Kimbino
Kimbino

Dráčik leták Jún 2024

REKLAMA
Dráčik
REKLAMA

Dráčik leták

Katalóg Dráčik, to je čítanie pre malých aj veľkých

3.5/5
Actual brochure

Kto by nepoznal obchod Dráčik. Veď vďaka skvelej ponuke a zaujímavým akciám si už vydobyl pozíciu veľkého hráča na slovenskom trhu. V obchode Dráčik sa nestane, že by ste tu nenašli hračku, ktorú hľadáte. A ešte aj ušetríte. Dráčik pre Vás pravidelne pripravuje nové akcie. Čo si pre vás pripravil najnovší Dráčik leták? Aktuálnu ponuku platnú od 07.12.2023 nájdete tu

Letáky Dráčik vychádzajú nepravidelne, najčastejšie približne každé 2 mesiace. Okrem zľavami nabitých Dráčik letákov, obchod vydáva aj rozsiahlejší Dráčik katalóg, ktorý sa sústredí na špeciálne ponuky, napríklad pred Vianocami.

Letáky od Dráčika, to je rozsiahla ponuka hračiek za prekvapivé ceny. Neveríte? Presvedčte sa sami. Aktuálny katalóg Dráčik platný od štvrtka 07.12.2023 nájdete tu.

 

 

 

Dráčik – najväčšie kráľovstvo hračiek na Slovensku

Shop

Najväčší predajca hračiek na Slovensku, spoločnosť Dráčik, začala svoje pôsobenie na území Slovenskej republiky v roku 1991. Logo spoločnosti, postavička Dráčika, predstavuje už roky synonymum hier, zábavy a detskej radosti nielen medzi deťmi, ale aj dospelými.

Dnes má Dráčik celkovo viac ako 150 predajní na území Slovenskej a Českej republiky, pričom svoju predajnú sieť neustále rozširuje. Na Slovensku nájdete jeho predajne napríklad v mestách Bratislava, Nitra, Košice, Trenčín, Brezno a Žilina.

Jednotlivé predajne Dráčik sú umiestnené v centrách väčších miest a vybraných nákupných centrách a ich otváracie hodiny sú rôzne. Aktuálne informácie o otváracích hodinách, ale aj množstvo ďalších zaujímavých informácií nájdete na oficiálnom webe spoločnosti dracik.sk.

Pozrite si taktiež ponuku ďalších obchodov z kategórie Ostatné. Aj v obchodoch ako Auto Kelly, Tchibo, Fotolab, Dr. Max, AliExpress, 1day, PetCenter, Andrea Shop, BENU Lekáreň a ALLTOYS nájdete množstvo prebiehajúcich akcií.

Sortiment Dráčik

Assortment

Cieľom obchodu Dráčik je ponúknuť široký sortiment hračiek pre všetky vekové kategórie. V pestrej ponuke predajní nájdete hračky pre bábätká, aj staršie deti, spoločenské hry, skladačky, puzzle, bábiky, autíčka, drevené hračky, ale aj knihy či karnevalové masky. Jedným slovom všetky možné hračky, na aké si vy alebo vaše dieťa, čo i len spomeniete.

Obchody Dráčik sa prevažne špecializujú na značkové hračky od svetových výrobcov, pri ktorých je zaručená vysoká kvalita a funkčnosť a tým aj spokojnosť zákazníka.

Hľadáte zaujímavú hračku pre vaše deti, ale nemáte konkrétnu predstavu? Inšpirujte sa v aktuálnom Dráčik katalógu. Jeho ponuka je tak pestrá, že na prázdno určite neodídete.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Kôš
Make up
Kufor
Ruže
Dvere
Hra
Stan
Bosch
LEGO
Puzzle
Zošit

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA