KimbinoKimbino
ALLTOYS
3/5

ALLTOYS leták na budúci týždeň + aktuálna ponuka

REKLAMA
REKLAMA

Leták ALLTOYS

3/5
Actual brochure

Len málokto nepozná obchod ALLTOYS. Tento reťazec patrí medzi lídrov na slovenskom trhu. Za skvelé ceny si v obchode ALLTOYS môžete zaobstarať takmer všetko, čo potrebujete. A ešte aj ušetríte. ALLTOYS pre Vás pravidelne prináša nové akcie. Čo si pre vás pripravil najnovší ALLTOYS leták? Aktuálnu ponuku platnú od 22.03.2021 nájdete tu.  

Letáky ALLTOYS vychádzajú nepravidelne. Udržať si dokonalý prehľad o nových akciách a výpredaji ALLTOYS sa preto môže zdať byť zložité. S nami to však bude hračka. Sledujte ALLTOYS online a už vám neutečie žiadna nová akcia. Najnovší ALLTOYS - Tvoj relax z kociek ste už čítali? Okrem letákov vydáva obchod ALLTOYS katalógy. V katalógoch, ako je napríklad ALLTOYS katalóg lego, si môžete pozrieť kompletnú ponuku z určitej oblasti.

ALLTOYS – návrat do sveta hier, zábavy a nekončiacej fantázie

Shop

Spoločnosť ALLTOYS predstavuje jedno z našich najznámejších hračkárstiev. Nakupovať hračky v predajniach ALLTOYS môžete  napríklad v nasledujúcich mestách Bratislava, Košice, Žilina, Banská Bystrica, Levice a Liptovský Mikuláš.

Jednotlivé predajne ALLTOYS sú umiestnené v centrách väčších miest a ich otváracie hodiny sú rôzne. Kompletný zoznam predajní a aktuálne informácie o otváracích hodinách nájdete na oficiálnom webe spoločnosti www.alltoys.sk.

Leták ALLTOYS ponúka široký výber hračiek za zaujímavé ceny. Napriek tomu ste v ňom nenašli vhodnú hračku pre vaše deti? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie 1day, AliExpress, Andrea Shop Plus, Auto Kelly, BENU Lekáreň, Dr. Max, Dráčik, Flying Tiger Copenhagen, Fotolab a GymBeam. Ponuka v Ostatné budete možno zaujímavejšia.

Sortiment Alltoys

Assortment

V pestrej ponuke hračkárstiev ALLTOYS nájdete hračky pre bábätká, aj staršie deti. Nakupovať tu môžete hračky od známych výrobcov ako sú napríklad LEGO, Mattel a Hasbro.

Tak široký sortiment stavebníc Lego, ako ponúkajú predajne ALLTOYS, nenájdete v žiadnom inom hračkárstve. Nájdete tu známe kúsky ako sú napríklad City, Creator, Creator Expert, Architecture, Star Wars, Friends, Duplo, Ninjago, Technic, Minecraft, Harry Potter, ale aj exkluzívne kolekcie.

Na dievčatá tu čakajú tie najkrajšie bábiky od Mattela. Nájdete tu klasickú barbi, ale aj jej rôzne rozprávkové varianty ako je Popoluška, Šípková Ruženka, či princezná Elsa z ľadového kráľovstva. V ponuke nechýbajú aj hračkové klasiky ako sú rôzne autíčka z filmu Cars či bábiky Baby Born a Baby Annabell. 

Hľadáte zaujímavú hračku pre vaše deti? Inšpirujte sa v aktuálnom ALLTOYS katalógu. Vybrať ten najvýhodnejší akciový kúsok z ALLTOYS výpredaja vám pomôže najnovší ALLTOYS - Tvoj relax z kociek.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA
Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
ALLTOYS
 • Akademická 1A
 • Belá 7271
 • Einsteinova ul. 18
 • Ivánska cesta 16
 • Lamač 6780
 • Moldavská 32
 • Na Troskách 25
 • Nábrežná 55
 • Nám. A.Hlinku 7B
 • Nám. Osloboditeľov 1
 • Nitrianska cesta 55
 • Pltníky 2
 • Sv. Michala 5
 • Ul. 1. mája 41
 • Veľká okružná 59A