Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu Pepco platný od 13.06.2019
Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu Pepco platný od 06.06.2019
Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu Pepco platný od 23.05.2019
Kto by nepoznal obchod Pepco! Veď vďaka skvelej ponuke a zaujímavým akciám si už vydobyl pozíciu veľkého hráča na slovenskom trhu. Široká ponuka kvalitného tovaru za skvelé ceny. Aj tým je obchod Pepco typický. Vždy tu nájdete všetko, pre čo ste do obchodu šli. Pepco pravidelne ponúka niečo nové a tiež veľa tovaru v akcii. Čo tu kúpite za výhodnú cenu už od 27.06.2019? Pozrite sa tu! V iných obchodoch možno nájdete ten istý tovar za nižšiu cenu. Vyskúšajte napríklad tu: Alpine Pro, Answear, Astratex, Author, Barefootky, Baťa, Bonprix, CCC, Decathlon, Deichmann.

Obchod Pepco má mnoho pobočiek po celom Slovensku. Nakúpiť môžete napríklad v mestách Bratislava, Košice, Banská Bystrica, Gabčíkovo, Komárno, Prešov. Máte vyhliadnutý tovar, ale na našej stránke ste informácie o jeho ponuke nenašli? Tak prejdite na oficiálny web obchodu www.pepco.sk.

Zabudnite na tlačené papierové letáky a plné schránky. Využívaním online letákov máte vždy k dispozícii aktuálnu ponuku obchodu Pepco kdekoľvek ste. Viete, že práve chránite životné prostredie? Čím? Tým, že nelistujete papierový leták obchodu Pepco, ale online leták!

Ako začať konečne šetriť? Predsa vďaka lacnejším nákupom!

Nepremeškajte už žiadnu akciu obchodu Pepco. Prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciou Kimbino. Budete mať dokonalý prehľad o aktuálnych ponukách obchodu Pepco.