dm drogerie
3/5

dm drogerie leták od 01.02.2023 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
REKLAMA

dm drogerie markt

Dm drogerie leták – tisíce produktov za výhodné ceny

3/5
Actual brochure

Drogéria, či drogistický tovar, je dnes už neodmysliteľnou súčasťou našich každodenných potrieb a Dm drogerie markt (skrátene dm) sa starostlivo stará o všetkých, mužov, ženy, teenegerov i dokonca najmenšie deti.  Hlavným médiom propagácie je jednoznačne dm leták, ktorý vychádza každý mesiac a v dm vychádza pod názvom JOURNAL. Aktuálnu ponuku, platnú od 01.02.2023 nájdete tu.  

Leták DM to je várka drogérie aj ďalšieho tovaru za výhodné ceny minimálne raz za mesiac. Ako využiť a nezabudnúť na rôzne promo aktivity, či akcie, ktoré dm pravidelne pre svojich zákazníkov pripravuje? U nás v Kimbine si stačí pridať dm drogerie ako obľúbený obchod a vždy dostanete upozornenie, keď bude nový leták k dispozícií. Najnovší dm journal Február 2023 dm drogerie - Journal Február 2023 ste už čítali?

Verní zákazníci, pre ktorých je drogéria dm vždy prvou voľbou určite využívajú Active beauty program, kde za každý nákup v hodnote 1€ získavajú 1 active beauty bod. Ak ste sa ešte nezaregistrovali a nemáte dm kartu, tak neváhajte a urobte tak čím skôr. Ak vernostnú kartu neplánujete z akéhokoľvek dôvodu používať, určite viete vždy využívať dm vždy výhodne program. Je to pravidelná akcia na tisíce produktov, kde je trvalo znížená cena na niekoľko mesiacov, zmyslom ktorej je garancia najnižšej ceny.

DM vždy výhodne

Shop

Sieť predajní dm je jednou z najpočetnejších v oblasti predaja drogérie a doplnkového sortimentu na Slovensku. Predajňa Dm sa nachádza vo všetkých krajských mestách ako Bratislava, Košice, Banská Bystrica, Prešov, Žilina a Nitra, hneď niekoľkokrát. Celkovo je na Slovensku okolo 150 predajní, tak určite tá vaša bude do 20 minút od vášho domova.

Otváracie hodiny Dm drogerie sú pondelok až sobota, v nákupných centrách je to každý deň. Presné časy si určite preverte priamo na stránke mojadm.sk.

Sieť predajní Dm žije aj dobročinnosťou. Obchod každoročne organizuje napríklad dm ženský beh, ktorý je viac ako len ďalší beh. Jeho cieľom je podporiť každú ženu, či dievča v zdravom pohybe, pričom tou najprístupnejšou možnosťou je práve beh, či chôdza. Dm beh je najnavštevovanejšia aktivita určená výhradne pre ženy na Slovensku a jeho hostiteľom je vždy hlavné mesto Bratislava.

Nenašli ste v letáku Dm to čo ste potrebovali? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Drogéria, kozmetika. V 101 drogerie, Avon, Dedra, Farmasi, LR, Marionnaud, Mary Kay, Notino, Oriflame a Retrogéria budete možno úspešnejší.

Sortiment DM

Assortment

Kozmetika a starostlivosť o deti je hlavnou misiou línie Babylove. Je to exkluzívna privátna značka DM marketu, ktorú nájdete len v predajniach DM drogérii. Sortiment pre deti nie je však iba o kozmetike, ale aj o doplnkovom stravovaní, ako sú napríklad detská výživa z portfólia obľúbených značiek Nutrilon, či Hamé.

Ak vás nezaujal žiaden zo súčasných produktov pre deti, určite vás zaujme vlastná značka Dm drogerie s názvom 183 DAYS, ktorá každých 183 dní prináša nové farby a štýly. Vysokej obľube sa teší aj značka alverde NATURKOSMETIK, ktorá predstavuje radu produktov patriacich medzi čisto prírodnú kozmetiku. Môžeme menovať aj ďalšie značky, ako Balea, Balea MEN, Balea COLORNIQUE, ktoré sú synonymá každodennej starostlivosti o pleť. Dontodent sa postará o vaše zdravé zuby. Známa značka LVLY sa dôkladne postará o vašu pleť. Značka réell´e a jej produkty sa postarajú o to, aby sa každá žena cítila dokonale, a to vďaka skvelým produktom na farbenie vlasov.

V lete určite mnohým z vás zabezpečuje ochranu pred slnkom séria produktov SUNDANCE - ich krém alebo olej na opaľovanie sú skutočne perfektné.

Čo môže byť pre neznalých prekvapením, pre stálych zákazníkov je istota - v tomto prípade takto môžeme hovoriť o sekcii zdravé potraviny, ktoré majú na svojom obale logo dmBIO. Ponuka je skutočne široká, obsahuje vegánske a vegetariánske potraviny, potraviny pre celiatikov, či rôzne iné doplnkové produkty ako psyllium či chia semienka.

Zdá sa vám ponuka DM produktov až neuveriteľná? Stále sme spomenuli len jej zlomok. Zistiť o nej viac môžete v dm letak Február 2023 alebo Dm letáku dm drogerie - Journal Február 2023.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
dm drogerie
dm drogerie

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.