Moje výhody - náhľad letáku obchodu dm drogerie platný od 01.05.2019
Journal Máj 2019 - náhľad letáku obchodu dm drogerie platný od 01.05.2019
Moje výhody - náhľad letáku obchodu dm drogerie platný od 01.04.2019
Nájde sa len málo ľudí, ktorí by nepoznali obchod dm drogerie. Patrí totiž k lídrom na slovenskom trhu. Široká ponuka kvalitného tovaru za skvelé ceny. Aj tým je obchod dm drogerie typický. Vždy tu nájdete všetko, pre čo ste do obchodu šli. Nová akcia? Tú pre svojich zákazníkov pripravuje dm drogerie pravidelne. Aktuálnu ponuku, platnú od 01.06.2019 nájdete tu. Chýba v obchode dm drogerie nejaký tovar? Skúste ju nájsť niekde inde! Pozrite si napríklad ponuku obchodov 101 drogerie, Avon, Dedra, Eurodrogeria, Marionnaud, Mary Kay, Notino, Oriflame, Retrogéria, Teta drogerie.

Aj Bratislava, Banská Bystrica, Košice, Nitra, Trnava, Martin má svoje svoje pobočky obchodu dm drogerie. Nie je tu všetko, čo ste hľadali? Mrzí na to, ale nič nie je stratené. My sa venujeme hlavne letákom, ale pokiaľ hľadáte čokoľvek z bežnej ponuky, skúste priamo oficiálny web obchodu www.mojadm.sk.

Predovšetkým nulový odpad, ale aj rýchla orientácia v letákoch. A do tretice aj fakt, že online leták máte so sebou všade tam, kam idete s Vašim telefónom. Takže naozaj všade! To je najväčšie kúzlo online letákov s aktuálnou ponukou obchodu dm drogerie. Je skvelé, že hľadáte aktuálne ponuky obchodu online a prispievate tak ku skvalitňovaniu životného prostredia.