Retrogéria
3/5

Retrogéria leták na Október 2022 → Online katalóg

REKLAMA
REKLAMA

Retrogéria leták

Leták Retrogéria

3/5
Actual brochure

Nájde sa len málo ľudí, ktorí by nepoznali obchod Retrogéria. Patrí totiž k lídrom na slovenskom trhu. A tie ceny! Retrogéria pravidelne pripravuje nové akcie a výpredaje. Leták Retro drogéria platný od 02.09.2022 je toho jasným dôkazom. Že ste ho ešte nevideli? Najvyšší čas to napraviť. Nájdete ho tu.

Nový leták  Retro drogéria vychádza vždy na začiatku mesiaca a platí celý nasledujúci mesiac. Sledujte ponuku od Retrogéria online, aby vám neunikla žiadna výhodná ponuka a retrogéria akcia. Aktuálny Retrogéria - leták platí ešte niekoľko dní, no už dnes sa môžete tešiť na to, čo prinesie budúci leták.

Retrogéria – samé dobré veci

Shop

Retrogéria predstavuje malú sieť predajní drogérie. Predajne Retrogéria nájdete v Bratislave. Presné adresy pobočiek Retrogéria aj s ich otváracími hodinami nájdete na oficiálnom webe spoločnosti www.retrogeria.sk.

Leták Retrogéria ponúka pestrú ponuku drogérie za výhodné ceny. Nenašli ste napriek tomuto v letáku to, čo ste hľadali? Ponuka iných obchodov z kategórie Drogéria, kozmetika, bude možno lepšia. Skúste pozrieť napríklad letáky od 101 drogerie, Avon, Dedra, dm drogerie, Marionnaud, Mary Kay, Notino, Oriflame, Teta drogerie a TEVOS drogérie.

Sortiment Retrogéria

Assortment

Sortiment predajní Retrogéria tvorí drogistický tovar s dôrazom na ochranu životného prostredia. Nájdete tu bio pleťovú, telovú, vlasovú aj dekoratívnu kozmetiku pre ženy aj mužov a ekologické čistiace a pracie prostriedky. Sortiment Retrogérie je vyberaný s dôrazom na kvalitu a prírodu. Ak aj vám nie je ľahostajný osud našej planéty, nákup v Retrogéria bude tou správnou voľbou.

Nakupovať ekologickú a prírodnú kozmetiku a čistiace prostriedky sa dá aj cenovo výhodne. Sledujte leták Retro drogérie pravidelne, aby vám neušla žiadna novinka. Špeciálnu ponuku v Retrogéria - letáku ste už stihli využiť?

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Olej
Krém
Voda
Wc
BB krém
CC krém
Šampón
Kondicionér
Maska na vlasy
Olej na vlasy
Farba na vlasy
Maska
Mydlo
Sprchový gél
Pena do kúpeľa
Antiperspirant
Ústna voda
Prášok na pranie
Čistiaci prostriedok
Tablety do umývačky riadu

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
Retrogéria
Retrogéria