Kimbino
Kimbino

Takko leták Jún 2024 - Akciová ponuka

REKLAMA
Takko
REKLAMA

Takko leták

V letáku Takko si vyberie svoj módny úlovok každý

3/5
Actual brochure

Len málokto nepozná obchod Takko. Tento textilný diskont ponúka široký výber oblečenia a doplnkov. Vďaka tomu si v obchode Takko môžete za skvelé ceny zaobstarať módne kúsky, ktoré práve hľadáte. Takko leták pravidelne vyberá najhorúcejšie módne akcie siete Takko Fashion. Aktuálnu ponuku, ktorú si pre vás obchod pripravil v letáku, nájdete tu.  

Nový leták Takko, ktorý vychádza minimálne raz za mesiac, je všetkými fanúšikmi obchodu netrpezlivo očakávaný. Vy už naň viac nemusíte netrpezlivo čakať a kontrolovať každý deň svoju schránku. Zabudnite na papierové letáky.

Sledujte ponuku obchodu Takko online. Pohodlne, priamo z miesta, kde sa aktuálne nachádzate, tak budete mať po ruke vždy aktuálny Takko leták. Nečítali ste ešte leták platný od 16.06.2024 ? Napraviť to môžete tu.

Takko Fashion je synonymom pre cenovo dostupnú módnu eleganciu pre všetky vekové kategórie. Od najnovších trendov po klasické kúsky, Takko ponúka štýlové riešenia pre každú príležitosť. A vďaka Takko výpredajom a akciám, môžete svoj šatník obohatiť o kvalitné a štýlové kúsky za ešte lepšie ceny. Nezabúdajte sledovať Takko akcie, kde môžete naraziť na exkluzívne ponuky, ktoré sa neopakujú.

Zaregistrujte sa do newslettera Takko a získajte prístup k exkluzívnym Takko kupónom. Vďaka Takko kupónom môžete ušetriť na nákupe 15-33%.

S Takko online letákom máte možnosť plánovať svoje nákupy efektívne a z pohodlia domova. Nechajte sa inšpirovať poslednými kolekciami s Takko fashion letákom a objavte najlepšie Takko zľavy, ktoré vaše nákupy premenia na skutočný zážitok. Nakupovanie nikdy nebolo jednoduchšie a príjemnejšie, a to vďaka širokej ponuke, ktorú Takko svojim zákazníkom ponúka.

Takko Fashion – inteligentný diskont

Shop

Nemecký textilný diskont Takko Fashion, bol založený v roku 1982, pod značkou Mode ako súčasť koncernu Hettlage Group. Pod svojím aktuálnym menom Takko Fashion vystupuje od roku 1999. Medzinárodná expanzia koncernu začala prebiehať postupne od roku 2000. Dnes má Takko viac ako 1900 obchodov v 17 krajinách sveta a patrí medzi najväčšie textilné diskonty v Európe.

V roku 2010 prišlo Takko s novým imidžom značky a okrem loga zmenilo aj vzhľad svojich predajní. Aj po Slovensku má obchod Takko mnoho pobočiek. Nakúpiť môžete napríklad v mestách Bratislava, Košice, Nitra, Trnava, Žilina a Banská Bystrica. Predajne Takko Fashion sa nachádzajú najmä vo väčších nákupných centrách a ich otváracie hodiny sú rôzne.

Na Oficiálnej webovej stránke Takko nájdete informácie o celom obchode. Ak ste teda na našej webovej stránke nenašli to, čo ste hľadali, skúste prejsť na oficiálny web obchodu takko.com.

V iných obchodoch z kategórie Odev, obuv a šport možno nájdete pútavé módne trendy za lepšie ceny. Vyskúšajte napríklad Bonprix, Pepco, Sportisimo, Deichmann, Intersport, Kik, Baťa, Astratex, CCC a EXIsport.

Sortiment Takko

Assortment

Ponuka obchodu zahŕňa ležérne, športové, elegantné, ale aj pohodlné a moderné oblečenie na každý deň. Všetky kolekcie sú navrhnuté módnymi dizajnérmi značky a kladú dôraz na modernosť a autentickosť.

Okrem výhodnej ceny sa Takko zameriava aj na kvalitu a všetky privátne značky obchodu majú vlastné ochranné známky. Prioritou pri všetkých značkách je ich ľahká vzájomná kombinovateľnosť, aby mohol ich majiteľ každý deň nanovo definovať svoj štýl.

Rozsiahlu základnú líniu ponuky pre ženy Takko Fashion definuje značka Colours of the world, ktorá sa pravidelne pýši rôznymi bestsellermi. Ďalšie značky z kolekcie pre ženy sú Page one a Maxi blue.

Každého moderného muža poteší kolekcia od Takko pod značkou Chapter.

Milovníkov ležérnej módy oboch pohlaví potešia kolekcie značky Jean Pascal a deminová móda značky DENIM 1982.

Ponuku privátnych značiek Takko Fashion uzatvárajú mnódne značky pre deti v každom veku Page one young, Chapter young a Dopo dopo.

Aktuálny Takko leták ponúka množstvo kúskov, ktoré vám pomôžu výhodne obliecť celú rodinu od hlavy až po päty. Ponuka je platná len od 16.06.2024 a akciové módne kúsky Takko sa rýchlo míňajú, preto by ste s nákupom nemali dlho otáľať.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA