Hodnotenie 2.5/5

Kto by nepoznal obchod Dráčik! Veď vďaka skvelej ponuke a zaujímavým akciám si už vydobyl pozíciu veľkého hráča na slovenskom trhu. V obchode Dráčik sa nestane, že by ste tu nezohnali čokoľvek z toho, čo práve potrebujete. A ešte aj ušetríte! Dráčik pre Vás pravidelne pripravuje nové akcie. Ich aktuálnu ponuku platnú od 17.10.2018 nájdete tu. Pozrite si taktiež ponuku obchodov 1day, Alibaba, AliExpress, ALLTOYS, Andrea Shop Plus, Auto Kelly, BENU Lekáreň, Dr. Max, Fotolab, MonToy! Patria medzi významných konkurentov obchodu Dráčik.

Máte vyhliadnutý tovar, ale na našej stránke ste informácie o jeho ponuke nenašli? Tak prejdite na oficiálny web obchodu www.dracik.sk.

Predovšetkým nulový odpad, ale aj rýchla orientácia v letákoch. A do tretice aj fakt, že online leták máte so sebou všade tam, kam idete s Vašim telefónom. Takže naozaj všade! To je najväčšie kúzlo online letákov s aktuálnou ponukou obchodu Dráčik. Viete, že práve chránite životné prostredie? Čím? Tým, že nelistujete papierový leták obchodu Dráčik, ale online leták!