Kimbino
Kimbino
Siko
3/5

Siko BLACK FRIDAY 2023 Leták - Akcia, výpredaj

REKLAMA
REKLAMA

Siko leták

SIKO leták vybaví celú kúpeľňu aj kuchyňu

3/5
Actual brochure

Obchod Siko môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. Obchod Siko je medzi zákazníkmi známy širokou ponukou tovaru. Väčšina zákazníkov tu nakúpi v podstate všetko, čo práve potrebuje. A to vďaka zaujímavým ponukám v pravidelných SIKO letákoch za skvelé ceny. SIKO leták je vždy zárukou prekvapivých cien a výhodného nákupu. Aké zľavy na vás čakajú v SIKO od 13.11.2023 si môžete pozrieť v SIKO letáku, ktorý nájdete tu. Pozor, tie najlepšie akciové ponuky sa rýchlo vypredávajú, a preto je dobré sa s nákupom poponáhľať.

Okrem letákov vydáva SIKO aj katalógy. V SIKO katalógu nájdete kompletnú ponuku sortimentu z určitej oblasti. Obľúbený je napríklad katalóg SIKO kuchyne či SIKO obklady a dlažby. Zaujímavé čítanie je aj SIKO magazín, ktorý je nabitý inšpiráciami pre bývanie. Sledovať ponuku SIKO online pravidelne, sa teda rozhodne oplatí. 

SIKO - český špecialista na keramiku, sanitu aj kuchyne

Shop

Zakladateľkou SIKO je Jaroslava Valová. Spoločnosť vznikla v roku 1991 v českom meste Čimelíc. Spočiatku sa mala spoločnosť špecializovať na predaj stavebných izolácií, keramiky a obkladov. Odtiaľ pochádza aj názov SIKO - skratka z prvých písmen uvedeného sortimentu. Zaujímavosťou je, že predaju stavebných izolácii sa nakoniec spoločnosť SIKO nikdy nevenovala. Za to úspech s predajom obkladov a dlažieb na seba dlho čakať nenechal. 

Za väčším úspechom spoločnosti SIKO stojí syn zakladateľky, ktorý prišiel s nápadom založenia franšízovej spoločnosti. Na slovenský trh vstúpila spoločnosť SIKO v roku 2010. Okrem predaja sanity sa už SIKO špecializuje aj na predaj kuchýň. Na našom trhu ide o najväčšiu sieť predajní s ponukou kúpeľňového a kuchynského sortimentu. Navštíviť predajňu SIKO môže napríklad v . 

Kompletnú predajnú sieť, aj aktuálne otváracie hodiny jednotlivých predajní nájdete na oficiálnej stránke obchodu siko.sk.

Letáky a katalógy SIKO ponúkajú množstvo špeciálnych akcií. Napriek širokej ponuke SIKO kúpeľní a SIKO kuchýň ste si nevybrali tú pravú? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. Ponuka obkladov, dlažieb, satiny, kuchýň či kúpeľní od JYSK, Merkury Market, Kika, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion a Tupperware, bude zaujímavejšia. 

Sortiment SIKO

Assortment

V obchodoch SIKO nájdete široký sortiment obkladov, dlažieb, sanity, batérií, kuchýň či kuchynských spotrebičov. Či už sa chystáte prerábať kuchyňu alebo kúpeľňu, návšteva predajne SIKO bude vždy ten správny nápad. Vybrať si tu môžete z kvalitných svetových značiek, ako sú Siemens, Bosh, Laufen, RAVAK, Keramika, Mora, a mnohé ďalšie. Niektoré značky z ponuky SIKO nikde inde u nás nekúpite. Prelistujte si najnovší leták SIKO s názvom Siko black friday či SIKO magazín a nechajte sa unášať fantáziou pri plánovaní svojej novej kúpeľne alebo kuchyne. So zhotnením vašich predstáv vám následne radi pomôžu šikovní zamestnanci SIKO prostredníctvom grafického návrhu.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.

Siko BLACK FRIDAY 2023

Nákupný sviatok Black Friday je tu a dorazil aj do obchodu Siko. Pozrite si akčnú ponuku zliav počas Black Friday 2023 v novom Siko letáku!
Najnovší leták s názvom Siko black friday je platný od 13.11.2023 - 03.12.2023. Nenechajte si ujsť skvelé Black Friday zľavy v obchode Siko. V kategórii Bývanie, nábytok, záhrada nájdete aj množstvo ďalších letákov k akcii Black Friday.
Ak sa chystáte nakúpiť Vianočné darčeky v predstihu a hľadáte inšpiráciu, pozrite si všetky akciové letáky zo sekcie Black Friday a ušetrite. Prehľad o tých najlepších zľavách vám aj počas Black Friday prináša Kimbino.
REKLAMA
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Umývačka
Digestor
Wc
Batéria
Sprchový kút

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino

Neexistujú žiadne pobočky

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.