Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Bauhaus leták - pozrite si najnovší katalóg 2024

Bauhaus

Bauhaus leták

Bauhaus leták poteší dielňu, dom aj záhradu

3/5
Actual brochure

Obchod Bauhaus je medzi slovenskými zákazníkmi uznávaný ako jeden z trhových lídrov, a to vďaka svojej širokej ponuke a vynikajúcim cenám. Či už hľadáte potreby pre vašu záhradu, dielňu, alebo dom, Bauhaus je miestom, kde nájdete všetko, čo potrebujete. A to nie je všetko – Bauhaus pravidelne pripravuje pre svojich zákazníkov nové akcie, ktoré si môžete prezrieť v najnovšom Bauhaus letáku platnom od 01.07.2024. Tento leták a ďalšie informácie o ňom sú dostupné tu.

Každý mesiac sa môžete tešiť na nové Bauhaus akcie, ktoré sú prezentované nielen v letákoch, ale aj v špeciálnych Bauhaus katalógoch. Tieto Bauhaus katalógy ponúkajú kompletný sortiment z vybranej oblasti, ako sú záhradný nábytok, záhradné domčeky, bazény a mnoho ďalších. Oproti mesačným letákom majú akcie v katalógoch zvyčajne dlhšiu platnosť, čo vám dáva viac času na rozhodnutie.

Pre tých, ktorí uprednostňujú nákupy naživo, je dôležité vedieť o Bauhaus otváracích hodinách a pobočkách. Bauhaus má pobočky po celom Slovensku, vrátane miest ako Nitra a Žilina, kde môžete osobne zažiť skvelú zákaznícku službu a kvalitu produktov, ktoré Bauhaus ponúka. Informácie o otváracích hodinách, ako aj presné adresy pobočiek Bauhaus Nitra a Bauhaus Žilina, nájdete na webovej stránke Bauhaus alebo priamo v letákoch a katalógoch.

Bauhaus je teda nielen miestom pre nákup všetkého potrebného pre váš dom, dielňu a záhradu, ale aj zdrojom pravidelných akcií a výpredajov, ktoré robia nakupovanie ešte príjemnejším a výhodnejším. Či už hľadáte najnovšie trendy v záhradnom nábytku alebo potreby pre vašu dielňu, najnovší Bauhaus leták a katalóg s názvom "Bauhaus katalóg" vám ponúknu presne to, čo hľadáte. Nezabudnite aj Bauhaus letáky online pre najaktuálnejšie informácie a ponuky na Kimbino.sk.

Bauhaus kvalita z Nemecka vhodná do každého domu, záhrady či dielne

Shop

Špecializovaný obchod Bauhaus zameraný na sortiment pre dielňu, dom a záhradu bol založený v roku 1960. Prvé obchodné centrum bolo otvorené v danom roku v nemeckom meste Mannheim. Dnes nájdeme obchod Bauhaus v 19 štátoch Európy. Predajnú sieť spoločnosti tvorí viac ako 270 obchodov. Na Slovensku pôsobí Bauhaus od roku 2015. Navštíviť obchodné centrum Bauhaus u nás môžete v meste Bratislava. 

Aktuálne otváracie hodiny Bauhaus predajní, aj kompletný zoznam Bauhaus obchodov v rámci Európy, nájdete na oficiálnej stránke predajcu bauhaus.sk

Okrem kvalitného Bauhaus záhradného nábytku, záhradných domčekov, bazénov či dverí je obchod Bauhaus známy aj remeselnými dielňami určenými pre deti. Vďaka pravidelným workshopom zameraným na rôzne témy môžu malí účastníci rozvíjať svoje kreatívne aj remeselné zručnosti pri práci s rôznymi materiálmi a technikami. 

Letáky Bauhaus prinášajú množstvo zliav a výpredajov. Nákup v Bauhaus je výhodný aj vďaka vernostnému systému. Napriek tomu ste si v aktuálnom letáku Bauhaus nenašli to, čo ste potrebovali? Pozrite si ponuku ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. Aktuálne zľavy v JYSK, Merkury Market, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion, Tupperware a Mountfield budú možno výhodnejšie. 

Sortiment Bauhaus

Assortment

V predajniach Bauhaus nájdete pestrý sortiment pre dielňu, dom a záhradu. V jednotlivých obchodoch si môžete vybrať z viac ako 130 000 produktov rozdelených do 15 oddelení. Ponuku obchodných centier Bauhaus tvoria výrobky renomovaných značiek aj sortiment od lokálnych výrobcov.

Okrem nákupu môžete v Bauhaus využiť aj služby ako požičovňa náradia, prenájom dodávky, požičovňa prívesov, montážny servis, či miešanie farieb.

Nech už hľadáte bazén do záhrady, sedenie na terasu alebo pracovné náradie do dielne, návšteva predajne Bauhaus bude tou správnou voľbou. Presvedčiť sa o tom môžete v najnovšom Bauhaus letáku Bauhaus katalóg. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA