Kimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Zvoľ mesto
Koruna
3/5

Koruna leták od 29.09.2023 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
REKLAMA

Koruna leták

Koruna leták prináša výhodné akcie aj zábavu na voľné chvíle

3/5
Actual brochure

Obchod Koruna je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. V obchode Koruna nájdete všetko, čo potrebujete a k tomu za skvelé ceny! Koruna pravidelne ponúka niečo nové a tiež veľa tovaru v akcii. Čo tu kúpite za výhodnú cenu od 29.09.2023? Svojho akciového favorita si môžete nájsť v koruna letáku tu.

Akcie potravín Koruna sú vždy zárukou výhodného nákupu. Okrem výberu tých najlepších akcií, obchod Koruna pre svojich zákazníkov v letákoch prináša aj inšpiratívne recepty a aktivity na skrátenie dlhej chvíle – tajničku alebo osemsmerovku. Čítať leták obchodu Koruna  pravidelne, sa teda rozhodne oplatí.

Nový koruna leták, nabitý neodolateľnými ponukami, vychádza každý druhý piatok a platí 12 dní. Budúci leták Koruna je vždy dostupný pár dní pred začiatkom platnosti, vďaka čomu sa stihnete na výhodný nákup pripraviť aj dopredu. Koruna leták Koruna leták ste už videli? Sledujte ponuku potravín Koruna online, aby vám už viac neunikla žiadna zľava.

Koruna – tradičný slovenský obchod

Shop

Obchod Koruna zaoberajúci sa predajom potravinárskeho, drogistického a priemyselného tovaru bol založený v marci 1998. Dnes nájdeme naprieč Slovenskom približne 80 maloobchodných prevádzok Koruna. Sieť potravín Koruna je rozložená najmä v regiónoch Kysuce, Orava, Liptov, Považie a Turiec. Prevádzku Koruna tak môžete navštíviť napríklad v týchto mestách  Lidl, Tesco, Billa, Kaufland, Terno, Libex, Metro, KON - RAD, COOP Jednota a Labaš.

Otváracie hodiny obchodov Koruna sú rôzne, a preto pred návštevou konkrétnej prevádzky odporúčame overiť si jej otváracie hodiny na oficiálnej stránke predajcu potravinykoruna.sk.

Potraviny Koruna patria do siete potravín Fresh, preto mnohé akciové výrobky z Fresh letáku môžete nájsť aj v obchodoch Koruna. Nenašli ste napriek tomu výrobky, ktoré ste hľadali? Skúste preskúmať aj letáky ďalších obchodov z kategórie Hypermarkety,. Aktuálna ponuka v Lidl, Tesco, Billa, Kaufland, Terno, Libex, Metro, KON - RAD, COOP Jednota a Labaš je možno výhodnejšia.

Sortiment Koruna

Assortment

Obchod Koruna sa špecializuje na predaj potravín, drogérie a rôzneho spotrebného tovaru. Z potravín tu nájdete širokú paletu čerstvého aj trvanlivého pečiva, alkoholické aj nealkoholické nápoje, ovocie a zeleninu, mliečne výrobky, mäsové a lahôdkové výrobky.

Obchody Koruna nájdete už po celom Slovensku a okrem širokého výberu ponúkajú aj kvalitný tovar za prijateľné ceny. Často narazíte na akcie a zľavy, a tak môžete získať napríklad obľúbené pivo Pilsner Urquell alebo alkohol v podobe vodky či Jägermeister naozaj výhodne.

Populárny Hubert de Luxe v akcii, pokiaľ sa vám na ňu podarí naraziť, bude ešte lepším doplnením pre vašu oslavu či inú dôležitú udalosť. Nezáleží teda, čo konkrétne potrebujete - potraviny, alkohol, potreby do domácnosti či pre deti - tu to nájdete. A za špičkové ceny!

V sortimente drogérie nechýbajú výrobky zamerané na starostlivosť o osobnú hygienu, domácnosť aj niektoré zdravotné pomôcky.

Zo spotrebného tovaru ponúkajú obchody Koruna najmä potravu pre zvieratá, sviečky a kahance, papierové pomôcky do domácnosti a batérie. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Mlieko
Pivo
Syr
Jogurt
Olej
Chlieb
Káva
Šunka
Džús
Víno
Ryža
Cestoviny
Smotana
Gin
Cereálie
Chipsy
Kečup
Tvaroh
Vodka
Šalát

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Koruna

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.