ASKO nábytok
3/5

Leták ASKO nábytok od 02.02.2023 → Aktuálny online výpredaj

REKLAMA
REKLAMA

ASKO nábytok leták

Informácie o ASKO letákoch

3/5
Actual brochure

Len málokto nepozná obchod ASKO nábytok. Tento reťazec patrí medzi lídrov na slovenskom trhu s nábytkom. ASKO nábytok je medzi zákazníkmi známy širokou ponukou tovaru a taktiež skvelými cenami. Obchod pravidelne prichádza s novými letákmi a akciami. Aktuálny leták Asko, platný od 26.01.2023, si môžete pozrieť tu.

Nový leták Asko nábytok vychádza vždy na začiatku mesiaca a platí minimálne celý nadchádzajúci mesiac. Okrem pravidelných mesačných letákov Asko vydáva aj špeciálne letáky, ktoré vychádzajú približne v strede mesiaca. Sledovať Asko leták online sa oplatí. Len tak vám už neunikne žiadna zľava a zariadite si svoj dom od podlahy až po strop za výhodné ceny. Leták ASKO nábytok - leták ste už čítali?

Asko nábytok

Shop

Prvá predajňa Asko nábytku bola otvorená v Nitre v roku 2006. Odvtedy patrí Asko nábytok  k najväčším slovenským predajcom nábytku. Celkovú sieť obchodu u nás tvorí 7 predajní. Nakupovať v Asko môžete napríklad v týchto mestách Bratislava, Prievidza a Poprad.

Okrem nákupu v kamennej predajni, ponúka obchod od roku 2010 aj možnosť nákupu cez e-shop s doručením v rámci celej Slovenskej republiky. Nakupovať v asko e-shope alebo si overiť pred návštevou otváracie hodiny predajne môžete na oficiálnom webe obchodu asko-nabytok.sk.

Nezaujala vás ponuka nábytku Asko? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. Dizajn nábytku z 4home.sk, Bauhaus, Black Red White, Blanco, Bonami, Daza, Decodom, Diego, Dom farieb a Domoss, vám bude možno bližší.

Sortiment Asko

Assortment

Asko nábytok ponúka bytové doplnky, kuchyne na mieru, ale aj ďalší široký sortiment nábytku v modernom dizajne aj klasickom prevedení. V ponuke kamenných predajní aj na e-shope nájdete bohaté zastúpenie obývačkových a spálňových zostáv, nábytok do detskej izbe, ale aj bytové drobnosti ako sú deky, vankúše a rôzne dekoračné predmety.

Okrem bohatého sortimentu za výhodné ceny čakajú na návštevníkov Asko nábytku aj služby ako je doprava nábytku, odborná montáž, možnosť splátkového nákupu, záručný aj zákaznícky servis.

Ešte stále váhate nad nákupom nábytku z Asko? Tak to ste ešte isto nečítali aktuálny Asko leták ASKO nábytok - leták.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
ASKO nábytok
ASKO nábytok

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.