Koruna
3/5

Koruna leták od 09.12.2022 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
REKLAMA

Koruna leták

Koruna leták prináša výhodné akcie aj zábavu na voľné chvíle

3/5
Actual brochure

Obchod Koruna je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. V obchode Koruna nájdete všetko, čo potrebujete a k tomu za skvelé ceny! Koruna pravidelne ponúka niečo nové a tiež veľa tovaru v akcii. Čo tu kúpite za výhodnú cenu od 09.12.2022? Svojho akciového favorita si môžete nájsť v koruna letáku tu.

Akcie potravín Koruna sú vždy zárukou výhodného nákupu. Okrem výberu tých najlepších akcií, obchod Koruna pre svojich zákazníkov v letákoch prináša aj inšpiratívne recepty a aktivity na skrátenie dlhej chvíle – tajničku alebo osemsmerovku. Čítať leták obchodu Koruna  pravidelne, sa teda rozhodne oplatí.

Nový koruna leták, nabitý neodolateľnými ponukami, vychádza každý druhý piatok a platí 12 dní. Budúci leták Koruna je vždy dostupný pár dní pred začiatkom platnosti, vďaka čomu sa stihnete na výhodný nákup pripraviť aj dopredu. Koruna leták Koruna - leták ste už videli? Sledujte ponuku potravín Koruna online, aby vám už viac neunikla žiadna zľava.

Koruna – tradičný slovenský obchod

Shop

Obchod Koruna zaoberajúci sa predajom potravinárskeho, drogistického a priemyselného tovaru bol založený v marci 1998. Dnes nájdeme naprieč Slovenskom približne 80 maloobchodných prevádzok Koruna. Sieť potravín Koruna je rozložená najmä v regiónoch Kysuce, Orava, Liptov, Považie a Turiec. Prevádzku Koruna tak môžete navštíviť napríklad v týchto mestách  Žilina, Považská Bystrica, Liptovský Mikuláš, Čadca, Trstená a Ilava.

Otváracie hodiny obchodov Koruna sú rôzne, a preto pred návštevou konkrétnej prevádzky odporúčame overiť si jej otváracie hodiny na oficiálnej stránke predajcu potravinykoruna.sk.

Potraviny Koruna patria do siete potravín Fresh, preto mnohé akciové výrobky z Fresh letáku môžete nájsť aj v obchodoch Koruna. Nenašli ste napriek tomu výrobky, ktoré ste hľadali? Skúste preskúmať aj letáky ďalších obchodov z kategórie Hypermarkety,. Aktuálna ponuka v Billa, Bioland, COOP Jednota, Foodpanda, Fresh, KARMEN CBA, Kaufland, Klas, KON - RAD a Kraj je možno výhodnejšia.

Sortiment Koruna

Assortment

Obchod Koruna sa špecializuje na predaj potravín, drogérie a rôzneho spotrebného tovaru. Z potravín tu nájdete širokú paletu čerstvého aj trvanlivého pečiva, alkoholické aj nealkoholické nápoje, ovocie a zeleninu, mliečne výrobky, mäsové a lahôdkové výrobky.

V sortimente drogérie nechýbajú výrobky zamerané na starostlivosť o osobnú hygienu, domácnosť aj niektoré zdravotné pomôcky.

Zo spotrebného tovaru ponúkajú obchody Koruna najmä potravu pre zvieratá, sviečky a kahance, papierové pomôcky do domácnosti a batérie. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Koruna
Koruna