Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Sconto nábytok leták od 17.07.2024 + ponuka na budúci týždeň

Sconto nábytok

Sconto nábytok leták

Leták Sconto nábytok

3/5
Actual brochure

Snáď všetci slovenskí zákazníci poznajú obchod Sconto nábytok. Vďaka dobrej ponuke má totiž na slovenskom trhu jednu z najsilnejších pozícií. Sconto nábytok ponúka v podstate všetko, čo potrebujete. A hlavne, za skvelé ceny. Sconto nábytok svojich zákazníkov pravidelne teší novými a výhodnými akciami. Aké zľavy sa nachádzajú v najnovšom letáku Sconto nábytok platnom od 17.07.2024 ? To si môžete pozrieť tu.

Nové Sconto letáky vychádzajú nepravidelne. Udržať si dokonalý prehľad o nových akciách v Sconto nábytku sa preto môže zdať byť zložité. S nami to však bude hračka. Sledujte  Sconto online a už vám neutečie žiadna nová akcia. Aktuálny Sconto nábytok leták ste už čítali?

Sconto nábytok – nábytok pre bývanie, ktoré dáva zmysel

Shop

Sconto nábytok je súčasťou nemeckého koncernu Hoffner. Spoločnosť vznikla v roku 1990 a už od svojho vzniku patrí k najväčším predajcom nábytku v Európe. Na Slovensku môžete v Sconto nakupovať v nasledujúcich mestách  Bratislava a Trnava.

Otváracie hodiny aj ďalšie dôležité informácie o spoločnosti si môžete pozrieť na oficiálnom webe predajcu sconto.sk. Okrem návštevy kamennej predajne môžete využiť aj možnosť nákupu Sconto nábytku online.

Leták Sconto ponúka široký výber nábytku za zaujímavé ceny. Napriek tomu ste si v ňom nevybrali váš vysnívaný nábytok? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie JYSK, Merkury Market, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion, Tupperware a Mountfield. Ponuka v Bývanie, nábytok, záhrada budete možno zaujímavejšia.

Sortiment Sconto nábytok

Assortment

Sortiment Sconto tvorí nábytok do celého domu. Nájdete tu nábytok do spálne, obývačky, kuchyne, detskej izby a taktiež množstvo bytových doplnkov. Sconto ponúka nábytok rozmanitého dizajnu tak, aby ulahodil širokej škále zákazníkov. Navyše, väčšina sortimentu je dostupná skladom, a tak svoj nový nábytok môžete mať takmer okamžite. Vyberte si svoj nový nábytok v Sconto nábytok leták a bývajte už dnes krajšie.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA