Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Leták KAUFLAND od štvrtka (25.07.2024 online) + budúci

Kaufland

Kaufland Leták

Kaufland leták je pravidelne nabitý výhodnými ponukami

4/5
Actual brochure

Nájde sa len málo ľudí, ktorí nepoznajú obchod Kaufland. Ide totiž o jedného z lídrov na slovenskom trhu. V obchode Kaufland si za skvelé ceny môžete zaobstarať takmer všetko, čo potrebujete. Kaufland leták pravidelne teší zákazníkov Kauflandu novými a výhodnými akciami. Čo si pre vás pripravil Kaufland leták od štvrtka 25.07.2024? Na to sa môžete pozrieť tu.

Kaufland akciový leták je platný vždy od štvrtka do stredy. Pravidelne teda prináša Kaufland leták od štvrtka množstvo zliav na výrobky privátnych aj známych značiek. Nájdete v ňom nielen široký sortiment potravín za výhodné ceny, ale aj rôzny spotrebný tovar.

Okrem hlavného letáku Kaufland vydáva aj osobitný leták zameraný na nepotravinový tovar a príležitostne, napríklad pred začiatkom školského roka alebo Vianocami, aj Kaufland leták so špeciálnou ponukou.

Už nemusíte čakať poštára s letákmi Kaufland. Kaufland leták na budúci týždeň si môžete kedykoľvek prelistovať tu.

Ak chcete ušetriť ešte viac, používajte pri každom nákupe Kaufland Card. Viac o výhodách zľavovej Kaufland karty nájdete v tomto článku.

Kaufland je na Slovensku už od roku 2000

Shop

Obchodná značka Kaufland je prevádzkovaná nemeckou spoločnosťou Lidl & Schwarz-Gruppe. Okrem Nemecka má spoločnosť svoje obchody aj v Poľsku, Chorvátsku, Bulharsku, Rumunsku, Moldavsku, Austrálii, Českej a Slovenskej republike.

Na slovenský trh vstúpila spoločnosť Kaufland v roku 2000, kedy otvorila svoju prvú predajňu v Poprade. Dnes nájdeme pobočky obchodov Kaufland vo viacerých mestách. Patrí medzi ne napríklad Bratislava, Trnava, Košice, Banská Bystrica, Michalovce a Prešov.

Otváracie hodiny väčšiny obchodov Kaufland sú od pondelka do soboty od 7:00 do 21:00 a v nedeľu od 8:00 do 20:00. Aktuálne otváracie hodiny aj iné zaujímavé informácie si môžete pozrieť aj na oficiálnom webe spoločnosti kaufland.sk.

V iných obchodoch z kategórie Hypermarkety možno nájdete ten istý tovar za nižšiu cenu. Vyskúšajte pozrieť napríklad tu: Lidl, Tesco, Billa, Terno, Libex, Metro, KON - RAD, Koruna, COOP Jednota a Labaš.

Sortiment Kaufland

Assortment

V ponuke Kauflandu nájdete bohatý sortiment potravín, vlastných aj známych značiek, ale taktiež aj elektro, drogériu, potreby pre domácnosť či kanceláriu a aj potreby pre domácich miláčikov. Ponuka predajní Kaufland, to je synonymum pre široký sortiment za výhodné ceny.

Znamená to, že často narazíte na obľúbené produkty za vynikajúce ceny. Aj keď ceny masla alebo oleja rastú, v Kauflande zistíte, že rozhodne nie všade. Neznamená to však, že kvalita klesá - práve naopak. Tento supermarket si ju stále drží na vysokej úrovni.

To však nie je všetko. V Kauflande pravidelne narazíte na cukor v akcii alebo mlieko vo výhodných zľavách. Všetky produkty navyše prichádzajú vo viacerých gramážach tak, aby si vybral naozaj každý. A aj preto ide o veľmi populárny obchod obľúbený u všetkých vekových kategórií.

Medzi privátne značky, ktoré nájdete len v obchodoch Kaufland patria: K-Bio, K-Classic Baby, K-free, K- Take it veggie, SWITCH ON, Cultura Vini. Svojimi značkami myslí Kaufland naozaj na všetkých. Na svoje si prídu milovníci bio produktov, vyznávači vegánskej stravy, ľudia trpiaci laktózovou alebo gluténovou intoleranciou, jedným slovom všetci, či už preferujú špeciálnu stravu, alebo len hľadajú kvalitu za prijateľné ceny.

Prelistujte si Kaufland akciový leták platný 25.07.2024 - 31.07.2024 a presvedčte sa sami, že zo širokého sortimentu Kauflandu si vyberie to svoje naozaj každý.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA