ALLTOYS
3/5

ALLTOYS leták online + BLACK FRIDAY výpredaj

REKLAMA
REKLAMA

ALLTOYS leták

Leták ALLTOYS

3/5
Actual brochure

Len málokto nepozná obchod ALLTOYS. Tento reťazec patrí medzi lídrov na slovenskom trhu. Za skvelé ceny si v obchode ALLTOYS môžete zaobstarať takmer všetko, čo potrebujete. A ešte aj ušetríte. ALLTOYS pre Vás pravidelne prináša nové akcie. Čo si pre vás pripravil najnovší ALLTOYS leták? Aktuálnu ponuku platnú od 22.11.2022 nájdete tu.  

Letáky ALLTOYS vychádzajú nepravidelne. Udržať si dokonalý prehľad o nových akciách a výpredaji ALLTOYS sa preto môže zdať byť zložité. S nami to však bude hračka. Sledujte ALLTOYS online a už vám neutečie žiadna nová akcia. Najnovší ALLTOYS - Black Friday ste už čítali? Okrem letákov vydáva obchod ALLTOYS katalógy. V katalógoch, ako je napríklad ALLTOYS katalóg lego, si môžete pozrieť kompletnú ponuku z určitej oblasti.

ALLTOYS – návrat do sveta hier, zábavy a nekončiacej fantázie

Shop

Spoločnosť ALLTOYS predstavuje jedno z našich najznámejších hračkárstiev. Nakupovať hračky v predajniach ALLTOYS môžete  napríklad v nasledujúcich mestách Bratislava, Prievidza a Liptovský Mikuláš.

Jednotlivé predajne ALLTOYS sú umiestnené v centrách väčších miest a ich otváracie hodiny sú rôzne. Kompletný zoznam predajní a aktuálne informácie o otváracích hodinách nájdete na oficiálnom webe spoločnosti alltoys.sk.

Leták ALLTOYS ponúka široký výber hračiek za zaujímavé ceny. Napriek tomu ste v ňom nenašli vhodnú hračku pre vaše deti? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie 1day, Albi, AliExpress, Andrea Shop, Auto Kelly, BENU Lekáreň, BodyWorld, Dr. Max, Dráčik a Flying Tiger Copenhagen. Ponuka v Ostatné budete možno zaujímavejšia.

Sortiment Alltoys

Assortment

V pestrej ponuke hračkárstiev ALLTOYS nájdete hračky pre bábätká, aj staršie deti. Nakupovať tu môžete hračky od známych výrobcov ako sú napríklad LEGO, Mattel a Hasbro.

Tak široký sortiment stavebníc Lego, ako ponúkajú predajne ALLTOYS, nenájdete v žiadnom inom hračkárstve. Nájdete tu známe kúsky ako sú napríklad City, Creator, Creator Expert, Architecture, Star Wars, Friends, Duplo, Ninjago, Technic, Minecraft, Harry Potter, ale aj exkluzívne kolekcie.

Na dievčatá tu čakajú tie najkrajšie bábiky od Mattela. Nájdete tu klasickú barbi, ale aj jej rôzne rozprávkové varianty ako je Popoluška, Šípková Ruženka, či princezná Elsa z ľadového kráľovstva. V ponuke nechýbajú aj hračkové klasiky ako sú rôzne autíčka z filmu Cars či bábiky Baby Born a Baby Annabell. 

Hľadáte zaujímavú hračku pre vaše deti? Inšpirujte sa v aktuálnom ALLTOYS katalógu. Vybrať ten najvýhodnejší akciový kúsok z ALLTOYS výpredaja vám pomôže najnovší ALLTOYS - Black Friday.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.

ALLTOYS BLACK FRIDAY 2022

Nákupný sviatok Black Friday je tu a dorazil aj do obchodu ALLTOYS. Pozrite si akčnú ponuku zliav počas Black Friday 2022 v novom ALLTOYS letáku!
Najnovší leták s názvom ALLTOYS - Black Friday je platný od od utorka 22.11.2022. Nenechajte si ujsť skvelé Black Friday zľavy v obchode ALLTOYS. V kategórii Ostatné nájdete aj množstvo ďalších letákov k akcii Black Friday.
Ak sa chystáte nakúpiť Vianočné darčeky v predstihu a hľadáte inšpiráciu, pozrite si všetky akciové letáky zo sekcie Black Friday a ušetrite. Prehľad o tých najlepších zľavách vám aj počas Black Friday prináša Kimbino.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
ALLTOYS
ALLTOYS