Kimbino
Michalovce
Kimbino
Michalovce
REKLAMA
Kaufland
4/5

Kaufland Michalovce leták na tento týždeň od 23.05.2024

Pobočky Kaufland v meste Michalovce a okolí

Pobočky z kategórie v meste Michalovce

Ďalšie letáky z kategórie

Kaufland Michalovce - Váš najlepší nákupný partner v meste

Vitajte na našej stránke, kde vám prinášame najnovšie letáky z obchodu Kaufland v Michalovciach! Kaufland je dôverhodná značka reťazca supermarketov a hypermarketov, ktorá je prítomná nielen v Nemecku, ale aj v mnohých ďalších krajinách vrátane Slovenska. Spoločnosť Lidl & Schwarz-Gruppe, do ktorej Kaufland patrí, prevádzkuje tieto obchody a je známa svojím kvalitným sortimentom a výhodnými ponukami.

História Kauflandu v Michalovciach

Kaufland otvoril svoje prvé pobočky v Michalovciach v minulosti, čím začala dlhá a úspešná história tejto značky v tomto meste. V súčasnosti nájdete viacero pobočiek Kauflandu po celej Michalovciach. Niektoré z nich sú:

 • Kaufland Michalovce - Adresa: Humenská cesta 2, 071 01 Michalovce
 • Kaufland Michalovce - Adresa 2: P. O. Hviezdoslava 1, 071 01 Michalovce

Ak potrebujete informácie o otváracích hodinách a adrese ďalších pobočiek v Michalovciach, navštívte prosím oficiálnu webovú stránku na adrese kaufland.sk. Tu nájdete všetky podrobnosti o jednotlivých pobočkách. Väčšina Kauflandov má nasledovné otváracie hodiny:

 • Pondelok: 7:00–21:00
 • Utorok: 7:00–21:00
 • Streda: 7:00–21:00
 • Štvrtok: 7:00–21:00
 • Piatok: 7:00–21:00
 • Sobota: 7:00–21:00
 • Nedeľa: 8:00–20:00

Akciové Ponuky v Kauflande Michalovce

Kaufland Michalovce prináša širokú škálu zľav a akcií pre verných zákazníkov. V obchode nájdete široký sortiment rôznych produktov, vrátane čerstvých potravín, domácnostských potrieb, elektroniky a ďalších. Sme hrdí na to, že ponúkame výrobky najvyššej kvality za veľmi výhodné ceny.

V letáku, ktorý nájdete na našej webovej stránke Kimbino.sk, si môžete pozrieť aktuálne zľavy a ponuky pre Michalovce. Aktuálne vám prinášame leták s názvom ""Kaufland Bratislava-Petržalka-Danubia"", ktorý je platný od 23.05.2024. V tomto letáku nájdete skvelé zľavy a ponuky na mnoho obľúbených značiek a produktov, ako aj vlastnú privátnu značku.

V sortimente Kauflandu Michalovce nájdete mnoho známych značiek a výrobkov, ktoré si obľúbili zákazníci po celom svete. Okrem toho ponúkame aj výrobky pod vlastnými privátnymi značkami, ktoré sú špeciálne vyrobené pre nás. Niektoré zo súkromných značiek sú:

 • K-Bio – Produkty bez farbív a zvýrazňovačov chuti
 • K-Classic baby – Hygienické potreby pre deti
 • K-Classic bezlaktózové – Mliečne produkty s nízkym obsahom laktózy
 • K-take it veggie – Potraviny rastlinného pôvodu
 • SWITCH ON – Domáce elektrospotrebiče
 • Cultura Vini – Sortiment vín

Ak hľadáte skvelé zľavy a ponuky z Kauflandu v Michalovciach, nezabudnite navštíviť našu stránku tu, kde si môžete prezrieť aktuálny leták. Nechajte sa inšpirovať našimi výhodnými ponukami a nakupujte s rozvahou.

Kaufland: Najčastejšie kladené otázky

1. Aké sú otváracie hodiny Kauflandu?

Väčšina Kaufland obchodov má nasledovné otváracie hodiny:

 • Pondelok - Sobota: 7:00–21:00
 • Nedeľa: 8:00–20:00

2. Aké sú aktuálne zľavy a akcie v Kauflande?

Aktuálne zľavy a akcie v Kauflande môžete nájsť jednoducho kliknutím na odkaz tu.

3. Kde môžem nájsť letáky s ponukami a zľavami pre Kaufland?

Letáky s ponukami a zľavami pre Kaufland nájdete na našej webovej stránke s letákmi pre Michalovce tu.

4. Má Kaufland aj online nákupné možnosti?

Áno, Kaufland poskytuje aj online nákupné možnosti s názvom online trhovisko. Nájdete ho na ich oficiálnej webovej stránke kaufland.sk.

5. Aké sú možnosti platby v Kauflande?

V Kauflande je možné platiť hotovosťou, bankovou kartou, alebo inými elektronickými platobnými metódami, ako napríklad mobilom, či hodinkami.

6. Poskytuje Kaufland službu doručenia tovaru?

Kaufland ponúka službu doručenia tovaru. Presné podrobnosti o službe doručenia, vrátane dostupných oblastí a časových rozsahov, nájdete na oficiálnej webovej stránke kaufland.sk.

7. Má Kaufland vernostný program pre zákazníkov?

Áno, Kaufland má vernostný program pre zákazníkov s názvom Kaufland Card a môžete ho mať jednoducho v mobile aj vy. Stačí si stiahnuť Kaufland aplikáciu a vernostnú kartu budete mať vždy so sebou v mobile.

REKLAMA
REKLAMA