchodoch z kategórie Odev, obuv a šport možno nájdete ten istý tovar za nižšiu cenu. Vyskúšajte napríklad tu: Bonprix, Sportisimo, Deichmann, Intersport, Takko, Kik, Baťa, Astratex, CCC a EXIsport.

Sortiment Pepco

Assortment

Sortiment diskontnej siete predajní Pepco je zameraný na ponuku produktov pre celú rodinu a domácnosť.

V ponuke Pepco nájdete oblečenie pre všetky vekové kategórie od tých najmenších rodinných príslušníkov až po tých najstarších. Či už hľadáte oblečenie pre bábätká, deti, tínedžerov, mužov alebo ženy, v Pepcu nájdete niečo pre každého a za prekvapivo nízke ceny.

Okrem oblečenia ponúkajú obchody Pepco aj doplnkový tovar zameraný najmä na pomôcky a dekorácie do domácnosti, hračky pre deti či školské pomôcky. V ponuke Pepco pravidelne nesmie chýbať široký sortiment sezónneho tovaru. V prípade, že pátrate po tých najlepších vianočných alebo veľkonočných dekoráciách či ďalšom príležitostnom sortimente, predajne Pepco rozhodne neobíďte.

Pepco aktuálny leták vás presvedčí, že nákup v Pepcu netreba odkladať. Inšpirujte sa ponukou Pepco  ušetrite. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA