Kimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Zvoľ mesto
Action
3/5

Action leták od 29.03.2023 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
REKLAMA

Action leták

3/5
Actual brochure
O obchode Action počul už určite každý z nás. Je totiž jedným z najúspešnejších na slovenskom trhu.
Ponuka obchodu Action je natoľko široká, že si tu môžete kúpiť takmer všetko, čo potrebujete. Páčiť sa vám budú aj ceny!
Action svojich zákazníkov pravidelne teší novými a výhodnými akciami. Čo je pripravené práve teraz, a teda od 29.03.2023? Na to sa môžete pozrieť tu.
Výhodnými cenami vás možno prekvapia aj obchody JYSK, Merkury Market, Kika, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion, Tupperware.

Nepodarilo sa vám nájsť na našej webovej stránke to, čo ste hľadali? Môžete prejsť na oficiálnu stránku obchodu action.com.

Papierovým letákom odzvonilo. Nastala éra ekologickejších a pohodlnejších online letákov s aktuálnou ponukou obchodu Action.
Ochrana životného prostredia je aj našou prioritou. A preto nás veľmi teší, že letáky obchodu Action si pozeráte radšej v elektronickej podobne než papierovej.

Ako začať konečne šetriť? Predsa vďaka lacnejším nákupom!

Nepremeškajte už žiadnu akciu obchodu Action. Prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciou Kimbino. Budete mať dokonalý prehľad o aktuálnych ponukách obchodu Action.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Action
Action

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.