Kimbino
Kimbino
REKLAMA

NEW YORKER leták od 01.07.2024 + ponuka na budúci týždeň

NEW YORKER

NEW YORKER leták

NEW YORKER leták vás výhodne oblečie od hlavy až po päty

3/5
Actual brochure

Obchod NEW YORKER prináša módu za ceny, ktoré si môže dovoliť takmer každý. Napriek tomu pravidelne organizuje aj množstvo výpredajov. Tešiť sa na NEW YORKER výpredaj môžete vždy na prelome sezóny. Tie najlepšie ponuky oblečenia, nielen z výpredaja, nájdete v letáku NEW YORKER. Ten najnovší, platný od 01.07.2024, si môžete prelistovať tu.

V obchode NEW YORKER sa oblečiete od hlavy až po päty už za pár eur. Letáky NEW YORKER však vychádzajú nepravidelne a tie najlepšie ponuky sú vždy rýchlo vypredané. Preto sa oplatí sledovať ponuku NEW YORKER online pravidelne a s nákupom dlho neotáľať. 

NEW YORKER – svieža móda z Nemecka

Shop

Módna značka NEW YORKER, ktorá je ikonou najmä medzi mladou generáciou, vznikla v roku 1971. Prvá predajňa bola otvorená v nemeckom meste Flensburg. Už krátko po svojom vzniku získala značka NEW YORKER vo svojej domácej krajine stabilné trhové postavenie. Postupne sa tak začala zameriavať na expanziu aj do ďalších európskych krajín. Dnes môžete navštíviť predajňu NEW YORKER vo viac ako 39 svetových krajinách. Okrem Európy nájdete NEW YORKER napríklad v Spojených arabských emirátoch.

Kompletnú predajnú sieť spoločnosti tvorí viac ako 1000 obchodov umiestnených prevažne vo veľkých nákupných centrách. U nás môžete oblečenie od NEW YORKER nakupovať napríklad v týchto mestách: Žilina, Bratislava, Banská Bystrica, Martin, Košice, Prešov.

Aktuálne otváracie hodiny obchodov aj kompletnú predajnú sieť spoločnosti naprieč celým svetom nájdete na oficiálnej stránke obchodu newyorker.de.

Ponuka oblečenia a doplnkov v NEW YORKER letáku je naozaj široká. Napriek tomu ste v ňom nenašli svoj vysnívaný módny kúsok? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Odev, obuv a šport. Oblečenie od Bonprix, Pepco, Sportisimo, Deichmann, Intersport, Takko, Kik, Baťa, Astratex a CCC sa možno viac trafí do vášho módneho vkusu.

Sortiment NEW YORKER

Assortment

Ponuku predajní NEW YORKER tvorí dámska aj pánska móda zameraná prevažne na vekovú kategóriu v rozmedzí 12 až 39 rokov. Nájdete tu široký sortiment tričiek, nohavíc, šiat, spodného prádla aj doplnkov a obuvi, a to všetko vlastných značiek obchodu:

  • Fishbone – mladistvá dámska a pánska móda, plná hravosti a sexi strihov,
  • Fishbone  sister –  pohodlná a trendy móda na voľný čas,
  • Censored – spodná bielizeň a plavky,
  • AMISU – nadčasové dámske oblečenie s kvapkou elegancie,
  • Smog – extravagantná móda pre dámy aj pánov.

Aktuálne módne trendy od NEW YORKER, ale aj špeciálne akcie nájdete v najnovšom NEW YORKER letáku s názvom NEW YORKER výpredaj.

 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA