Len málokto nepozná obchod Takko. Tento reťazec patrí medzi lídrov na slovenskom trhu Za skvelé ceny si v obchode Takko môžete zaobstarať takmer všetko, čo potrebujete. V iných obchodoch možno nájdete ten istý tovar za nižšiu cenu. Vyskúšajte napríklad tu: Alpine Pro, Answear, Astratex, Author, Barefootky, Baťa, Bonprix, CCC, Decathlon, Deichmann.

Obchod Takko má mnoho pobočiek po celom Slovensku. Nakúpiť môžete napríklad v mestách Bratislava, Žilina, Banská Bystrica, Košice, Martin, Nitra. Oficiálne stránky sú na to, aby informovali o celom obchode. Ak ste na našej webovej stránke nenašli to, čo ste hľadali, môžete prejsť na oficiálny web obchodu www.takko.com.

Na papierové letáky môžete hneď zabudnúť a vôbec sa už s nimi nemusíte nechať obťažovať. Teraz už môžete pohodlne sledovať aktuálnu ponuku obchodu Takko online. Chrániť životné prostredie nie je len klišé. Sme preto radi, že aj Vy si pozeráte aktuálnu ponuku obchodu Takko online a nie v papierovom letáku. Ušetrí sa tým veľa stromov.