Kimbino
Kimbino
REKLAMA
Siko
3/5

Siko leták od 01.12.2023 + ponuka na budúci týždeň

Siko leták

SIKO leták vybaví celú kúpeľňu aj kuchyňu

3/5
Actual brochure

Obchod Siko môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. Obchod Siko je medzi zákazníkmi známy širokou ponukou tovaru. Väčšina zákazníkov tu nakúpi v podstate všetko, čo práve potrebuje. A to vďaka zaujímavým ponukám v pravidelných SIKO letákoch za skvelé ceny. SIKO leták je vždy zárukou prekvapivých cien a výhodného nákupu. Aké zľavy na vás čakajú v SIKO od 01.12.2023 si môžete pozrieť v SIKO letáku, ktorý nájdete tu. Pozor, tie najlepšie akciové ponuky sa rýchlo vypredávajú, a preto je dobré sa s nákupom poponáhľať.

Okrem letákov vydáva SIKO aj katalógy. V SIKO katalógu nájdete kompletnú ponuku sortimentu z určitej oblasti. Obľúbený je napríklad katalóg SIKO kuchyne či SIKO obklady a dlažby. Zaujímavé čítanie je aj SIKO magazín, ktorý je nabitý inšpiráciami pre bývanie. Sledovať ponuku SIKO online pravidelne, sa teda rozhodne oplatí. 

SIKO - český špecialista na keramiku, sanitu aj kuchyne

Shop

Zakladateľkou SIKO je Jaroslava Valová. Spoločnosť vznikla v roku 1991 v českom meste Čimelíc. Spočiatku sa mala spoločnosť špecializovať na predaj stavebných izolácií, keramiky a obkladov. Odtiaľ pochádza aj názov SIKO - skratka z prvých písmen uvedeného sortimentu. Zaujímavosťou je, že predaju stavebných izolácii sa nakoniec spoločnosť SIKO nikdy nevenovala. Za to úspech s predajom obkladov a dlažieb na seba dlho čakať nenechal. 

Za väčším úspechom spoločnosti SIKO stojí syn zakladateľky, ktorý prišiel s nápadom založenia franšízovej spoločnosti. Na slovenský trh vstúpila spoločnosť SIKO v roku 2010. Okrem predaja sanity sa už SIKO špecializuje aj na predaj kuchýň. Na našom trhu ide o najväčšiu sieť predajní s ponukou kúpeľňového a kuchynského sortimentu. Navštíviť predajňu SIKO môže napríklad v . 

Kompletnú predajnú sieť, aj aktuálne otváracie hodiny jednotlivých predajní nájdete na oficiálnej stránke obchodu siko.sk.

Letáky a katalógy SIKO ponúkajú množstvo špeciálnych akcií. Napriek širokej ponuke SIKO kúpeľní a SIKO kuchýň ste si nevybrali tú pravú? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. Ponuka obkladov, dlažieb, satiny, kuchýň či kúpeľní od JYSK, Merkury Market, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion, Tupperware a Mountfield, bude zaujímavejšia. 

Sortiment SIKO

Assortment

V obchodoch SIKO nájdete široký sortiment obkladov, dlažieb, sanity, batérií, kuchýň či kuchynských spotrebičov. Či už sa chystáte prerábať kuchyňu alebo kúpeľňu, návšteva predajne SIKO bude vždy ten správny nápad. Vybrať si tu môžete z kvalitných svetových značiek, ako sú Siemens, Bosh, Laufen, RAVAK, Keramika, Mora, a mnohé ďalšie. Niektoré značky z ponuky SIKO nikde inde u nás nekúpite. Prelistujte si najnovší leták SIKO s názvom Siko leták či SIKO magazín a nechajte sa unášať fantáziou pri plánovaní svojej novej kúpeľne alebo kuchyne. So zhotnením vašich predstáv vám následne radi pomôžu šikovní zamestnanci SIKO prostredníctvom grafického návrhu.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Kábel
Adaptér
Rošt
Regál
Polica
Zásuvka
Skrinka
Umývadlo
Wc
Radiator
Batéria
Vaňa
Sprchový kút
Kôš
Zrkadlo
Zemina
Bazén
Uterák
Dlažba
Obklad

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA
Vyhľadávanie
Kimbino

Neexistujú žiadne pobočky

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.