Kimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Zvoľ mesto
Bauhaus
3/5

Bauhaus leták od 02.10.2023 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
REKLAMA

Bauhaus leták

Bauhaus leták poteší dielňu, dom aj záhradu

3/5
Actual brochure

Obchod Bauhaus môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. Vďaka pestrej ponuke obchodu Bauhaus a jeho skvelým cenám tu môžete nakúpiť snáď všetko, čo potrebuje vaša záhrada, dielňa či dom. Nová akcia? Tú pre svojich zákazníkov pripravuje Bauhaus pravidelne. Najnovšiu ponuku Bauhaus letáku platnú od 02.10.2023 ste už videli? Nájdete ho tu

Tešiť sa na nové Bauhaus akcie môžete každý mesiac. Okrem letákov vydáva Bauhaus katalógy s ponukou kompletného sortimentu z vybranej oblasti. Pravidelne vychádza napríklad Bauhaus katalóg zameraný na záhradný nábytok, záhradné domčeky a bazény. Na rozdiel od akcií v letákoch, majú zvyčajne Bauhaus akcie v katalógoch dlhšiu platnosť. 

Bauhaus prináša pravidelne výhodné akcie a výpredaje na potreby pre dom, dielňu aj záhradu. Neveríte? Najnovší Bauhaus leták Bauhaus katalóg je toho jasným dôkazom. 

Bauhaus kvalita z Nemecka vhodná do každého domu, záhrady či dielne

Shop

Špecializovaný obchod Bauhaus zameraný na sortiment pre dielňu, dom a záhradu bol založený v roku 1960. Prvé obchodné centrum bolo otvorené v danom roku v nemeckom meste Mannheim. Dnes nájdeme obchod Bauhaus v 19 štátoch Európy. Predajnú sieť spoločnosti tvorí viac ako 270 obchodov. Na Slovensku pôsobí Bauhaus od roku 2015. Navštíviť obchodné centrum Bauhaus u nás môžete v meste Bratislava. 

Aktuálne otváracie hodiny Bauhaus predajní, aj kompletný zoznam Bauhaus obchodov v rámci Európy, nájdete na oficiálnej stránke predajcu bauhaus.sk

Okrem kvalitného Bauhaus záhradného nábytku, záhradných domčekov, bazénov či dverí je obchod Bauhaus známy aj remeselnými dielňami určenými pre deti. Vďaka pravidelným workshopom zameraným na rôzne témy môžu malí účastníci rozvíjať svoje kreatívne aj remeselné zručnosti pri práci s rôznymi materiálmi a technikami. 

Letáky Bauhaus prinášajú množstvo zliav a výpredajov. Nákup v Bauhaus je výhodný aj vďaka vernostnému systému. Napriek tomu ste si v aktuálnom letáku Bauhaus nenašli to, čo ste potrebovali? Pozrite si ponuku ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. Aktuálne zľavy v JYSK, Merkury Market, Kika, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion a Tupperware budú možno výhodnejšie. 

Sortiment Bauhaus

Assortment

V predajniach Bauhaus nájdete pestrý sortiment pre dielňu, dom a záhradu. V jednotlivých obchodoch si môžete vybrať z viac ako 130 000 produktov rozdelených do 15 oddelení. Ponuku obchodných centier Bauhaus tvoria výrobky renomovaných značiek aj sortiment od lokálnych výrobcov.

Okrem nákupu môžete v Bauhaus využiť aj služby ako požičovňa náradia, prenájom dodávky, požičovňa prívesov, montážny servis, či miešanie farieb.

Nech už hľadáte bazén do záhrady, sedenie na terasu alebo pracovné náradie do dielne, návšteva predajne Bauhaus bude tou správnou voľbou. Presvedčiť sa o tom môžete v najnovšom Bauhaus letáku Bauhaus katalóg. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino

Neexistujú žiadne pobočky

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.