Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Retrogéria leták na Júl 2024 → Online katalóg

Retrogéria

Retrogéria leták

Leták Retrogéria

3/5
Actual brochure

Nájde sa len málo ľudí, ktorí by nepoznali obchod Retrogéria. Patrí totiž k lídrom na slovenskom trhu. A tie ceny! Retrogéria pravidelne pripravuje nové akcie a výpredaje. Leták Retro drogéria platný od 01.07.2024 je toho jasným dôkazom. Že ste ho ešte nevideli? Najvyšší čas to napraviť. Nájdete ho tu.

Nový leták  Retro drogéria vychádza vždy na začiatku mesiaca a platí celý nasledujúci mesiac. Sledujte ponuku od Retrogéria online, aby vám neunikla žiadna výhodná ponuka a retrogéria akcia. Aktuálny Retrogéria leták platí ešte niekoľko dní, no už dnes sa môžete tešiť na to, čo prinesie budúci leták.

Retrogéria – samé dobré veci

Shop

Retrogéria predstavuje malú sieť predajní drogérie. Predajne Retrogéria nájdete v Bratislave. Presné adresy pobočiek Retrogéria aj s ich otváracími hodinami nájdete na oficiálnom webe spoločnosti retrogeria.sk.

Leták Retrogéria ponúka pestrú ponuku drogérie za výhodné ceny. Nenašli ste napriek tomuto v letáku to, čo ste hľadali? Ponuka iných obchodov z kategórie Drogéria, kozmetika, bude možno lepšia. Skúste pozrieť napríklad letáky od Teta drogerie, dm drogerie, Avon, Oriflame, Mary Kay, Dedra, 101 drogerie, Notino, TEVOS drogérie a Marionnaud.

Sortiment Retrogéria

Assortment

Sortiment predajní Retrogéria tvorí drogistický tovar s dôrazom na ochranu životného prostredia. Nájdete tu bio pleťovú, telovú, vlasovú aj dekoratívnu kozmetiku pre ženy aj mužov a ekologické čistiace a pracie prostriedky. Sortiment Retrogérie je vyberaný s dôrazom na kvalitu a prírodu. Ak aj vám nie je ľahostajný osud našej planéty, nákup v Retrogéria bude tou správnou voľbou.

Nakupovať ekologickú a prírodnú kozmetiku a čistiace prostriedky sa dá aj cenovo výhodne. Sledujte leták Retro drogérie pravidelne, aby vám neušla žiadna novinka. Špeciálnu ponuku v Retrogéria letáku ste už stihli využiť?

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA